1

Temat: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Dziewczyny... po ciąży został wielki brzuch. Była liposukcja, była terapia rozstępów... ale to nie zmienia faktu, że daleko mi do ideału smile Moim celem jest 100 brzuszków dziennie - niekoniecznie takich pełnych wink raczej myślę o takich z piłką lub krzesłem, gdzie nogi są zgięte i dociskają przedmiot do podłogi a plecy unoszą się do góry i wytrzymuję tak 2-5 sekund smile

Brak mi zapału, a w kupie raźniej smile Ktoś chce zacząć ze mną? Mogłybyśmy wrzucać zdjęcia... np po pierwszych dwóch tygodniach, po miesiącu, po dwóch.... itd smile

Jest ktoś chętny?

Start - od poniedziałku 1 sierpnia smile

2

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Robienie brzuszków nie spali ci tłuszczu wink Trzeba biegać, pływać albo robić tego typu ćwiczenia aerobowe

3

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja lubię te brzuszki, w których głowa i tułów leżą i podnosi się proste złączone nogi.

4

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

ja się przyłańczam, zdjęcie przed już mam zrobione:) zaczynałam od 50 dziennie, zwiększam codziennie o 10, dziś już 90brzuszków...

5

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

to ja też, bo się trochę zapuściłam w ćwiczeniach wink  ostatnio miałam mnóstwo pracy i wciąż odkładałam to co w sumie powinno być najważniejsze.... ćwiczenia dla zdrowia!!

6

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

To nie odkładaj, bo samo się odłoży. My jesteśmy od tego, żeby ćwiczyć, odkładanie jakoś poradzi sobie bez naszego udziału smile

7

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja zacznę ćwiczyć jak mi się okres skończy...

8

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja zacznę robić brzuszki jak mnie zatoka przestanie boleć, bo teraz to się schylić nie mogę. w wakacje robiłam po 200 dziennie i efekty były.

9

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja robię 2 razy dziennie po 100 brzuszków ;p
ale to przyzwyczajenie z czasów jak jeszcze się trenowało smile

10

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Co to jest 100 brzuszków? wink
Ja ćwiczę regularnie.. Popieram inicjatywę smile

11

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

może i bym robiła, ale póki co robię 6 weidera, więc brzuszki jak to skończę smile

12

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Świetna inicjatywa, ale ja mam do wszystkiego słomiany zapał. Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Będę obserwowała postępy, może i mnie to zmobilizuje:)

13

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

100 dziennie? O matko to by mnie wykończyło. Wolę basenik.

14

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

no brzuszki są faktycznie bardzo dobre i zdecydowanie lepiej je robić, niż ich nie robić, ale co racja, to racja - tłuszczu się nimi nie da spalić, wzmacnia się tylko mięśnie brzucha, które są pod tłuszczem.



[url=http://www.rema.com.pl/]Hurtownia książek[/url]

15

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja polecam 6 weidera. Te ćwiczenia są tak opracowane, że dzięki skurczom izometrycznym wystarczy mniejsza liczba powtórzeń. A zaoszczędzony czas wykorzystuję na wzacnianie pleców i kształtowanie pośladków wink

16

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Wchodzę w to smile Mam genialną metodę na łatwe zrobienie nawet 150 brzuszków. Robisz je partiami: 50, krótka przerwa i później kolejno : 40, 30, 20, 10, pomiędzy każdą partią około 5 sekund przerwy. Jest to o tyle ułatwienie, że robisz coraz mniej brzuszków wink

17

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja już od 2 tygodni robię brzuszki codziennie smile Stało się to moim nawykiem smile

18

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

A ja 2 razy w tygodniu na siłkę i raz na basen - i już są efekty!

19

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Basen jest najlepszy na figurę, zgadzam się! Ale na siłownię bym nie poszła, nie chcę mieć mięśni jak Skrzynecka.

20

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja jestem chętna na te brzuszki. Robi ktoś?

21

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

100? Codziennie?
wow... ja robię jak na razie po 30 (minus dni w których mam miesiączkę), wtedy bez szans.
Ale 100 to nie wiem czy dałabym radę - masakryczny wysilek.
Ostatnio dla zachęcenia siebie samej do sportu zrobiłam sobie koszulkę z napisem "ważę 55 kg" i wizerunkiem siebie stosownie odchudzonej (technika Chromablast-R jakby ktoś też miał takie boskie pomysły) , ale nawet taka motywacja kiepsko na mnie działa:)

22

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Przymierz kilka obcisłych topów... może będzie miało większą siłę przekonywania.

23

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

[quote=niechcemisie]Przymierz kilka obcisłych topów... może będzie miało większą siłę przekonywania.[/quote]

No nie wiem - wszystkie obcisłe wrzuciłam głęboko do szuflady, nosze luźne i wciąż mam wrażenie, ze fajnie wyglądam:)

24

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

[quote=Autisticart][quote=niechcemisie]Przymierz kilka obcisłych topów... może będzie miało większą siłę przekonywania.[/quote]

No nie wiem - wszystkie obcisłe wrzuciłam głęboko do szuflady, nosze luźne i wciąż mam wrażenie, ze fajnie wyglądam:)[/quote]

No ale jeśli koszulka z wizreunkiem odchudzonej Ciebie za słabo motywuje? Choć nie dziwię się, mnie też by nie motywowała.
Ja działam tak - kiedy uważam, że fajnie wyglądam to za bardzo sobie folguję. Kiedy miałam kompleksy to miałam też świetną figurę... ale wolę już mieć za dużo i się z tego cieszyć niż być szczupłą i mieć poczucie, że jestem za gruba.

25

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Moim zdaniem dużo lepszym sposobem na płaski brzuszek jest [url=http://www.6weidera.net.pl/]aerobiczna 6 weidera[/url]  . U mnie widać efekty i to świetne. Polecam.