276

Odp: plany zakupowe:D

Ja muszę szybko  kupić balerinki, bo ostatnie mi się rozkleiły po deszczu...

277

Odp: plany zakupowe:D

Moje też długo już nie pochodzą, bo pęka w nich podeszwa hmm Dobrze, że mają solidną, grubą wkładkę, bo inaczej niedługo szorowałabym stopą po kostce brukowej. Wcale się w nich nie nachodziłam sad Nawet sezonu nie wytrzymały!!!

278

Odp: plany zakupowe:D

No to słabo... Jakiej marki? Ja mam w planach zakup torebki.

279

Odp: plany zakupowe:D

Jakieś tanie z sieciówki, z tego co pamiętam kupowane z półtora roku temu, tyle że wrzucone do szafy i wyciągnięte dopiero wiosną. W ogóle nie mam "szczęścia" do butów. Tak szybko je niszczę sad Nawet markowe glany potrafiłam rozharatać. Chyba zacznę chodzić w jakichś wojskowych butach big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-07-18 01:04:31)

280

Odp: plany zakupowe:D

Dziewczyny doradzicie jaki zegarek sobie kupić? Chciałabym sprawić sobie nowy zegarek jakiejś dobrej firmy takiej jak Atlantic, ewentualnie Doxa.
Pokazywałam jednak siostrze i ta twierdzi,że jestem już za stara na taki zegarek ( mam 28 lat) i że zegarek jest raczej dla nastolatki a nie dla powaznej kobiety. Co o tym sadzicie?

281

Odp: plany zakupowe:D

Nie jest aż tak młodzieżowy, żeby nie mogła go nosić 28-latka.  Ja mam 31 i ubieram się w Croppie big_smile

282

Odp: plany zakupowe:D

na pewno emu na zimę big_smile

283

Odp: plany zakupowe:D

Strój kąpielowy:)

284

Odp: plany zakupowe:D

Na najbliższą przyszłość - jakiś żakiet albo marynarka w kolorze turkusowym albo miętowym  smile

285

Odp: plany zakupowe:D

Ja muszę kupić nowe buty. Rozglądam się cały czas za skórzanymi balerinami, ale nic mi się nie podoba.

286

Odp: plany zakupowe:D

ja w najblizszym czasie to planuje kupic wiele asortymentu. Na pierwszy rzut pojda sukienki, pasuje mi co najmniej kilka par. Planuje takze kupic jakies buty i spodniczki. Plany sa jak widac szumne, ciekawe, co z nich wyjdzie. Najgorsze jest to, ze wszystko takie drogie. A jak juz znajde cos taniego i kupie to znowu wychodzi ze to taki gniot, jakich malo. Takze najfajniej trafic na jakies promocje. Wtedy mozna kupic ubrania dobre po calkiem fajnej cenie

287

Odp: plany zakupowe:D

Ja potrzebuję torbęna lapka, teczki a mąż portfel ale już wiem że wszystko dostanę w jednym sklepie [url]http://sklep.solier.pl/[/url] i sprawa załatwiona. Tak to mogę robic zakupy. Nie cierpię biegać po sklepach.

288

Odp: plany zakupowe:D

Jakieś eleganckie spodnie i kilka rzeczy z długim rękawem smile

289

Odp: plany zakupowe:D

Lubię robić zakupy w sieci. Wszystko wybieram na spokojnie na stronie, a kurier dostarcz mi produkty do domu.

290

Odp: plany zakupowe:D

Dla mnie najważniejszym zakupem ostatnich tygodni była ramoneska wiosenna. Bez niej teraz bym się nie obeszła wink Postawiłam na fajną kurteczkę z Netmody i jestem bardzo zadowolona z jakości smile

291

Odp: plany zakupowe:D

hej

292

Odp: plany zakupowe:D

Niech mnie ktoś odchudzi, bo musiałam kupić ponadplanowe spodnie i koszulę, gdy te co mam okazały się za ciasne. Widziałam boską sukienkę. Po prostu wspaniałą! I co? I muszę się wstrzymać z zakupami odzieżowymi, dopóki nie zrzucę tego, co na sobie noszę.

293

Odp: plany zakupowe:D

Ja w najbliżyszym czasie planuję kupić letnią sukienkę! smile

294

Odp: plany zakupowe:D

Weź nie mów... tyle pięknych sukienek dookoła sad A ja z tym cellulitem muszę sobie ich odmawiać sad
Kiedyś byłam wieczną nosicielką spodni big_smile Dopiero bycie z facetem przekonało mnie do sukienek haha

295

Odp: plany zakupowe:D

Mnie się marzą buty od Giuseppe Zanotti smile https://dessale.pl/giuseppe-zanotti

296

Odp: plany zakupowe:D

> niechcemisie napisał/a:

> Weź nie mów... tyle pięknych sukienek dookoła sad A ja z tym cellulitem muszę sobie ich odmawiać sad
Kiedyś byłam wieczną nosicielką spodni big_smile Dopiero bycie z facetem przekonało mnie do sukienek haha

Każdy powód jest dobry, żeby poczuć się bardziej kobieco:) Pomyśl, że grubsze od Ciebie noszą sukienki smile

297

Odp: plany zakupowe:D

Noszą, noszą, z zakupem kiecki w dużym rozmiarze też nie ma problemu. Tylko że jednak źle się czuję patrząc na swój cellulit. Zakładam czasem kiecki do kolan, ale chciałabym też nosić nad kolano. I wcale nie przekonują mnie słowa chłopaka, że jestem kobietą i to normalne, ze mam cellulit. Po prostu się go wstydzę.

298

Odp: plany zakupowe:D

Ostatnio kupiłam buty do ślubu: https://kulig.pl/products,czolenka,024_-98031201. Poza tym będę polować na jakieś fajne sandały na koturnie na lato.

299

Odp: plany zakupowe:D

Planowałam, planowałam i kupiłam sobie w końcu dwie rzeczy z myślą o wiośnie . Są to sukienka a do tego jasny płaszczyk od Aeterie. Teraz już tylko czekam z utęsknieniem aż będą mogła móc wykorzystać moje nowe nabytki smile

300

Odp: plany zakupowe:D

Chyba jakiś płaszczyk przejściowy. No i muszę odkupić legginsy... pierwsza wycieczka rowerowa w nowiutkich legginsach (na domiar złego była w moim rozmiarze ostatnia para w sklepie) i tragiczna w skutkach wywrotka, kolano rozwalone, ciuchy podarte sad