76

Odp: Jaki kształt paznokci?

półokrągłe noszę a waszym zdaniem jakie są wygodniejsze

77

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja mam w kształcie migdałów, akurat mam z natury ładne, więc nie obcinam na prosto ani w szpic jak niektóre dziewczyny co mają krótkie szerokie płytki

78

Odp: Jaki kształt paznokci?

Raczej na kwadratowo, choć ostatnio jakiś czas miałam na okrągło i jakoś rzadziej mi się wtedy łamały. Jak mam kwadratowe to często z boku się gdzieś zadzierają i łamią sad

79

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja uwielbiam migdał smile już od wielu lat tak właśnie sobie je piłuje albo proszę o to kosmetyczkę.

80

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ostatnio mam na prosto z przodu , a zaokrąglone boki smile

81

Odp: Jaki kształt paznokci?

myślicie ze kształt migdalu je wydluza i wysmukla ?

82

Odp: Jaki kształt paznokci?

Moje są kwadratowe, ale nie do końca wink Mam lekko zaokrąglone brzegi, bo inaczej zaczepiają mi się o wszystko i msuzę piłować. Bardzo podobają mi się migdałki, ale jeszcze nie zdecydowałam się, żeby swoje tak spiłować wink

83

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja piłuję na półokrągło

84

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja lubie krótkie i na zaokrąglone...prostota zawsze w modzie tongue

85

Odp: Jaki kształt paznokci?

Migdałki ostatnio mi sie bardzo podobają...

86

Odp: Jaki kształt paznokci?

półokrągłe są najwygodniejsze, bo kwadratowe się zadzierają wink

87

Odp: Jaki kształt paznokci?

U mnie muszą być krótkie i owalne, inaczej zaraz zaczepiam o coś i łamię

88

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja mam kwadratowe, ale muszę uważać na każdym kroku...

89

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja przez parę dni takie miałam, ale rajstopy nie przetrwały nawet dnia tak je zaciągałam...:/

90

Odp: Jaki kształt paznokci?

zawsze mam zaokrąglone paznokcie, wydaje się bardziej naturalne.

91

Odp: Jaki kształt paznokci?

Kasz zależny jest do tego jaki zabieg jest wykonywany. Raz w miesiącu można odżałować i wybrać się na ich stylizację.

92

Odp: Jaki kształt paznokci?

Mi najbardziej odpowiada 2, choć kiedy któryś się złamie lub naderwie i przycinam wszystkie, nadaję im kształt nr 1. Chciałabym ponosić migdałki, ale mam miękkie i szerokie płytki hmm
[img]//2.bp.blogspot.com/-vcuI-Bb3fAg/UjgO5CPeSRI/AAAAAAAAANQ/BsYtBiuedIU/s1600/1.jpg[/img]

93

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja od zawsze piłowałam na kwadratowo, ale ostatnio dla odmiany postanowiłam zrobić sobie paznokcie "na okrągło" smile W sumie jestem zadowolona, ale pewnie za jakiś czas wrócę do kwadracików, choć nie powiem, podobają mi się coraz bardziej migdałki smile Zresztą na migdałki przyszła moda i coraz więcej pań widzę z takim kształtem big_smile

Ostatnio edytowany przez miiisiiia (2016-09-20 10:04:18)

94

Odp: Jaki kształt paznokci?

Jeżeli jesteście z Krakowa to paznokcie warto robić tutaj:  jest tam bardzo profesjonalnie i niedrogo. Manicure hybrydowy zrobicie za 59zł więc na pewno jest to atrakcyjna cena. Ja swoje paznokcie mam raczej półdługie, bo z długimi źle mi się pracuje.

95

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja noszę zazwyczaj na kwadratowo, choć ostatnio zapragnęłam zmian i spiłowałam na okrągło big_smile Moim klientkom zazwyczaj piłuję na kształt migdałków, bo to przecież najnowszy krzyk mody big_smile ale sobie jakoś boję się zrobić migdałki, bo mam wrażenie, że ten kształt jeszcze bardziej wydłuży moje i tak długie z natury paluchy hmm


moją wielką pasją od dzieciństwa jest detektywistyka dlatego zapraszam przy okazji na bloga  wszystkich tych którzy podzielaja moje zainteresowania

Ostatnio edytowany przez konwaliiia (2015-06-22 14:54:29)

96

Odp: Jaki kształt paznokci?

Migdałki wink

97

Odp: Jaki kształt paznokci?

Właśnie próbuję z migdałkami. Może się utrzymają.

98

Odp: Jaki kształt paznokci?

Moje drogie chciałabym otrzymać instrukcje jak zrobić prawidłowo migdałek na formie,bardziej od opisów proszę o jakieś zdjęcia(krok po kroku) albo filmik

Poprostu czuję się beznadziejnie w tym kształcie,a że moja mama go nosi to doprowadza mnie to do szału

99

Odp: Jaki kształt paznokci?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem właściwego kształtu, a twoje dłonie są dość potężne, a palce krótkie-? zaokrąglone paznokcie optycznie je wysmuklą. Powinny być jednak dłuższe (tak jak na zdjęciu). Świetnie wyglądają na nich wszystkie kolory lakierów i najmodniejsze stylizacje (np. kawior, czy pióra), bo kształt nie jest przytłaczający.

100

Odp: Jaki kształt paznokci?

Z tym wysmuklaniem to prawda. Kiedy przytnę pazurki, bo któryś się złamie, od razu moje palce wyglądają jak tłuste kiełbaski.