26

Odp: Rower czy spacer?

Ja miałam zerwane ścięgna i rower był mi zalecany. Znajomy też to samo miał i na około tyl;ko rower i basen no i wszystko gra.

27

Odp: Rower czy spacer?

tak, prosta i przyjemna rehabilitacja. W ogóle jazda rowerem przedłuża życie ( o ile nie wpadniesz pod samochód smile

28

Odp: Rower czy spacer?

Od dwóch dni spaceruję z córcią po kałużach...świetna zabawa

29

Odp: Rower czy spacer?

Zgadzam się z Tobą, to uciecha dla małego dziecka, a i dla dorosłego zapewne też.

30

Odp: Rower czy spacer?

Polecam wszystkim i tym co mają dzieci i tym co ich nie mają!

31

Odp: Rower czy spacer?

O.k., rozumiem.

32

Odp: Rower czy spacer?

To zależy, bo jeśli spacer to najlepiej z kimś big_smile. Jeśli rower to lepiej samemu, poczuć wiatr we włosach, pojechać gdzie nas oczy poniosą. Spacer bardziej rekreacyjnie, pooglądać widoki, rower już na kondycję, można interwały robić i bardziej się zmęczyć.

33

Odp: Rower czy spacer?

A ja rowerem jak jadę to tylko z kimś. Samej mi się nie chce.

34

Odp: Rower czy spacer?

tak Emilia, zawsze to jakieś towarzystwo i można się odezwać, a nie milczeć.

35

Odp: Rower czy spacer?

Czasami samotny spacer też jest potrzebny...

36

Odp: Rower czy spacer?

Też bardzo lubię spacery. Czasem samotne, czasem z kimś, zależnie od nastroju i warunków na zewnątrz.

Lubię też jazdę na rowerze - mieszkam w blokowisku na obrzeżach miasta, wystarczy chwilka jazdy przez osiedlowe uliczki i już jestem wśród zieleni, praktycznie na wsi, niedaleko są lasy i stawy. Już nie mogę się doczekać wiosny, kiedy zrobi się cieplej i będę mogła pojeździć na rowerze...

37

Odp: Rower czy spacer?

Dzisiaj na pewno wybierzemy się na spacer bo świeci słonko, jest lekki mróz i leży śnieg smile jest pieknie smile

38

Odp: Rower czy spacer?

ja też tęsknię za jazdą na rowerze... póki co trochę za zimno, ale zamierzam korzystać z uroków wsi ... tydzień oddychania czystym powietrzem!!!!!!!!!!
tu jest jak w bajce smile

39

Odp: Rower czy spacer?

ja zazwyczaj dojeżdzam rowerem do pracy ale - jest za mało ściezek rowerowych i kierowcy wciąż uważają sie za krółów jezdni przez co zamiast czerpać przyjemność z jazdy tylko się niepotrzebnie denerwuję....

40

Odp: Rower czy spacer?

U nas się wzięli za ścieżki rowerowe i raczej nie ma z tym w tej chwili na szczęście problemów. Drażni mnie tylko kiedy jest różnica kilku cm pomiędzy chodnikiem dla rowerów i pieszych. Skręciłam kiedyś na tym nogę i znam kogoś kto też skręcił.

41

Odp: Rower czy spacer?

Polecam wszystkim jazdę na rowerze !!! Bardzoo relaksuje, a przy okazji można zrzucić parę kg;)

42

Odp: Rower czy spacer?

Jazda na rowerze, zdecydowanie. Można się zrelaksować, wypocząć aktywnie. I największa zaleta, to można właśnie zrzucić parę kilogramów i co nieco wymodelować tongue

43

Odp: Rower czy spacer?

Uwielbiam rower. Staram się jeździć kilka razy w tygodniu. Jednak lubię też spacery, zwłaszcza wieczorne. Staram się przeplatać obie te aktywności smile

44

Odp: Rower czy spacer?

Codziennie dojeżdżam rowerkiem do pracy i nie zamieniłabym go na najwygodniejsze auto!

45

Odp: Rower czy spacer?

Moja koleżanka, żeby zaoszczędzić czas (praca, dzieci, małżeństwo, rozrywki i ona sama, a na wszystko trzeba znaleźć chwilę) łączy trening z dojazdem do pracy. Wybiera rower i w ten sposób zamiast tracić czas dba o linię i kondycję.

46

Odp: Rower czy spacer?

[quote=emilia_s292]Czasami samotny spacer też jest potrzebny...[/quote]
Zgadzam się. Zwłaszcza jesienią samotny spacer może sprzyjać podziwianiu cudownej przyrody, niepotrzebne gdakanie towarzysza może zabić tę chwilę wink

47

Odp: Rower czy spacer?

Rower !! Aktywnie, zdrowo i można utrzymać dobrą kondycję, ale nie powiem spacerki też lubię, wieczorem rozświetlone lampami miasto, to ma swój urok smile

48

Odp: Rower czy spacer?

Ostatnio wróciłam do rolek- jest super!

49

Odp: Rower czy spacer?

[quote=Kalinka01]Ostatnio wróciłam do rolek- jest super![/quote]
Uwielbiam rolki, żałuję że do dobrej trasy muszę jechać kawałek drogi...

50

Odp: Rower czy spacer?

Ja i rower i spacer:) Jak bozia sił da