1

Temat: zapachy

olejki aromatyczne, kadzidełka, spryskiwacze do mieszkania.... używacie?

moje mieszkanie właśnie pachnie drzewem sandałowym... raczej nie lubię duszących zapachów, ale jesienią najczęściej wybieram właśnie takie korzenne zapachy...

2

Odp: zapachy

Teraz mam dzika śliwka/wanilia (melody coś tam), a najbardziej podoba mi się jabłko z cynamonem - uwielbiam ten zapach w mieszkaniu.

3

Odp: zapachy

ja dziś kupiłam zapach cytryny i grejpfruta:) uwielbiam takie cytrusowe zapachy.

4

Odp: zapachy

Ja lubię zapach cytrynowy,pomarańczowy a tak od grudnia zapach sosny....   a teraz dom pachnie mi faworkami bo mi się zachciało i smażyłam....

5

Odp: zapachy

u mnie jeszcze pachnie sardynkami w galarecie-mój kot je właśnie kolacje:P

6

Odp: zapachy

swiece waniliowe smile
albo magnolia smile

7

Odp: zapachy

świece zapachowe albo jakiś zapach kupuję do odkurzacza .... wtedy też ładnie pachnie

8

Odp: zapachy

Jak ktoś często odkurza...

9

Odp: zapachy

a ja raczej olejki, te świece to jakoś słabo pachną...

10

Odp: zapachy

u mnie w mieszkanku się pali, więc w ścianie zapach - zielona herbata, poza tym lubię różne świece zapachowe.

A odświeżacz do łazienki w sparyu najpiękniejszy - zapach świeżego prania (nie pamiętam, ale chyba ambi pur albo brise)

11

Odp: zapachy

Ja w łazience mam na klik, kiedy trzeba robię - pstryk... smile

12

Odp: zapachy

ja delikatne kwiatowe

13

Odp: zapachy

natomiast zawiodłam się antytabakowym - nie działa i wcale ładnie nie pachnie

14

Odp: zapachy

kadzidełka też pachną i u mnie tongue przeważnie sosną, czasem cytrynką bądź pomarańczą smile

15

Odp: zapachy

Kiedyś miałam "hopla" na zapach Opium i codziennie paliłam kadzidelka..ale już mi przeszło...

16

Odp: zapachy

Ja kiedyś też namiętnie oczadzałam mój pokój kadzidełkami, ale od czasu jak mieszkam we własnym mieszkaniu jakoś mi przeszło. Może dlatego, że kadzidełka kojarzą mi się raczej z takimi ciężkimi, mocnymi zapachami, a jakiegoś kwiatowego czy owocowego nigdy jeszcze nie miałam.

17

Odp: zapachy

a co sądzicie o świeczkach zapachowych smile?
u mnie właśnie pali się poziomkowa smile

18

Odp: zapachy

poziomkowa smile
ja kocham waniliowe smile i cyba zarz zapale :0 moj mi wszystkie kadzidełka podkradł tongue bo np woli jak kadzidełka palą sie niż jak świece. a ja jednak wole swiece - bo to ma swój klimat smile

19

Odp: zapachy

Kawowe, waniliowe, opium, whisky i moje ukochane cynamonowe...
Takie do pokoju.

20

Odp: zapachy

ja natomiast mam uczulenie na duszące mocno aromatyczne zapachy..
wolę jak w moim domu pachnie ciastem z piekarnika... najlepiej piernikiem albo jesienną szarlotką
Lubię jak zimowymi wieczorami pachnie drzewo płonące w kominku
Lubię zapach obieranych zimowym wieczorem pomarańczy (ale nie taki z buteleczki)...
to są dopiero piękne zapachy!
Próbowałam róznych kadzidełek, świec, kominków zapachowych.. nic się nie sprawdziło i nie weszło na stałę do repertuaru domowego

21

Odp: zapachy

zapach pomarańczy to zapach mojego dzieciństwa!
każda pomarańcza była jak święto... obierało się, kroiło na 6 i każdy z namaszczeniem jadł swoją 1/6 ...

22

Odp: zapachy

zapachy ciast też uwielbiam big_smile a w moim małym mieszkanku zapach szybko się roznosi i długo utrzymuje smile

23

Odp: zapachy

świece uwielbiam, problem tylko jest taki, ze jak je dostaję to ponieważ obecnie świece są cudami sztuki - nie potrafię ich zapalić, bo mi szkoda sad

24

Odp: zapachy

ja na Wielkanoc dostałam świecę w kształcie baranka... jest cudny! stoi nietknięty do dziś wink

25

Odp: zapachy

A ja palę z namiętnością...
Uwielbiam dużo płomyczków i kominek...