1

Temat: Styl orientalny

Lubicie taki? swego czasu modne były takie kolczyki, potem było zainteresowanie Bollywood, które mnie ominęło... nie moja bajka.
Mimo wszystko mam w szafie błękitną orientalną tunikę w niebieskie wzory, taką mgiełkę, prześwitujacą.
Mam też różowy zwiewny top z aplikacją z koralików i cekinów.
Są w szkatułce dwie pary kolczyków, a teraz mam na tyłku odkrycie - szarawary.
Są megawygodne, przewiewne, doskonałe na upały.
Trochę nie bardzo wiem do jakich innych butow oprócz japonek mogłabym je nosić... czy może nadają się tlko do takich?

2

Odp: Styl orientalny

Kompletnie nie znam się na takim stylu i jakoś do mnie nie przemawia smile

3

Odp: Styl orientalny

Do mnie też nie przemawiał, a Bollywood nie cierpię, ale dostałam szarawary i pokochałam je, bo można w nich robić wygibasy (nigdy nie siedzę normalnie, tylko zawsze gdzieś zaplączę nogi, pod siebie, obok siebie, przed siebie), a w upał powiew materiału przy chodzeniu przynosi ulgę.

4

Odp: Styl orientalny

Oprócz japonek, to może jeszcze jakieś płaskie sandały, ogólnie proste, bez dodatków, nie żadne koturny, tylko płaskie, najzwyklejsze, może takie z czarnymi paskami?

5

Odp: Styl orientalny

Serminna, a takie skórzane z paskiem przez środek stopy i dwoma poprzecznymi?  Co myślisz?

6

Odp: Styl orientalny

Najlepiej to chyba na boso po plaży wink Z paskami też będą ok, reszta, typu trampki, koturny, coś bardziej fikuśnego, chyba niestety odpada

7

Odp: Styl orientalny

Nie no, do trampek bym się nie odważyła big_smile
Póki co pomykam wkoło domu w japonkach.

8

Odp: Styl orientalny

a ja mam koleżanki, które noszą do prostych trampek i wygląda to naprawdę dobrze.

9

Odp: Styl orientalny

Styl ten dopiero u nas raczkuje, ale jestem pewna że w przyszłym roku jak zrobi się ciepło będzie hitem. Więc nie wyrzucajcie ciuszków z szafy, niech cierpliwie czekają! ^^

10

Odp: Styl orientalny

Mnie się bardzo podoba - luźno-kobiecy:)

11

Odp: Styl orientalny

Widziałam u Glamouriny na blogu, że założyła ćwiekowane lity do jednokolorowych szarawarów, ale na niej to wszystko dobrze wygląda.

12

Odp: Styl orientalny

A u mnie nie wyświetla zdjęcia niestety

13

Odp: Styl orientalny

Do mnie przemawia, chyba dzięki oryginalności.

14

Odp: Styl orientalny

Nie chodziłam nigdy ubrana w takim stylu, ale jak ktoś ma na to ochotę, to czemu nie.

15

Odp: Styl orientalny

Gdzieś na wyprzedaży kupiłam tanio zwiewną sukienkę na ramiączkach, taką do samej ziemi. Tylko że teraz wydaje mi się, że te wzory na niej trochę za bardzo kłują w oczy big_smile I materiał sztuczny. Pewnie będzie się elektryzował i oblepiał ciało. Co mnie podkusiło...

16

Odp: Styl orientalny

Ja jeszcze szukam zawsze informacji na tego typu tematy w Internecie. To jest chyba jedno z najlepszych rozwiązań.

17

Odp: Styl orientalny

mnie bum ba bollywood wciagnol big_smile
nosilam wszystko co sie dalo , lacznie z ozdobami na twarz , wlosy, branzoletkami, naklejakimi big_smile teraz wiekszosc z tych rzeczy lezy juz dawno nieuzywana lub porozdawalam je ...
ale ozdoby na rece i pojedyncze zwiewne tuniki nadal nosze

18

Odp: Styl orientalny

Super. Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się smile

19

Odp: Styl orientalny

> nocaleksu napisał/a:

> mnie bum ba bollywood wciagnol big_smile
nosilam wszystko co sie dalo , lacznie z ozdobami na twarz , wlosy, bransoletkami, naklejakimi big_smile teraz wiekszosc z tych rzeczy lezy juz dawno nieuzywana lub porozdawalam je ...
ale ozdoby na rece i pojedyncze zwiewne tuniki nadal nosze

Ja bym chętnie ponosiła, byle były bez niklu sad

I chciałabym kupić sobie kolorowe szarawary big_smile

20

Odp: Styl orientalny

A lubisz biżuterię w tym stylu? Widziałam ostatnio wyprzedaż takiej dużej, kolorowej biżuterii, tylko nie wiem z jakiej miejscowości jesteś, więc nie wiem czy Ci się przyda wink

21

Odp: Styl orientalny

Może warto doradzić się w tym temacie znajomych? Moim zdaniem to może być dobre rozwiązanie smile

22

Odp: Styl orientalny

Nie zawsze... czasami znajome bezmyślnie przytakują, że dobrze się w czymś wygląda. Nie wiem czemu... albo dlatego, że nie mają odwagi powiedzieć "źle ci w tym", albo dlatego, że im gorzej ktoś wygląda, tym lepiej one prezentują się obok.

23

Odp: Styl orientalny

Mnie urzekają te kolorowe ubrania, np. z Maroka, bardzo ciekawe wzory tam mają:)

24

Odp: Styl orientalny

Ostatnio gustuję w polskim folklorze, nawet kupiłam sobie spódniczkę z wzorami łowickimi, będzie idealna na lato:)

25

Odp: Styl orientalny

Awww! Też uwielbiam ludowe wzory. Szaleję od jakiegoś czasu za haftowanymi koszulami.