76

Odp: Prezenty ślubne

Możesz się czuć częściowo usprawiedliwiona w takim razie big_smile

Ostatnio edytowany przez Ninek (2011-07-14 08:04:49)

77

Odp: Prezenty ślubne

Mam obawy, bo siedzi mi w głowie taka oto wizja: oto przed ołtarzem/urzędnikiem Niechcemisie nagle zmienia zdanie i wybiera na żonę którąś z druhen, a tego bym nie przeżyła sad

78

Odp: Prezenty ślubne

Summerlove nie martw się tongue Justyna zamężna i ja też mam taki plan, więc nie masz się czego obawiać big_smile

79

Odp: Prezenty ślubne

będziecie miały najpiękniejsze i do tego bezpieczne wink druhny big_smile big_smile big_smile

80

Odp: Prezenty ślubne

Jak szaleć to szaleć big_smile big_smile Nie każdy może nas mieć za druhny big_smiletongue

81

Odp: Prezenty ślubne

[quote=justyna]będziecie miały najpiękniejsze i do tego bezpieczne wink druhny big_smile big_smile big_smile[/quote]
Bezpieczne mówisz? To uważaj, bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy Ci się ktoś tak bardzo spodoba, że zapomnisz o przysięgach w jednej chwili smile ...

82

Odp: Prezenty ślubne

Ha ha ha Summerlove tongue Ale Ty kombinujesz big_smile Powiedz lepiej od razu, że nie chcesz tego ślubu, a nie kręcisz tu, że o druhny chodzi tongue

83

Odp: Prezenty ślubne

[quote=Ninek]Jak szaleć to szaleć big_smile big_smile Nie każdy może nas mieć za druhny big_smiletongue[/quote]
dobrze prawisz - takie druhny jak my to skarb big_smile

84

Odp: Prezenty ślubne

[quote=justyna][quote=Ninek]Jak szaleć to szaleć big_smile big_smile Nie każdy może nas mieć za druhny big_smiletongue[/quote]
dobrze prawisz - takie druhny jak my to skarb big_smile[/quote]

Śmiem nawet twierdzić, że dwa big_smile

85

Odp: Prezenty ślubne

Ooo, to widzę, że za chwilę będziecie chciały wynagrodzenie za swoje usługi... A mnie nie stać na takie wydatki - i co teraz?

86

Odp: Prezenty ślubne

po prostu pospiesz się z podjęciem decyzji... póki nie jest za późno wink

87

Odp: Prezenty ślubne

Ok, jesteście przyjęte - ale musicie się wystylizować na Dodę sprzed 5 lat (solarium, tipsy i dużo różu smile

88

Odp: Prezenty ślubne

[quote=summerlove]Ok, jesteście przyjęte - ale musicie się wystylizować na Dodę sprzed 5 lat (solarium, tipsy i dużo różu smile[/quote]
je je je SUPER lol

89

Odp: Prezenty ślubne

Tylko skąd weźmiecie Radzia?!?

90

Odp: Prezenty ślubne

[quote=summerlove]Ooo, to widzę, że za chwilę będziecie chciały wynagrodzenie za swoje usługi... A mnie nie stać na takie wydatki - i co teraz?[/quote]

Nie lubię tipsów sad Ale poświęcę się dla Ciebie... Tzn dla Was... Ehh sad Czego to się nie robi w końcu dla Waszego szczęścia...

91

Odp: Prezenty ślubne

JoannB, co ty tu robisz? Wróciłaś do nas!!!
Yeah! big_smile
Będziesz druhną? Uczynisz nam ten zaszczyt?

Summerlove, ja jestem stała w uczuciach. Gorzej jak będzie ten tekst:"Ktokolwiek zna powód dla którego nie powinny być razem, niech powie teraz lub zamilknie na wieki" czy coś tam... tak jak na filmach, no i wpadnie wtedy Ksymena. Hm... choć właściwie to ja teraz jestem jej obojętna, ale Ciebie może uprowadzić.

92

Odp: Prezenty ślubne

Jasne że będę, to moje hobby smile

93

Odp: Prezenty ślubne

[quote=niechcemisie]"Ktokolwiek zna powód dla którego nie powinny być razem, niech powie teraz lub zamilknie na wieki" czy coś tam... tak jak na filmach, no i wpadnie wtedy Ksymena. Hm... choć właściwie to ja teraz jestem jej obojętna, ale Ciebie może uprowadzić.[/quote]
hahaha big_smile big_smile big_smile dla takich chwil warto żyć smile

94

Odp: Prezenty ślubne

Ksymeno gdzie jesteś big_smile tongue Przybywaj tongue

95

Odp: Prezenty ślubne

Jestem, jestem, tylko nie wiem po co, bo na tym ślubie już i tak będzie tłoczno beze mnie wink

96

Odp: Prezenty ślubne

Bez Ciebie to on się wogóle nie odbędzie. Nie wyobrażam sobie tego nawet.

97

Odp: Prezenty ślubne

Niechcemisie ma racje tongue Twoja obecność jest niezbędna tongue

A macie może jakieś pomysły na prezent z okazji 25 rocznicy ślubu? Ehh... Bo ja nie wiem co kupić rodzicom... sad

98

Odp: Prezenty ślubne

Wyślij ich gdzieś na romantyczny weekend smile

99

Odp: Prezenty ślubne

Może jakieś spa, albo karnet do wesołego miasteczka? wink

100

Odp: Prezenty ślubne

spa - jeśli tata się nie zanudzi wink bo mamie się pewnie spodoba
teatr
koncert
weekend poza domem
kolacja w restauracji
dwa ładne kieliszki z wygrawerowaną sentencją