1

Temat: niechciane prezenty...

co robicie jeśli dostaniecie niechciany prezent? oddajecie do sklepu, sprzedajecie, chowacie w ciemny kąt?

2

Odp: niechciane prezenty...

Sprzedaje lub daje siotrze albo mamie - tylko one i moj maz wiedza co chce dostac wiec prezenty od nich sa zawsze trafione smile

3

Odp: niechciane prezenty...

Rozdaję, zawsze komuś innemu się przyda... Czasem wymienię się na coś innego, ale to ssporadyczne przypadki.

4

Odp: niechciane prezenty...

Oddaje komus.....ostatnio dostałam od cioci komplet za małej bielizny i oddałam siostrze..

5

Odp: niechciane prezenty...

Ja wole zapytac kogos co chce dostac smile

6

Odp: niechciane prezenty...

Zawsze dostanę jakiś durny prezent od swojej kochanej teściowej. Albo robi to złośliwie, albo jest bardzo nienauczalnym człowiekiem.

7

Odp: niechciane prezenty...

Teraz już częściej się pyta wprost co się chce na prezent

8

Odp: niechciane prezenty...

Nawet jak jej powiem, to kupi zły. Za mały, za duży, nie taki kolor itp. Na kartce mam jej pisać???

9

Odp: niechciane prezenty...

Idż z nia do sklepu i razem coś dla siebie wybierz...ona zapłaci...

10

Odp: niechciane prezenty...

Niezła metoda, ale nie wiem, czy bym z nią do tego sklepu doszła... Po trzech zdaniach  mam ochotę ukręcić hydrze kochaną główkę...

11

Odp: niechciane prezenty...

To widzę,że trafiła ci się teściowa jak z dowcipów....

12

Odp: niechciane prezenty...

Ano: Zdrowaście Teściowo nie daj Boże?"

13

Odp: niechciane prezenty...

rzucam gdzieś w kąt, kiedyś może się przydać;)

14

Odp: niechciane prezenty...

Jak dostanę coś od kogoś bliskiego to nawet jak mi się nie podoba, to nie potrafię się z tym rozstać sad Jakoś tak sentymentalnie podchodzę do tego i tak leży i leży w jakimś kącie...

15

Odp: niechciane prezenty...

Pinkmause, uśmiałam się, ale... współczuję szczerze,,,,

ja niechciane prezenty oddaję komuś, czasem mojej mamie się podoba, czasem siostrze...
czasem chowam w ciemny kąt i śmieję się jak znajdę robiąc porządki smile

ja takie prezenty najczęściej dostaję od mojej chrzestnej sad

Ostatnio edytowany przez justyna (2009-10-16 11:23:08)

16

Odp: niechciane prezenty...

raz dostalam niechciany prezent - i lezy w kacie - moze keidys dorosne do niego wink
a od "tesciowej" to swetr dostalam (ierwsze swieta) rozmiarówką dobry na mnie w wersji 9cio miesiecznej tongue
potem kusą kurteczke (bo to tredy) krótka do cycków tongue

17

Odp: niechciane prezenty...

ulalala ja od przyszłej teściowej jeszcze nic nie dostałam smile
na obiadki tylko zaprasza czasami ...

18

Odp: niechciane prezenty...

To Wam życzę lepszych prezentów od kochanych 'teściowych". smile

19

Odp: niechciane prezenty...

od teściowej ja akurat fajne dostaję - ona robi na drutach i szydełku i często dostanie mi się jakiś fajny sweterek albo wdzianko, a ostatnio korale oplecione w robótki szydełkowe smile

20

Odp: niechciane prezenty...

Od teściowej zawsze dostaję za duże sad może wszystkie tak mają smile

21

Odp: niechciane prezenty...

sprzedaję na allegro , albo przyjmują zasadę podaj dalej ;P

22

Odp: niechciane prezenty...

Jak się kogoś nie lubi to pisali w Cosmo, że powinno sie wysłać kartkę:"Dziękuję za wspaniały prezent, szkoda że nie pomyślałam, żeby Ci kupić coś podobnego, ale na szczęście za rok też jest Gwiazdka."

23

Odp: niechciane prezenty...

Mój N. dostał od moich rodziców wodę perfumowaną D&G The One smile I chyba mu się spodobał zapach smile Mi zresztą też big_smile

24

Odp: niechciane prezenty...

A nie pomagałaś wybierać? Hę? Przyznaj się.

25

Odp: niechciane prezenty...

Myślę że sprzedawanie prezentu to straszny nie takt, jakoś nie umiałabym czegoś takiego zrobić, lepiej już oddać komuś jak mi się nie przyda, ludzie dużo rzeczy nie mają i często to co nam nie potrzebne dla kogoś może być super niespodzianką, ale brać za to kasę, to trzeba być straszną osobą i materialistką