76

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Ja kilka razy kupiłam to biszkoptowe. Hm... takie gąbkowate.

77

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Ja tam wolę sama upiec niż kupować biszkopta... Kupowanie nie sprawa mi takiej frajdy jak pieczenie =P

78

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Mi frajdę sprawia tylko jedzenie.

79

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

A ja lubię piec smile W piątek wieczór np wymyśliłam sobie, że mam ochotę na sernik... Akurat się okazało, że będziemy mieć gości, więc postanowiłam go upiec... Zrobiłam to po południu, ale w sobotę już nie zdążyłam go spróbować, bo szłam na urodziny koleżanki... A w niedzielę, zanim się zorientowałam już go nie było... I musiałam obejść się smakiem, ale przynajmniej wiem, że im smakowało smile

80

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Oooo... ja bym nie pozwoliła na to, żeby mnie tak objedzono. Zawsze muszę spróbowac. Nie mam aż takiego zaufania do swoich wypieków, więc muszę spróbować co mi wyszlo.

81

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

heh ja zawsze informuję, że próbują na własną odpowiedzialność big_smile

82

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Jaka Ty jesteś bezwzględna!

83

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Hehe nie przesadzaj smile Ja po prostu czasem eksperymentuję i modyfikuję przepisy, więc nie do końca jestem pewna co z tego wyniknie smile Dlatego ostrzegam... =P

84

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Chyba nic złego, skoro nadal masz tych samych degustatorów smile I żyją big_smile

85

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Już kiedyś pisałam że uwielbiam kopiec kreta i niedawno kupiłam taki kopiec kreta ale sernik big_smile robi się go z brzoskwiniami z puszki,
jest przepyszny, jak natkniecie się w sklepie na to ciasto to polecam spróbować
[img]//www.kmdelikatesy.pl/files/imagecache/product/zdjecia_produktow/07040080_0.jpg[/img]

86

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

nieeeeeeeeee wink
nigdy nigdy nie kupie ciasta w pudełku oo- oo mam wpis do działu ploteczek "nigdy"  big_smile

87

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Oj sernika to bym nigdy takiego nie zrobiła tongue Ja uwielbiam robić sernik, ale taki swój, domowy... I wszyscy go uwielbiają i tylko się dopytują kiedy będę robić tongue A jak zrobiła w piątek wieczór dużą blaszkę, i do soboty wieczór nie pozwoliłam go tknąć, bo chciałam koleżankom zawieźć, to w niedzielę przedpołudniem już go nie było sad Ehh...

88

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Właśnie delektuję się makowcem, takim zawijanym jak rolada. Jest... był w zasadzie... pyyyyszny. Kupiony w sklepie, ale mimo wszystko.
Ostatnio zakochałam się w mojej mamie, po tym jak zrobiła cudowną szarlotkę z kruszonką, ojjjj... ja chyba jestem mężczyzną, skoro działa na mnie zasada "przez żołądek do serca".

89

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Oj taką szarlotkę to by zjadła... Ehh... Muszę zrobić na święta wink

90

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Ja raz chyba tylko zrobiłam sama szarlotkę, ale wyszła idealnie. Oczywiście na tym cieście biszkoptowym, na którym robię absolitnie wszystko. No ale i tak najlepsza jest na kruchym przecież... tak jak ta mamy.

91

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

No u mnie też robi się w domu na kruchym cieście wink Uwielbiam taką z bezą i startym ciastem na wierzchu wink Choć i czasem na spód mama ściera, bo jest takie pulchniejsze wink

92

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Starte ciasto to jest to, co lubię najbardziej w szartlotce... nic dziwnego, przecież to jak korona na królowej.
Zjadłabym teraz do kawy (bo dopiero wstałam i piję kawę, a położyłam się o piętej rano), a więc zjadłabym bułkę maślaną albo kruche domowe ciasteczka, albo szarlotkę!

93

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Mam tylko bagietkę tongue Ale mogę się podzielić wink

94

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Mniam, już robię do niej twarożek. Lubisz, prawda?

95

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Lubię, ale wczoraj robiłam bagietkę z masłem czosnkowym z piekarnika;) Pyszne było wink

96

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Ja dzisiaj bez słodkości...  ale dostałam od koleżanki Milkę, więc big_smile big_smile big_smile
Skończę paczkę solonych migdałów to mi się slodkiego zachce.

97

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Robiłam ostatnio tartę z przepisu z internetu, nawet film obejrzałam, który do niej był i czuję się oszukana, bo dwa razy wyszedł zakalec. Najpierw myślalam, że przez dociążanie ciasta, więc drugi raz zrobiłam bez i wyszlo tak samo, tylko że ciasto było ładniejsze. Niech mi ktoś powie, dlaczego ktoś inny nagrywa filmy "Jak zrobić zakalec?" i to na dość popularnej stronie internetowej?!!!

98

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Po przeczytaniu waszych postów nabrałam nieodpartej ochoty na słodkości!

99

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

Kiedy mam je w pobliżu to czuję się bezpieczniej smile też nabrałam ochoty, a nie mam nic oprócz zamrożonej bitej śmietany z bananem big_smile

100

Odp: Ciasta, torty, ciasteczka, muffinki i inne słodkości

dziś upiekłam sobie pyszne ciasteczka brownies. Polecam naprawdę rewelacja!