1

Temat: Buty na ślub gdzie kupić ?

Od kilku dni szukam butów do ślubu.Okazało się,że jest to nie lada wyzwanie....w moim mieście nigdzie nie ma ? Czy znacie jakieś firmowe sklepy obuwnicze gdzie można znaleźć takie buty ? W sens tym,że szkoda kupować butów które założy się tylko raz - Szukam takich które z powodzeniem mogłabym założyć do innych ubrań.A przy tym wygodnych na stabilnym obcasie marzy mi się coś w rodzaju ładnych sandałów czy czółenek.
A wy czym kierujecie się przy wyborze butów weselnych ?

2

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja też miałam ten problem. Nie mogłam znaleźć nigdzie butów. Nie chciałam tradycyjnych do ślubu bo niestety one mi się nie podobają. Wychodzę zawsze z praktycznego punktu widzenia. Chciałam kupić takie by w nich chodzić a nie tylko na jeden raz. W moim mieście i okolicach nie było. Pojechałam do Warszawy i tam w złotych tarasach w sklepie GIUDI kupiłam za 250 zł firmy AINSI buty do ślubu. Wygodne, stabilny obcas i na lato mam buty. W tym sklepie są różne marki butów nawet NESSI. Kolor moich butów perełkowy, koralowy, z delikatnym brązowym paskiem prawie nie widocznym. Jeśli będziesz chciała prześle zdjecie na pocztę. pozdrawiam

3

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

podaj miasto....

4

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Właśnie, podaj miasto i powiedz, czy te buty mają byc białe/kremowe/pudroworóżowe czy np. fioletowe wink

5

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Szukam białych big_smile A miasto Gorzów - chodzi o takie żeby nie były na jeden raz i z odkrytymi palcami smile

6

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Też mnie to czeka na dniach wink Ale szukać zacznę w przyszłym tygodniu i w Krk...

7

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Być może możesz przejść do smalltao.com spojrzenie na buty tej stronie są bardzo dobre, dużo stylu, cena jest stosunkowo niedrogie.

8

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ninek smile to ja Cię bardzo poproszę jak znajdziesz jakieś fajne sklepy w KRK to daj znać smile mnie to czeka wiosną smile

9

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Kupiłam buty w Moenie na Długiej. Mam nadzieję, że będą dobre. Przeszłam pół Krk za butami i cudów nie ma hmm

10

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

ehhh nawet nie strasz hmm ja na dodatek mam jeszcze rozmiar 35 to już z normalnymi czasem staję na głowie
widzę, że już na końcu przygotowań smile a możesz mi powiedzieć ile wcześniej w Krk trzeba zamówić suknię ? w grę wchodzi u mnie szycie w salonie bo do tego rozmiaru jeszcze skrzatem jestem smile (1,60 m)

11

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja kupiła od razu w salonie tam gdzie suknię

12

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

też bym chciała buty, które jeszcze kiedyś założę. Szkoda mi wydać 200 zł na skórzane buty na 1 okazję...
Dlatego mam problem tego rodzaju - czy pasuje kupić buty innego koloru niż biały? (nie mówię tu o czerwonym czy jakimś kontrastowym - takie panny młode widuję...) myślę o jakimś bezu lub brązie... Czy to pasuje do białej sukni?

13

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ecru polecam, potem jak znalazł do garsonki będą

14

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

[url=http://www.renee.pl]www.renee.pl[/url] polecam smile

15

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Za butami trzeba się rozglądać dużo wcześniej - ja zawsze robię najlepsze zakupy przypadkiem a jak się wybiorę żeby coś konkretnego upolować to zwykle na nic fajnego nie trafiam

16

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ostatnio kupuję gównie przez internet bo tam jest duży wybór i jak nie w tym sklepie to w tamtym będzie, i to bez wychodzenia z domu

17

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Skorzystałam z dnia darmowej dostawy w dwóch sklepach, w tym kupiłam już buty na Sylwestra:)

18

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

ja wolę przymierzyć i na żywo ocenić jakość wykonania buta, a nie potem zwracać

19

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ostatnio kupiłam buty w e-sklepie i musiałam oddać bo mnie uciskały - mimo że numer był mój

20

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Każda firma ma swoją rozmiarówkę, a w  niewygodnych butach nie da się chodzić... Ja na szczęście nietrafione zakupy mogę opylić siostrze, która ma mniejszą stopę i podobny gust

21

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Zaczynają się właśnie wyprzedaże i radzę ruszyć na polowanie do stacjonarnych sklepów

22

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja dopiero w weekend będę miała na to czas, teraz sprawdzam w necie gdzie warto się przejść

23

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Wczoraj zupełnie przypadkiem kupiłam śliczny zimowy szaliczek za 6 zeta!

24

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

[quote=Naturalnie Pekna]Od kilku dni szukam butów do ślubu.Okazało się,że jest to nie lada wyzwanie....w moim mieście nigdzie nie ma ? Czy znacie jakieś firmowe sklepy obuwnicze gdzie można znaleźć takie buty ? W sens tym,że szkoda kupować butów które założy się tylko raz - Szukam takich które z powodzeniem mogłabym założyć do innych ubrań.A przy tym wygodnych na stabilnym obcasie marzy mi się coś w rodzaju ładnych sandałów czy czółenek.
A wy czym kierujecie się przy wyborze butów weselnych ?[/quote]

Polecam buty marki Arturo. Wyjątkowo wygodne, Mam kilka par ich butow.

25

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Mają ciekawe fasony...