1

Temat: konto studenckie

w jakim banku najlepiej założyć konto bankowe studenckie lub normalne?
zastanawiam się nad Alior Bankiem.

2

Odp: konto studenckie

Ja mam w PKO i nie polecam..wysokie prowizje biorą za prowadzenie konta..słyszałam ,że MBank jest dobry...

3

Odp: konto studenckie

mbank - mam - za nic nie pobierają opłat smile

4

Odp: konto studenckie

polecam mbank lub inteligo

5

Odp: konto studenckie

a słyszałyście  coś o Alior Banku?
a mBank nie jest bankiem internetowym?

6

Odp: konto studenckie

jest internetowym - dlatego za free wszystko jest smile

7

Odp: konto studenckie

O Alior nic nie słyszałam...

8

Odp: konto studenckie

Ja ma PKO z inteligo - konto studenckie
za dostęp do netki (inteligo) płacę 1 zł
za prowadzenie konta 2,50 zł
za przelew do innego banku 0,50 zł
za przelew do PKO bezpłatnie
wypłata z bankomatu 0 zł
wypłata z agencji PKO 1 zł
minus tylko, że za wydanie karty płatniczej pobierają rocznie 10 zł ( co rok po 10, przez 4 lata, czyli w sumie 40zł) smile

9

Odp: konto studenckie

podbijam dziewczyny temat. Jaki obecnie bank ma dobre konta studenckie?

10

Odp: konto studenckie

A w Tmobileusługibankowe? Czyli dawnym Alior Sync? Teraz chyba dali 2zł za kartę, ale wystarczy wydać 100zł za jej pośrednictwem i już jest spokój z opłatami, więc moim zdaniem nadal jest to całkiem dobra oferta w porównaniu z innymi bankami

11

Odp: konto studenckie

Ja rownież czegoś szukam . Możecie polecić jaki bank ma teraz darmowe konto?

12

Odp: konto studenckie

Justa kilka nadal ma taka oferte. W sieci są porównania kont. Na przykład tutaj masz aktualne porównanie na ten miesiąc.
Szukaj dla siebie konta, które nie tylko będzie darmowe, ale na którym będziesz miała dodatkowy profit taki jak na przykłąd jakieś zniżki do restauracji czy darmowe kupony na zakupy.  Możesz tam dostać 300 zl premii za płatności kartą w sklepach ( zwracają Ci tam ponad 2% z każdej transakcji...). Oferta moim zdaniem całkiem fajna.

Jeszcze niezłe jest konto  gdzie możesz sobie dodatkowo założyć konto oszczędnościowe na 2,8%.

13

Odp: konto studenckie

ja mam w ing - co prawda teraz wprowadzili opłatę za wypłaty z bankomatów innych niz ing - ale reszta warunków jest na prawdę w porządku smile

14

Odp: konto studenckie

Jeżeli nie wiesz na jakie konto postawić to najlepiej porównaj sobie je w porównywarce jest takich sporo.
Jest tam sporo artykułów związanych z bankowością więc na pewno znajdziesz coś przydatnego smile

15

Odp: konto studenckie

Uważam, że warto. Jest tam portal, na którym można się dowiedzieć jakie oferty mają poszczególne banki i która tak naprawdę jest najlepsza. Poza tym jest tam wiele opinii osób, które mają dane konto.

16

Odp: konto studenckie

podstawa to lektura for i rankingow

17

Odp: konto studenckie

Ja od początku miałam konto w PKO,  jednak to jest firma budząca większe zaufanie niż mniejsze banki z obcym kapitałem...

18

Odp: konto studenckie

Ja założyłam kiedyś konto studenckie to mnie bank naciągnął na kartę do konta, że niby obowiązkowa, a za rezygnację trzeba było zapłacić 30 zł

19

Odp: konto studenckie

Głupota, nie mogą nikogo zmusić do posiadania karty.