151

Odp: kocia dieta

I masz rację bo ja głupia obejrzałam i miałam koszmary sad

152

Odp: kocia dieta

Film faktycznie tylko dla osób z mocnymi nerwami, ale cel szczytny. Wracając do karmy dla kociaków, to bardzo dobra jest karma chicken soup, odkryłam ją w sklepie e-karma.pl [kupowanie w necie wychodzi o wiele taniej], mojej kotce bardzo ona smakuje, a do tego zauważyłam, że jej sierść jest bardziej lśniąca.

153

Odp: kocia dieta

A ja jestem za karmieniem zwierząt tym, co sami jemy - ktoś w końcu musi zjadać resztki z obiadu wink

154

Odp: kocia dieta

Może zjadać, byle świeże - zwierzętom też szkodzi nieświeże jedzenie... Widziałam raz jak ktoś karmił psa zieloną ! wędliną - przecież od samego patrzenia można się rozchorować!

155

Odp: kocia dieta

Nasz kot przeważnie zjada resztki po obiedzie córki, oprócz tego dostaje suchą karmę....Dzisiaj kotek jest różowy!!! Wskoczył do wanny z wodą i córka chciała go wytrzeć różową bibułą smile

156

Odp: kocia dieta

Co za dziki kocur! Zwykle koty boją się wody!

157

Odp: kocia dieta

On nie. To nie pierwszy raz, kiedy się zamoczył. Jak się kąpię to też mi towarzyszy i zjada pianę...

158

Odp: kocia dieta

[quote=emilia_s292]On nie. To nie pierwszy raz, kiedy się zamoczył. Jak się kąpię to też mi towarzyszy i zjada pianę...[/quote]
haha świetny kot!!! big_smile

159

Odp: kocia dieta

[quote=emilia_s292]On nie. To nie pierwszy raz, kiedy się zamoczył. Jak się kąpię to też mi towarzyszy i zjada pianę...[/quote]
A potem pyszczkiem i  nosem puszcza bąbelki?

160

Odp: kocia dieta

nie zauważyłam  smile

161

Odp: kocia dieta

Bo pewnie robi to dyskretnie, a nie w towarzystwie - jak każdy dobrze wychowany kot wink

162

Odp: kocia dieta

Być może... w poniedziałek zabieram go do weterynarza...

163

Odp: kocia dieta

Coś mu dolega czy dostrzegasz perwersję w zjadaniu piany?

164

Odp: kocia dieta

Piana tu nie ma nic do rzeczy smile Biorę go na "przegląd" i z pytaniem czy go można wysterylizować...

165

Odp: kocia dieta

koty to są jednak szaleńcy , ja nie ma zbytniego doświadczenia z kotami, ale mam psa i moge polecić karmę ponieważ , zdecydowanie odstawiłam karmę z hipermarketów, jak mnie weterynarz ostrzegł , że mogę psu wyrządzić krzywde, więc szukałam jakiegoś zamiennika i znalazłam NUTRA NUGGETS Large Breed Adult for Dogs i bardzo sobie chwalę, dokładnie taka sama karma jest dla kociaków sa różne warianty , dla alergików albo staruszków , także warto spróbować, czegoś nowego ja kupuje je na e-karma.pl

166

Odp: kocia dieta

Ja swojego karmię Whiskasem. Ostatnio kotek spi z nami i nawet jest grzeczny tylko ok. 4 sie budzi i przez godzinkę szuka sobie zabawy i wtedy nie spię bo on hałasuje sad

167

Odp: kocia dieta

Lubię koty jak widać wink ale w nocy by mi przeszkadzały, albo bym je niechcący "uszkodziła", bo kompletnie nie wiem co robię przez sen... wink

168

Odp: kocia dieta

Moja kotka spała obok mojego pieska big_smile

169

Odp: kocia dieta

A moja na piesku, coby się dogrzać w jesienne dni...

170

Odp: kocia dieta

Ha ha, moja zawsze jak już sie umyła to zabierała się za pieska, który był sporo młodszy i czyściła mu futerko.

171

Odp: kocia dieta

Mój kot ma nowy nawyk - liże parapety i "obgryza" sciany... nie wiem czy mu czegoś brakuje w diecie czy coś innego...

172

Odp: kocia dieta

Bardzo możliwe, że kotu brakuje wapnia w diecie smile
małe dzieci reagują podobnie - sama jestem tego przykładem - jako dziecko lizałam ściany i zjadałam tynk smile

173

Odp: kocia dieta

ale karmimy go specjalnym pokarmem dla kotków... mleka nie chce pić.... ale coś w tym jest bo uwielbia żółty ser smile

174

Odp: kocia dieta

Kot który nie pije mleka? U mnie na osiedlu jest pies, który nie potrafi szczekać.

175

Odp: kocia dieta

Mój kot miauczy ale mleka nie chce pić smile Trochę poliże ale musi być podgrzane lekko smile