101

Odp: kocia dieta

Pilnować, żeby nie wyskakiwała przez ten balkon.

102

Odp: kocia dieta

To chyba będziesz musiał ją przykuć kajdankami, bo koty lubią poczuć trochę wolności od czasu do czasu

103

Odp: kocia dieta

A mój lubi przesiadywać na balkonie. Chyba jeszcze jest za mały bo nie próbuje wyskoczyć.

104

Odp: kocia dieta

Na razie pewnie nie wyskoczy, jak mały, ale u mnie też kotka młoda niby, a tak szalona. Dobrze, że mieszkam na parterze, bo inaczej mogło jej się coś stać.

105

Odp: kocia dieta

Nie sądzę, moje skaczą z dachu i nic się nie dzieje... jak to kot - zawsze spadnie na 4 łapy smile Chyba że ma lęk wysokości - też takiego miałam smile

Ostatnio edytowany przez summerlove (2010-08-02 11:51:08)

106

Odp: kocia dieta

Też myślę, że kotkowi nic się nie stanie jak spadnie z wysoka. OOOOOO kot z lękiem wysokości....ciekawe...

107

Odp: kocia dieta

No to ja wiem, ale u mnie pod balkonem są takie metalowe stelaże pod winorośl i dziką różę chyba, czy jakieś inne chaszcze, no i myślę, że nawet mój kot Ninja by nie przeżył upadku na takie coś.

108

Odp: kocia dieta

[quote=emilia_s292]Też myślę, że kotkowi nic się nie stanie jak spadnie z wysoka. OOOOOO kot z lękiem wysokości....ciekawe...[/quote]
nie wiem jak teraz, ale był u mnie do 3 miesiąca życia i ze strychu, gdzie się urodził, ani razu nie zszedł sam. Rodzeństwo schodziło a on się bał, stał i miauczał żeby go znieść... Teraz mieszka w bloku i tam schody nie są tak strome więc może się już nie boi...

109

Odp: kocia dieta

Fajnie.. taki troszkę inny......... i na pewno najsłodszy.

110

Odp: kocia dieta

Kotek z przejściami smile

111

Odp: kocia dieta

Nie wiem dlaczego tak miał... przecież nigdy nie spadł... Bał się po prostu, ale faktem jest ze to raczej niespotykana u kotów przypadłość smile

112

Odp: kocia dieta

A czy lepiej dawać kotkowi jedzenie z saszetek czy domowe?

113

Odp: kocia dieta

[quote=emilia_s292]A czy lepiej dawać kotkowi jedzenie z saszetek czy domowe?[/quote]
podobno bardziej zbilansowane i dopasowane do potrzeb jest to z saszetek lub sucha karma... podobnie jak ze słoiczkami dla małych dzieci - gotując samodzielnie nigdy nie wiemy ile witamin czy minerałów dostarczymy...

114

Odp: kocia dieta

I właśnie mam problem z koteczkiem bo nie za bardzo chce jeść saszetki... a próbowałam już mnóstwo rodzajów... a dla małej też szybko sama gotowałam... ze słoiczków dawałam jej takie bardziej wyszukane dania których bym nie przyrządziła albo nie dostała składników...

115

Odp: kocia dieta

Nie pozwalaj mu jeść saszetki! Jest ciężkostrawna! Tylko jej zawartość jest jadalna smile

116

Odp: kocia dieta

Hahahaha wiem, że zawartość jest jadalna... myslałam że można się domyślić o co mi chodzi....

117

Odp: kocia dieta

Mieszkam w mieście i w bloku.
W mieszkaniu kot to męczarnia, więc go nie mam.
Zgadzacie się ze mną , czy nie ?
Proszę o wpisy.
Dziękuję.

118

Odp: kocia dieta

Ja mieszkam w mieście w bloku i mamy kota.

119

Odp: kocia dieta

Acha, dzięki za odpis.

120

Odp: kocia dieta

Pomagajmy!!!

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images50.fotosik.pl/334/157bdd6da4138d71med.jpg[/img][/url]

[url=http://www.posilekdlaschroniska.pl]www.posilekdlaschroniska.pl[/url]

121

Odp: kocia dieta

Pomogę.
Dzisiaj mój kot zjadł mojego papirusa!!!!  sad sad sad sad

122

Odp: kocia dieta

Więc wszystko zostało w rodzinie: "mój kot" i "mój papirus" smile Tyle że z dwóch osobnych stali się jednością smile

123

Odp: kocia dieta

Ale papirusa tak kocham  sad   a kot już nie jest mój....obraziłam się na niego ;(

124

Odp: kocia dieta

I co teraz - wystawisz go na korytarz? smile A może do śmietnika wrzucisz jak ta baba w Anglii?

125

Odp: kocia dieta

Nie będę się do niego odzywała przez 2 dni i nie posprzątam mu w kuwecie i nie będę się z nim bawiła sad