51

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

odświeżam temat smile
są wróżki i wróżki- jeśli rozumiecie o co mi chodzi.
W tym "zawodzie" nie powinno chodzić o wyciąganie kasy, tylko o pomoc potencjalnej klientce, czy klientowi. O poszukaniu rozwiązania.
Należy pamiętać, że wizyta u wróżki- nie lubię tego określenia, to nie jest powiedzenie, że będzie tak czy siak. Osoba, która para się już dywinacją, i zna się na tym, powinna, zawczasu wyjaśnić na czym to polega, jakie mogą być konsekwencje, naginania pewnych praw, a tym samym powiedzieć, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych, i tak np. karty mogą pokazać, jedną z dróg, którą możemy pójść- a czy tak postąpimy, zależy od nas samych. To tyle ode mnie smile

52

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja tam wolę polegać na intuicji - to jedna ze skuteczniejszych wróżb.

53

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

polemizowałabym z tym, że intuicja jest wróżbą.

54

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

To tak w przenośni.

55

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

ja tam nie mam zamiaru wybierać się do wróżki, szkoda by mi było kasy. Niektóre osoby twierdzą, że sprawdziły im się przepowiednie wróżek, chociaż sama jestem ciekawa na ile, czy przypadkiem trochę nie naginają faktów albo na ile ma w tych sytuacjach wpływ potęga podświadomości. Czasami jak słyszę te wróżby to tak naprawdę mam wrażenie że są to same ogóły które można dopasować pod większość osób.

56

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

korzystałam z porad i wiekszości z nich się sprawdziło smile

57

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

W nocy w tv lecą takie bzdety, że masakra. Może i bym uwierzyła, że komuś coś tam, ale w cztery oczy, nie na antenie, bo te babki to leją wodę trochę, poza tym z wypowiedzi dzwoniących można wiele wywnioskować.

58

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Dokładnie sami dzwoniący więcej informacji mówią o sobie. A poza tym bardzo często im mówią że wszystko się pomyślnie skończy, potrzeba czasu itp.

59

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

z kasą jest tak, jeśli nie masz nie dajesz, odwdzięczasz się w inny sposób bo zapłata musi być- znam kilka osób, które to praktykują.
A jeśli chodzi o ezo w tv- cóż, też to do mnie nie przemawia... za szybko i nic konkretnego...

60

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja chyba jednak nie wieżę w te wszystkie wróżby. trochę to dla mnie naciągane...

61

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Jedyna wróżka, której wierzę to Intuicja.

62

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Intuicja... coś w tym jest. Mnie zazwyczaj nie zawodzi więc jest bardziej prawdopodobna niż wymysły wróżki wink

63

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

O tak... o wiele bardziej. I nie woła pieniędzy za swoje usługi big_smile

64

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja lubię oglądać wróżenie przez Macieja w tv, zabawa na całego.

65

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Maciej, to tylko celebryta w świecie ezo wink

66

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Czy Waszym zdaniem wiara we wróżki, wróżby i takie tam stoi w sprzeczności z wyznaniem katolickim? Bo mam koleżankę, której wszyscy się dziwią - z jednej strony zagorzała katoliczka, nie taka że raz w tygodniu w niedzielę na mszę, tylko spotkania w grupach przykościelnych, nabożeństwa, a mimo to prenumeruje pismo "Wróżka", zaczytuje się nim i wierzy w rzeczy, które z tego co wiem traktowane są jako okultyzm.

67

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Jasne że tak, przecież dla katolika wiara w Boską opatrzność powinna zastąpić ciekawość przyszłości...

68

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Wg kościoła to niedopuszczalne, bo lamie przykazanie 2 Nie będziesz miał bogów cudzych przed mną". Więc co to za katoliczka "wybiórcza"?...

69

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Raz byłam u wróżki to mi takich głupot nagadała, nic się nie sprawdziło... Aż dziwne, że jeszcze prosperuje, chyba że ciągle nowi o niej chodzą...

70

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja nawet bym w to co mówi nie uwierzyła, więc po co miałabym tam iść?...

71

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Np. pogłaskać czarnego kota...? wink

72

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=antonina]Wg kościoła to niedopuszczalne, bo lamie przykazanie 2 Nie będziesz miał bogów cudzych przed mną". Więc co to za katoliczka "wybiórcza"?...[/quote]
No właśnie, taka wybiorczość cechuje dzisiejsze społeczństwo.
Jestem katolikiem, ale uprawiam seks bez ślubu - to chyba najpopularniejszy przykład.
Sęk w tym, że w innych dziedzinach życia pani naprawdę stara się podporządkować kościelnej tradycji, doktrynom, zaleceniom.

73

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Myślę, że przez to dla kościoła nadchodzą trudne czasy, albo będzie bardziej proludzki albo będzie tracił wiernych

74

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Kalinka01, trudno nie przyznać Ci racji.
Te starsze pokolenia są jeszcze wychowane w bezkrytycznej wierze, oczywiście nie wszyscy, ale większość cechuje pewne podporządkowanie. Młodzi już myślą inaczej, bo świat się zmienia. Myślę jednak, że kościół przez lata ewoluował i teraz także będzie miał to na względzie, nawet jeśli dopiero wówczas, gdy sytuacja stanie się krytyczna. Kolejna kontrreformacja.

75

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Kościół sam sobie zaszkodził prze afery, pedofilię, chciwość...