26

Odp: problem z cerą...

Ale ja czegoś nie rozumiem, dlaczego Wy dziewczyny nie bierzecie np. Collagenu albo Colostrum? Przecież to jest mega hit na cerę!

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images43.fotosik.pl/317/3d236742385c8dbd.jpg[/img][/url]

27

Odp: problem z cerą...

ale kolagen chyba nie działa na krostki tylko na zmarszczki?

28

Odp: problem z cerą...

ogólnie wpływa na cerę, polepszenie jej stanu, bo dostarcza różnych składników o które trudno w zwykłej diecie

29

Odp: problem z cerą...

A ja mam schowane te tableteczki w łazience i nie biorę.... tak tam jest napisane że to wpływa ogólnie na lepszą kondycję skóry. Chyba zacznę łykać.

30

Odp: problem z cerą...

oo a możecie polecić coś konkretnego???
może faktycznie się skuszę

31

Odp: problem z cerą...

Ja mam to co Barbie pokazała.

32

Odp: problem z cerą...

Mnie jeszcze niepotrzebne, ale za parę lat...

33

Odp: problem z cerą...

Te tabletki też służą profilaktyce. Ogólnie działa na skórę

34

Odp: problem z cerą...

Przyniosą one  na pewno coś dobrego, nigdy złego.

35

Odp: problem z cerą...

ja dermatolog podziękowałam bo tylko mi " żoładek zepsuli" a na skórę.. dali mi paść ze dotknełam do ręcznika to z mocno zielonego zrobił się biały... tak wypalało...

kupiłam pastę cynkową w aptece- u mnie koło 2 zł smile aczkolwiek po 2 tyg trzeba robić przerwy, nie to że niszczy, tylko nie ma efektów... po jakimś czasie znów stosować smile
kupiłam algi morskie i robię z nich maseczki smile
śmierdzi noooooo niesamowicie smile ale naprawdę warto smile
nie stać mnie na najdroższe specyfiki toteż ratuję się domowymi sposobami....
a co do bratka to łykam w tabletkach - ziołowe smile
wypić o w życiu smile

36

Odp: problem z cerą...

Ja usłyszałam od pani dermatolog coś, co mnie wręcz dobiło : że na trądzik nie ma rady i muszę cierpliwie czekać, aż minie (a ja już dawno nie mam lat nastu). Wręcz przeciwnie. Znajoma mi ostatnio poleciła taki oto [url=http://www.doz.pl/apteka/p24723-Ziaja_Med_Antybakteryjna_krem_redukujacy_tradzik_50_ml]krem antybakteryjny Ziaja Med[/url], który ma redukować trądzik. Chyba przetestuję...

37

Odp: problem z cerą...

Dziwię się, że pani dermatolog powiedziala coś takiego. W pierwszej lepszej babskiej gazecie są artykuły pt. "Nie tylko młodzieńczy" itp.
Ja wypróbowałam saszetkę tego kremu, o ktorym piszesz i byłam bardzo zadowolona.

38

Odp: problem z cerą...

Błagam o pomoc! Na czole wystąpiły mi małe krostki, prawdopodobnie potówki, które nie chcą zniknąc i bardzo niestetycznie wyglądają, nie wiem jak można je zlikwidować? Czy zastosować jakiś wysuszający krem? Powstały moim zdaniem od czapki, kiedy się pociłam biegając....

39

Odp: problem z cerą...

Na pewno tak powstały, po prostu biegaj bez czapki...

40

Odp: problem z cerą...

no dobrze, ale jak je zlikwidować? Jestem załamana bo to nieładnie wygląda, a same nie chcą zniknąć

41

Odp: problem z cerą...

nie ruszaj ich... same znikną, ale nie wyciskaj - zrezygnuj z czapki, grzywki itp. trzeba przeczekać, niestety hmm

42

Odp: problem z cerą...

To chyba nie są potówki, tylko takie małe krostki, mam już je ze 3 miesiące. Wyczytałam, że najlepiej iść do dermatologa lub kosmetyczki, a maści można kupić Antidral, brevoxyl, sudocrem, tormentiol, penaten, elocom, maść cynkowa, metranidazol, alantan

43

Odp: problem z cerą...

Może to objaw jakiejś choroby wenerycznej wink

44

Odp: problem z cerą...

[quote=summerlove]Może to objaw jakiejś choroby wenerycznej wink[/quote]
hihi ale dałaś - z grubej rury wink
no ale czego by nie mówić - może i tak być big_smile

45

Odp: problem z cerą...

Jeśli nosisz je na sobie już trzy miesiące, to najwyższy czas pokazać je kosmetyczce albo się do nich przyzwyczaić. Wybieraj smile

46

Odp: problem z cerą...

Potówki to mi się z maleńkimi dziećmi kojarzą... Ale o ile pamiętam, to szybko schodziły... Więc nie sądzę, żebyś miała potówki aż 3 miesiące... Idź lepiej do dermatologa...

47

Odp: problem z cerą...

Od czego jest pumeks? Zdrapać i po problemie... wink

48

Odp: problem z cerą...

Oj Ksymeno ale podajesz drastyczne sposoby walki z tym czymś neutral

49

Odp: problem z cerą...

Najprostsze metody są zawsze najlepsze wink

50

Odp: problem z cerą...

Dobrze, że nikt nie ma grzybicy stóp, bo pewnie kazałabyś odrąbać od razu wink