51

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja to tylko na kciukach mam wielkie tongue Bo ogólnie mam dużą płytkę, ale na kciukach to aż wielką tongue

52

Odp: Jaki kształt paznokci?

[quote=lidzia007]hmm dziwne, bo właśnie nie powinno się piłować po bokach - jak się piłuje boki to nie ma co się zawinąć w tunel i robią się łopaty[/quote]
O jejku, to już wiem dlaczego mialam z tym taki problem.

53

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja mam kwadraty:)

54

Odp: Jaki kształt paznokci?

Macie jakiś sposób na uratowanie długiego paznokcia, któremu zrobiła się z boku zadra? Jest zbyt głęboka, żeby przypiłować, próbowałam zalakierować, ale pomaga tylko na krótko, a nie chcę obcinać. Poza tym jest w takim miejscu, że musiałabym bardzo, bardzo, bardzo krotko obciąć sad
Co mam klejem skleić?

55

Odp: Jaki kształt paznokci?

Podobno są jakieś specjalne plasterki zabezpieczające złamane paznokcie. Ale nie wiem czy to jest skuteczne.

56

Odp: Jaki kształt paznokci?

[quote=niechcemisie]Macie jakiś sposób na uratowanie długiego paznokcia, któremu zrobiła się z boku zadra? Jest zbyt głęboka, żeby przypiłować, próbowałam zalakierować, ale pomaga tylko na krótko, a nie chcę obcinać. Poza tym jest w takim miejscu, że musiałabym bardzo, bardzo, bardzo krotko obciąć sad
Co mam klejem skleić?[/quote]
Słyszałam kiedyś o sklejaniu paznokcia na torebkę od herbaty ekspresowej tudzież chusteczkę higieniczną - podobno się sprawdza, chociaż nie próbowałam. Może warto poczytać o tym sposobie smile

57

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja jak miałam takie zadry na pazurkach poszłam zrobić manicure hybrydowy, utwardził płytkę a pazurki się nie zadzierały i spokojnie odrosły smile

58

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja mam na razie kwadratowe.
Ogólnie zawsze miałam okrągłe. smile

59

Odp: Jaki kształt paznokci?

moim środkiem przeciw obgryzaniu jest aparat na zęby:D Po prostu bolą zęby i nie da się nic gryźć.
A jeżeli chodzi o kształt paznokci to mam kwadratowe i bardzo mi se to podoba

60

Odp: Jaki kształt paznokci?

Piłowałam paznokcie na różne kształty, jednak zawsze powracałam do kształtu migdała, w takich czuję się najlepiej wink

61

Odp: Jaki kształt paznokci?

kwadratowe
inne mi się nie podobają smile

62

Odp: Jaki kształt paznokci?

Półokrągłe - chyba tak się nazywa kształt, który mam;)

63

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja też lubie na okrągło

64

Odp: Jaki kształt paznokci?

też mam półokragłe

65

Odp: Jaki kształt paznokci?

mi się bardziej podobają zaokrąglone, kwadratowych nie lubię

66

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja preferuję tylko kwadraty ale wiadomo, ze nie każdy powinien takie nosić:) Szponom mówię zdecydowanie NIE!Są okropne!:)

67

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ha !! ja też mam kwadraty które czasami wbrew moim najszczerszym chęcią sie zaokrąglają. a co do zadr to widziałam w drogerii natura specjalne plastry i kleje do złamanych paznokci, nie próbowalam więc nei wiem jaka jest ich skuteczność ale zawsze mozna o tym poczytać smile

68

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja mam półokragłe - nie potrafię zrobić kwadratowych , chociaż czasem chciałabym takie mieć.

69

Odp: Jaki kształt paznokci?

Zawsze można tipsy nakleić na większą okazję;) ja tak robię

70

Odp: Jaki kształt paznokci?

NO tak, ale potem trzeba walczyć z zniszczonymi pazokciami - już kilka razy to przerabiałam.

71

Odp: Jaki kształt paznokci?

oj tak tipsy to zły pomysł...grozi grzybicą, która baaardzo brzydko wygląda. Osobiście noszę swoje naturalne i zawsze piłuję je na tzw. "łopatki" przy moich krótkich palcach wyglądają genialnie smile

72

Odp: Jaki kształt paznokci?

mi się bardzo podobają migdałki, ale nie potrafię uzyskać u siebie takiego kształtu wink najczęściej piłuję na kwadrat

73

Odp: Jaki kształt paznokci?

Półdługie kwadratowe noszę smile

74

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja z tych krótszych, na kształt migdała.

75

Odp: Jaki kształt paznokci?

U mnie zalezy to od tego co chce zrobic na paznokciach. Czasem mam na kwadratowo a czasem zaokraglam