1

Temat: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Polecacie jakis salon warszawski, w który wykonują mi ten zabieg, nie krzywdząc mnie? tongue Wrzucajcie jakies swoje typy i piszcie dlaczego właśnie ten przypadł Wam do gustu smile

2

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

ja robiłam na piersi i brzuch w celu zwalczenia cellulitu na kabatach i jestem bardzo zadowolona, efekty są widoczne, a do tego fajny salon i miła obsługa. mają bardzo bogatą ofertę więc każdy coś dla siebie znajdzie

3

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

ja wlasnie tez nei wiem na ktory salon urody sie zdacydowac. Na poczatku w ogole myslalam ze poszukam jakiejs promocji  czy tych zakupow grupowych ja wesafe czy gruper ale nei wiem czy warto jest wybierac cos niepwenego i kierowac sie tylko cena pryz takich zabiegach.

4

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Witam. Ja wykonuje mezoterapie igłową. Salon w którym pracuje, mieści się na w Warszawie na bemowie. Posiadam wszystkie certifikaty.

5

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Potwierdzam, że na zakupach grupowych można, choć nie trzeba się naciąć. Osobiście jednak polecam klinikę Dermedicus na Bemowie, szczegóły możesz znaleźć na

6

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Witam. Ja robiłam mezo  w Wawie. Jestem bardzo zadowolona. Mezoterapia twarzy oraz dodatkowo sk głowy bo mi cos włosy wypadają. Chyba starość smile:). jestem po 3 zabiegu i w domu prawie włosów nie ma na podłodze. W nas tygodniu bedę robić wypełnienie bruzdy nosowo wargowej. Byłam w wielu miejscach i cena powalała a jakosc ta sama. Te klniki poszalały. Ledwo się nazywają kliniką i cenę dają kosmiczną. Zaplaciłam 200 zł w pakiecie 5 zabiegów na sk głowy  i wydaje mi się ze jest róznica miedzy 2000zł a preparat ten sam. Szkoda ze tak nabijają w butelkę. Placi się chyba za ten przepych.  czy ktos robił jeszcze mezo głowy

7

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Dziwna sprawa, u zdrowego człowieka ma prawo wypaść 50-70 włosów dziennie... Nie boisz się, że Ci się kołtun w końcu zrobi, jak ich będzie za dużo na głowie ? wink

8

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja mam długie włosy więc nawet kilkanaście to już kłąb... Ale nigdy ich nie liczyłam..

9

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Witam. Miałam problem z wypadaniem włosów po ciąży. Wypadały mi garściami, były bardzo matowe i strasznie się plątały.Stosowałam różne odżywki i maski do włosów, brałam witaminy,które miały wzmocnić mi włosy i nic nie pomagało.Kuzynka poradziła mi bym udała się do kliniki w Warszawie w której na pewno mi pomogą , gdyż jej tam  pomogli.
Zdecydowałam się na mezoterapię skóry głowy i już po pierwszym razie moje włosy łatwiej się rozczesywały i nie plątały się tak bardzo. Po kolejnych wizytach efekt był coraz lepszy.  Naprawdę polecam .

10

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Mnie też we wrześniu bardzo wypadały włosy, ale odrastały nowe i teraz po 3 miesiącach fryzura już rawie wróciła do poprzedniego stanu,  bez konieczności nabijania kieszeni jakimś lekarzom...

11

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Czasem to ze stresu albo niewłaściwej pielęgnacji się dzieje

12

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

A może są za długie i za ciężkie - i tak obciążają cebulkę włosa że nie utrzymuje się w skórze?

13

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja póki co miałam mezoterapię bezigłową, ale szczerze powiedziawszy nie zauważyłam jakichś konkretnych rezultatów i nie jestem pewna, czy wybiorę się na nią ponownie.

14

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Jest coś lepszego niż mezoterapia igłowa, mianowicie radiofrekwencję mikroigłową. Ona co prawda nie wprowadza, żadnych substancji odżywczych do skóry, ale za to działa nakłuwając i jednocześnie podgrzewając skórę w jej głębi. Dzięki temu stymulowane do odbudowy są głębokie warstwy skóry i to jest klucz do sukcesu.

15

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Hehe na pewno nie zrobią CI krzywdy w Instytucie Piękna na Woronicza:). Przeze mnie osobisicie miejsce sprawdzone wielokrotnie, w tym także na mezoterapii igłowej. Mogę powiedziec ze miejsce gdzie pracują sami profesjonaliści:)

16

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Jakoś nie wierzę w te "cudowne" zabiegi ani powyższe zapewnienia...

17

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Znam jeden niezły gabinet, EPI-CENTRUM na Płatowcowej. miałem już z nimi styczność i jestem zadowolony.
Dodam tylko, że teraz mają sporo zniżek więc warto sprawdzić.
Pozdrawiam.

18

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Każdy inaczej znosi takie zabiegi, ja bym raczej sprawdziła czy mi nie zaszkodzi

19

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Ja polecam dr Urszulę Brumer z kliniki dr Urszula Brumer Medycyna Urody. Pani doktor robi mezoterapię róznymi substancjami, w zależności od potrzeby pacjenta (np. koktajlami lipidowymi, osoczem bogatopłytkowym a także komórkami macierzystymi) . Klinika generalnie specjalizuje się w mezoterapii medycznej całego ciała.

20

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Nie jestem z Warszawy, wiec nie pomogę w temacie.

21

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Jejku, nie szukajcie takich zabiegów na Groponie, jeszcze ktoś Wam krzywdę zrobi big_smile Jak już robić to porządnie, a nie najmniejszym kosztem. Moja mam chodzi regularnie do kliniki dr Tilszer - - cenią się, to prawda, ale ponoć pełna profeska.

22

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Osobiście korzystałam kilka razy z grupowych zakupów, w tym z zabiegów laserowych i wcale nie zrobią krzywdy - tylko trzeba iść do salonu, który cieszy się renomą...

23

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Polecam Denique w Arkadii! Sama tam byłam na brzuch, zabieg trwa około godziny, dostaje się znieczulenie i nic nie czuć smile  a nawet jak tam czasem coś sie poczuje to tyle co nic smile efekty widać już po pierwszym zabiegu, ale wiadomo, że dla większej skuteczności lepiej zafundować sobie kilka. Ja akurat jestem po 7 i musiałam je robić co 3 tygodnie. Ale warto, bo nawet te wszystkie preparaty i koktajle są dopasowywane do skóry klienta, więc nie ma tu miejsca na pomyłkę.

24

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

A ile zapłaciłaś?

25

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

a to nie to samo co botoks??? moja mama poszła tu: juvemed.pl i jest bardzo zadowolona.