1

Temat: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ostatnio przeczytałam na urodaizdrowie.pl artykuł pt." Cała prawda o sklepach internetowych" (w dziale artykuły, Dom) i muszę przyznać, że ten temat bardzo mnie zainteresował. Najlepsze jest to, że takie zakupy można zrobić o każdej porze dnia i nocy. I faktycznie, o godz. 1.00 kupiłam wszystko, czego potrzebowałam! Zdarza Wam się robić zakupy online nocą?

2

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Dodam jeszcze tylko, że dużo osób w sieci wypowiada się bardzo pozytywnie o tym sklepie. Więc może jednak zaryzykuję smile chociaż drobne zakupki. Nie potrafię się oprzeć różowym kieliszkom... i te promocje lol ! Napiszę co z tego wyszło.

3

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

napisz koniecznie czy byłaś zadowolona z zakupów smile

4

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Napiszę, napiszę :-). Wczoraj zamówiłam.

5

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja też się sparzyłam na zakupach przez internet. Nieraz mówiłam sobie, że już wolę wydać więcej, ale obejrzeć czy towar jest pełnowartościowy i odpowiedniej jakości. Ale i tak zakupy internetowe kuszą...

6

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Dzisiaj otrzymałam paczkę z zamówieniem i jestem zadowolona. Tym razem zakup okazał się udany smile. Jedynie, co to zamówiłam 4 komplety kieliszków, niestety okazało się że w magazynie mieli jedynie 3 komplety i w ramach przeprosin Pani ze sklepu obiecała przesłać brakujący komplet pod koniec tygodnia za darmo. Tak więc jestem zadowolona. Polecam.

7

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Czyli tak, jak powinno być i to się ceni. A jak z przesyłką - czy była solidnie zabezpieczona? Kieliszki cale dostałaś zapewne, ale powiedzmy... czy gdybyś to Ty je komuś wysyłała to zabezpieczyłabyś je bardziej, czy było ok?

8

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Paczka była należycie zabezpieczona. Kieliszki były w pudełku, oklejone folią bąbelkową. Co prawda dla bezpieczeństwa otworzyłam ją przy kurierze żeby mieć pewnosć, że kieliszki są całe smile.

9

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Do mnie przyjeżdżają kurierzy, ktorzy bardzo się spiecza, a kiedy dostaję coś Pocztą Polską, to czasami lepiej, że już ich nie ma.

10

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Wielokrotnie kupowałam przez internet i ani razu nie zdarzyło mi się , że produkt był nie taki jak chciałam, popsuty etc. Kupowałam różne lampy, dodatki do salonu, a nawet płyty grzewcze  Tak jak powiedziałam, towar był w 100% taki jak w opisie. Z tego co zauważyłam, to  na sprzęcie do kuchni zaoszczędziłam ok 200 zł, więc jak widać bardziej opłaca się kupować w sklepach internetowych.

11

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

[quote=Milenia]Wielokrotnie kupowałam przez internet i ani razu nie zdarzyło mi się , że produkt był nie taki jak chciałam, popsuty etc. Kupowałam różne lampy, dodatki do salonu, a nawet płyty grzewcze Tak jak powiedziałam, towar był w 100% taki jak w opisie. Z tego co zauważyłam, to  na sprzęcie do kuchni zaoszczędziłam ok 200 zł, więc jak widać bardziej opłaca się kupować w sklepach internetowych.[/quote]

Zgadzam się wystarczy wejść chociażby na taką porównywarkę cenową jak nokaut aby zobaczyć jaki jest wachlarz cenowy danego produktu. Przy większych zakupach można zaoszczędzić naprawdę sporo $$$

12

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja też z takich korzystam, np. ceneo czy skąpiec. Warto się orientować, żeby nie dać się naciągnąć na udawaną promocję. Rozbieżności w cenach czasem bardzo zaskakują.

13

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

również często robię zakupy przez internet. zazwyczaj używam porównywarki

14

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Porównywarki są przydatne ale do tego zawsze sprawdzajcie warunki, koszty przesyłki i czas realizacji.

15

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Tak samo zakupy na gruponie i podobnych serwisach - warto wcześniej wrzucić w porównywarkę.

16

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

A wiecie może, gdzie można kupić przez internet baterie słoneczne? Znalazłam wiele firm oferujących kolektory i baterie słoneczne, ale chciałabym dokonać zakupu przez internet, bo pracuje do późna i nie mam zbyt wiele czasu na zakupy i latanie po sklepach. Najlepiej, żeby sklep posiadał w swojej ofercie także montaż baterii.

17

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja przez internet ostatnio kupiłam secesyjne stare srebra z antykwariatu i jestem bardzo zadowolona wink No ale powiedzmy sobie szczerze, że nie ma co porównywać tego typu zakupów, do kupowania nowych, nieużywanych rzeczy...

18

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja sobie niedawno kupiłam przez net żyrandol do sypialni. Dokładnie taki : malinowy abażur .

19

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Podoba mi się.

20

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Super oryginalne pisanki, w sam raz na te święta znalazłam tutaj

Jak Wam się podobają?

21

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Fajne!

22

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Lubię takie swojskie ozdoby, a te na dodatek są elegancko wykonane

23

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Cudeńka!

24

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Cudeńka znajdziecie też w MIA. Ilekroć chcę coś ślicznego do domu albo na prezent, zaglądam właśnie do nich smile

25

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

[quote=a_grestowa]Cudeńka znajdziecie też w MIA Home  Ilekroć chcę coś ślicznego do domu albo na prezent, zaglądam właśnie do nich smile[/quote]

Ja jakiś czas temu upatrzyłam sobie u nich lustro  - strasznie mi się podobają te okiennice. Co myślicie?