1

Temat: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Boże Narodzenie na Mazurach.

Wszystkim gościom zapewniamy smaczną domową kuchnię, przepyszne ciasta, miłą rodzinną atmosferę, niezapomniane wspomnienia z pobytu w malowniczo położonym hotelu na Mazurach oraz doskonałe warunki do wypoczynku.



Sylwester na Mazurach
28.12.2012 – 01.01.2013r.
Spędź rodzinnie sylwestra na Mazurach w malowniczo położonym hotelu. Rodzinna atmosfera, wyśmienita kuchnia, bogaty program pobytu w atrakcyjnej cenie i dodatkowe atrakcje sprawią, że pobyt z rodziną na Mazurach stanie się stałym punktem Twojego rodzinnego kalendarza.
Oferujemy Państwu 3 pakiety sylwestrowe do wyboru

2

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Nie ma to jak święta w górach... Na jeziora to jeżdżę w sierpniu,.

3

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Dla mnie święta są po to żeby spędzić je w domu, z rodziną a nie a wyjazdach turystycznych...

4

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Mi się marzą święta i Sylwek w górach, w Bieszczadach, w jakimś domku odciętym od świata i żeby było dużo sniegu. Żadnego neta, żadnej telewizji, radio ewentualnie.

5

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Ja w tym roku wybieram się ze znajomymi do takiego domku, ale na Mazurach. Kompletna cisza najbliższe zabudowania są o 2 km, śnieg, bliskość lasu, po prostu bajka... Już się nie mogę doczekać Sylwestra...

6

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

A ja też w sielskich klimatach, ale bliżej centrum Polski:)

7

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Też fajnie gdzieś wyjechać na święta, a nie zawsze tylko być w domu.

8

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Ja nie wyobrażam sobie świąt poza domem. Uwielbiam świąteczną atmosferę rodzinną i nie zamieniłabym tego na nic innego.
Powoli już do tego czasu się przygotowuję. W mieszkaniu są już ozdoby świąteczne i część prezentów muszę jeszcze zajrzeć do poradników by znaleźć coś odpowiedniego dla reszty rodziny smile

9

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Ja jednak w takie miejsca wolę jeździć nie w Boże Narodzenie.

10

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Ja widziałam fajną taką propozycję na Boże Narodzenie i Sylwestra też. Oferta w swojej cenie ma wiele pozytywnych walorów, do tego miejsce klimatyczne ale nad Morzem, każdy ma swoje ulubione klimaty.

11

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Dla mnie to też najlepsza sprawa taki wyjazd, byle nie mieć zamieszania w domu z przygotowaniem świąt, zapłacić i mieć spokój...

12

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

Może kiedyś zmienię zdanie, ale teraz najlepsze święta mam w domu:)

13

Odp: Boże Narodzenie i Sylwester w Spa na Mazurach

W SPA zawsze jest wyjątkowo, tym bardziej w taki świąteczny czas:)