1

Temat: rozstępy w bardzo młodym wieku

Mojej siostrze pojawiły się rozstępy na plecach choć jest bardzo młoda (ma dopiero 13 lat) i jest w dodatku strasznie szczupła. Czy można to jakoś usunąć?

2

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

rozstępów to raczej się nie usunie... na pewno nie domowymi sposobami... dziwna sprawa... może za szybko urosła?
teraz niestety dotyka to coraz młodszych osób... hmm

plaga naszych czasów!

3

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Ona jest co prawda dość wysoka jak na swój wiek, jednak raczej "nie rosła zbyt szybko". Nie wiem co o tym sądzić i  co poradzić sad

4

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Rozstepy powstają na skutek tego ze skóra nie nadąza ze wzrostem (np podczas ciazy - brzucha) czy jak ktoś za szybko rośnie.
Jak już ą to bardzo ciężko się ich pozbyc (ja miałam na tyłku:P ale mi znikły jak schudłam). Troche tez zalezy od tego, czy sa juz jasne (musztarda po biedzie) czy jeszcze ciemne (wtedy n kosmetki firmy tołpa pomagaja - koleżance pomogły).
Ale najlepiej zapobiegać np smarowac się oliwką dla dzieci (tam gdzie mamy predyspozycje do rozstępow)

5

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Tak naprawdę nawet metody operacyjne nie są 100%. Te "świeże" można nieco złagodzić właśnie poprzez masaże - bo o to głównie chodzi. Te starsze niestety pozostaną już z nami i to jest pesymistyczne.

6

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Rozstepy bardzo ciężko usunąć ....pewnie za szybko urosła i skóra nie nadążyła za wzrostem kości..

7

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Jeśli te rozstępy są niewielkie to można ratowac się kremami lub maściami, natomiast jeśli są dość duże to tu nic nie pomoże.

8

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Te rozstępy może nie są aż tak duże ale jest ich dużo, niestety sad

9

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Pocieszeniem jest fakt, że wymyślają coraz więcej zabiegów antycellulitowych. Może to jest dobra droga?

10

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

jesli sie je świństwa to nie ma sensu chodzic na takie zabiegi - szkoda kasy i tak nie pomoga tongue

11

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

[quote=malenka84]jesli sie je świństwa to nie ma sensu chodzic na takie zabiegi - szkoda kasy i tak nie pomoga tongue[/quote]

co masz na myśli pisząc "jeśli się je świństwa"?

12

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

chemie, konserwanty, ulepszacze i inne temu podobne... bo niestety nasza dieta, której w dużej mierze nie możemy już zmienić wpływa na powstawanie rozstępów...

13

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

A tego nie wiedziałam... Jak to dobrze poczytać.

14

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

mi bardziej drastyczne przykłady przyszły do głowy
- fast foody
- napoje gazowane kolorowe
- śłodycze bez ograniczeń
- jakies chipsy
- chińskie zupki, ect

15

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Uwielbiam chińskie zupki. I robię z nich doskonałą sałatkę...

16

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

a jesz non stop? co dzień tongue?

17

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Nie, ale przynajmniej raz w tygodniu mi się zdarzy sad

18

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

to troszke czesto chociaż nie wiem na czym polega ta sałatka. Może podasz na nią przepis w przepisach smile?

19

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

A pewnie, bo moim zdaniem pychotka smile

20

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

to0 czekam smile

21

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

Już wstawiłam tongue

22

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

[quote=malenka84]mi bardziej drastyczne przykłady przyszły do głowy
- fast foody
- napoje gazowane kolorowe
- śłodycze bez ograniczeń
- jakies chipsy
- chińskie zupki, ect[/quote]

też  nie wiedziałam, że od tego mogą powstać, a moja siostra często pije takie napoje i je chipsy sad słodycze też są na porządku dziennym sad ale jest szczupła

23

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

ale to niestety nie chodzi o wagę, po prostu w tych produktach są składniki zaburzajace metabolizm

24

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

dokladnie to nie o wage chodzi.

25

Odp: rozstępy w bardzo młodym wieku

dostałam @ jakiś czas temu:


Witam,

Jestem dziennikarką telewizji tvn i pracuję w programie â��Rozmowy w tokuâ�� Ewy Drzyzgi. Przygotowuję obecnie program o kobietach, które mają problem z rozstępami.  Poszukuje Pań które w wyniku zbyt szybkiej zmiany wagi, wzrostu lub po ciąży zmagają się z brzydkimi bliznami na nogach, brzuchu, piersiach bądź pośladkach. Program ma mieć charakter poradnikowy w którym będziemy doradzać jak walczyć z rozstępami za pomocą domowych metod, oraz porozmawiamy ze specjalistą na temat medycznych rozwiązań takich jak laser. Jeśli jest Pani zainteresowana udziałem w programie bardzo proszę o przesłanie swojego numeru telefonu na adres [email protected] Rozmowa jest oczywiście niezobowiązująca.  Ponieważ program nagrywany jest już w przyszłym tygodniu, proszę o pilny kontakt. Dodam jeszcze, że zwracamy całkowity koszt podróży do studia w Krakowie oraz przewidujemy skromna rekompensatę za udział w programie, jak również zapewniamy na miejscu zabiegi upiększające mające na celu zlikwidowanie rozstępów.



Serdecznie pozdrawiam Maria