76

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

No to się zdecyduj: albo nie chcesz i nie masz doła, albo chcesz i szukasz. Bo nikt za ciebie nie zdecyduje...

77

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Wszystko bym chciała, a nie idzie po mojej myśli.
Raz jest dól z tego powodu, a raz nie.
Potem biorę się za coś innego i faceci idą w odstawkę i nie szukam.
Takie pomieszanie z poplątaniem.

78

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Na szczescie ja idę na wesele

79

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Być na weselu to super sprawa.
Ile razy byłaś w życiu na nim Barbie 1290 ?

80

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja bym sobie poszla na wesele potańczyć... może w przyszłym roku koleżanka wyjdzie za maz...

81

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Wesel nigdy się nie zapomina, bo nie często mamy okazje na nich być.

82

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ostatnio byłam na weselu.... swoim.... 4 lata temu a 2 lata przedtem na brata weselu...

83

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

ja byłam 3 lata temu w czerwcu na weselu brata, a rok temu na przyjęciu cywilnym kuzyna.

84

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Mój brat żenił się we wrześniu i ja też we wrześniu ale dwa lata po nim...

85

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

[quote=gusia1000]Wszystko bym chciała, a nie idzie po mojej myśli.
Raz jest dól z tego powodu, a raz nie.
Potem biorę się za coś innego i faceci idą w odstawkę i nie szukam.
Takie pomieszanie z poplątaniem.[/quote]
No to rzeczywiście masz problem z własnym podejściem do związku...

86

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

U nas w weekend występuje Danzel...

87

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

i co, pójdziecie całą rodzinką? smile Pump it up...

88

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Zobaczymy jaka będzie pogoda bo to będzie impreza pod gołym niebem smile

89

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ale bajer, taka gwiazda, to tylko iść.

90

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Co roku są tutaj gwiazdy na pożegnanie lata...

91

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Dla mnie taki Danzel to żadna gwiazda... Ile on ma znanych piosenek - dwie? Żaden szał. Ale niektórzy lubią, więc pewnie będą tłumy.

92

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

U mnie zawsze są tłumy, choćby nie wiem kto przyjechał, kilka razy w roku są imprezy plenerowe. Ale... od zeszłego roku, kiedy zmieniła się ustawa i na teren imprezy nie można wnosić alkoholu... chętnych na koncert może byc znacznie mniej... patrole policyjne się wzmożyły. Kiedyś było w pobliżu sceny dużo ogródków piwnych, oprócz tego okoliczn4e knajpki miały niezły utarg, teraz alkohol sprzedają z dala od placu na którym stoi scena, co wiele osób zraża, bo chciałyby patrzeć i pić jednocześnie.

93

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

U nas otworzyli nad Wisłą fajne miejsce gdzie można się poopalać , pograć w piłkę czy ping ponga, a wieczorami są imprezy i można potańczyć, wstęp jest za darmo więc chodzimy dosyć często bo mamy niedaleko big_smile

94

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

O jaaa, ale fajnie. Ja myślałam, zeby u nas tak nad rzeką zrobili, ale zaraz bydlo by zniszczyło. Pilnuje tam ktoś tego? Jest jakiś monitoring czy coś w tym stylu?

95

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

NMyślę, że jak nawet był, to już nie ma, bo też się pewnie komuś przydał - mam rację?

96

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ha ha, dobrze piszesz. Komuś się przydał lub komuś przeszkadzał, bo i tak mogło być.

97

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

ja lubię chodzić w weekendy do klubów, szczególnie lubię Kraków i klub Le Scandale na krakowskim Kazimierzu, przede wszytskim dlatego , że tam są fajne imprezy, dobre jedznie różnorodna muzyka i zawsze można kogoś fajnego spotkać, także zapraszam do Krakowa

98

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Co ciekawe, ja ostatnimi czasy częściej chodzę na imprezy w tygodniu niż w weekendy. Ze znajomymi uwielbiamy karaoke, także w każdym krakowskim klubie, gdzie takie zabawy są organizowane można nas spotkać. W weekendy przeważnie wybieram domówki, bo jednak te tłumy w klubach lekko mnie odstraszają.

99

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Idę w tym roku na 50 kfpp w Opolu.

100

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja ostatnio jakoś wolę inne sposoby spędzania wolnego czasu. Nie lubię nudy i monotonii, dlatego ciągle szukam czegoś nowego tongue Ostatnio [url=http://www.lasercamp.pl]Laser Camp[/url] króluje u nas w wolne weekendy smile Fajna sprawa big_smile

Ostatnio edytowany przez karola14 (2014-09-08 12:56:31)