201

Odp: plany zakupowe:D

WIosna idzie, też szukam jakichś spódniczek, czy sukienek. Fajnie, że w top secret są małe przeceny na niektóre [url=http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/sukienki/11]sukienki na 2012[/url] rok smile Pod koniec tygodnia chyba się wybiorę i połażę trochę po sklepach wink

202

Odp: plany zakupowe:D

A ja chyba przejdę na ubrania po przeróbkach i szyte. Denerwuje mnie to, że pół miasta chodzi w tym samym. W planach: wiosenna kurteczka, chusta albo szal i torebka. smile

203

Odp: plany zakupowe:D

No trudno, żeby każdy chodził w czymś innym, skoro w każdym sklepie jest dokładnie to samo, tylko odcienie lekko się różnią wink

204

Odp: plany zakupowe:D

Ja szorty chętnie bym zakupiła, ale nie takie super krótkie, tylko takie bardziej miejskie, które połowę ud chociaż zakryją.

205

Odp: plany zakupowe:D

A nie wiecie, gdzie znajdę kolorowe, lekkie sukienki, niekoniecznie na ramiączkach, tylko z rękawkami - takie na upaly?

206

Odp: plany zakupowe:D

[url]http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/stradivariuspl/pl/stradivarius/155143/SUKIENKI[/url] W internetowym sklepie stradivardiusa jest wiele ładnych sukienek chociaż przeważają te na ramiączka bądź też bez, jednak jest kilka, które może Ci się spodobają smile

207

Odp: plany zakupowe:D

Szukam jakiejś ładnej kwiecistej sukienki, przewiewnej. Chciałam też kupić jakąś marynarkę w żywych kolorach, ale chyba poczekam na wyprzedaże.

Ostatnio w reserved widziałam przepiękny sweter wykonany na szydełkach o niezapomnianym miętowym kolorze <3
Ale oczywiście brzydko na mnie leżał.

208

Odp: plany zakupowe:D

Polecam marynarki ze sklepu [url]http://mosquito-sklep.pl/,[/url] są w przystępnej cenie, mają ładne kolory smile Często u nich kupuję i jestem bardzo zadowolona smile

209

Odp: plany zakupowe:D

Ja planuję kupic koniecznie białe spodnie jeansowe, do ego miętowe szpilki i miętową bluzę (strasznie mi się podobała w podobnej stylizacji Górniakowa)

210

Odp: plany zakupowe:D

Miętowe szpilki są piękne, też takie zamierzam zakupic smile

211

Odp: plany zakupowe:D

Ja ostatnio oszalałam na punkcie miętowego koloru smile

212

Odp: plany zakupowe:D

[quote=una_palabra]Ja ostatnio oszalałam na punkcie miętowego koloru smile[/quote]


Twoje zdjęcie jest tego potwierdzeniem wink.

213

Odp: plany zakupowe:D

Mnie też się podoba miętowy kolorek smile Tylko jakoś siebie nie bardzo w nim widzę sad
Natomiast ostatnio mam fazę na niebieski i przed urlopem chcę sobie kupić coś w tym stylu: niebieska bluzeczka.

214

Odp: plany zakupowe:D

A ja poluję na materiałowe spódniczki na lato w kolorze perłowym

215

Odp: plany zakupowe:D

Ja jeszcze bym chciała upolować jakieś ładne spodnie w kwiaty smile

216

Odp: plany zakupowe:D

ostatnio upolowalam legginsy w kwiatowy deseń

Szuka jeszcze ładnej marynarki z rękawem 3/4
ładne buty zimowe koniecznie skorzane też poszukiwane big_smile

217

Odp: plany zakupowe:D

mi się przyda jakaś [url=http://heppin.com/kostiumy,bielizna_erotyczna_k-39.htm]sexy bielizna[/url]  i miętowa sukienka w kiatki. Nigdziej takich nie widzialam sad

218

Odp: plany zakupowe:D

Ja z racji tego, że ostatnio straciłam na wadze musiałabym chyba wymienić całą szafę... Na razie rozglądam się jednak za spodniami-Alladynkami. Marzą mi się ciemnoszare z kokardką w pasie.

219

Odp: plany zakupowe:D

[quote=Iwona-bloguje]Ja z racji tego, że ostatnio straciłam na wadze musiałabym chyba wymienić całą szafę... Na razie rozglądam się jednak za spodniami-Alladynkami. Marzą mi się ciemnoszare z kokardką w pasie.[/quote]

Widziałam takie na allegro tylko zastanawia mnie ich jakość bo patrząc na materiał ciężko mi ocenić czy nie jest to ten z serii jednego użytku ;/

220

Odp: plany zakupowe:D

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=Iwona-bloguje]Ja z racji tego, że ostatnio straciłam na wadze musiałabym chyba wymienić całą szafę... Na razie rozglądam się jednak za spodniami-Alladynkami. Marzą mi się ciemnoszare z kokardką w pasie.[/quote]

Widziałam takie na allegro tylko zastanawia mnie ich jakość bo patrząc na materiał ciężko mi ocenić czy nie jest to ten z serii jednego użytku ;/[/quote]

Ja też je widziałam i tak mi się spodobały, że się teraz na takie czaję. Tyle że jak sprawdzałam dokładne wymiary to jakoś mi się niezbyt widzą. Wolałabym je jednak przymierzyć niż kupić w ciemno. W przy okazji materiał też chętnie bym podotykała i obadała jakość.

221

Odp: plany zakupowe:D

Ja też wolałabym takie spodnie kupować na żywo. Choćby po to, żeby zobaczyć jak się układają, bo jeden szew, czy marszczenie i różnica jest.

222

Odp: plany zakupowe:D

No, bluzeczkę czy kieckę można kupić ewentualnie w ciemno, ale spodnie trzeba przymierzyć, bo tu krój jest niezwykle istotny...

223

Odp: plany zakupowe:D

Ja właśnie poluje na kurtki zimowe damskie. Chciałabym kupić miejską kurtkę, która jednocześnie będzie się nadawać na narty. Już nawet znalazłam jedną, która mi się podoba.

emmegi.com.pl

224

Odp: plany zakupowe:D

Musze się zaopatrzyć w jakieś ciepłe getry/leginsy/rajstopy. Niestety u mnie w sklepach ciężko znaleźć rozmiar XS hmm Trzeba by się było już też zacząć rozglądać za jakaś kreacją na Sylwestra big_smile

225

Odp: plany zakupowe:D

Mieszkasz w mieście wysokich grubasów? wink