101

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja to już z racji tego, że jestem parę lat po studiach nie chodzę na typowo takie imprezy do klubów czy też na karaoke ze znajomymi. Jeśli jest weekend to czasem idę z moim mężem do mojej przyjaciółki i razem siedzimy sobie w 4, jest wtedy bardzo miło i przyjemnie.


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat turystyki i podróży? Wejdź na tego bloga [url=http://turystyczniezmaja.bloog.pl/]http://turystyczniezmaja.bloog.pl/[/url]  i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio edytowany przez mysiania (2015-05-30 19:25:14)

102

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Domówki i imprezki w gronie znajomych 15 osób żeby było bezpieczniej chodzimy do klubu zostajemy do 24.30 czasem do 1 w nocy jak jest fajnie....

103

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja w weekendy imprezuję w łóżku big_smile Odsypiając tydzień hahah

104

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

domóweczki big_smile

105

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

A ja różnie albo domóweczka albo do włocławskiego klubu A1 . Tak żeby było kulturalnie, zabawnie i szło się wytańczyć big_smile

106

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Powiem Wam, że kiedyś często chodziłam na duże dyskoteki, albo do klubów. Teraz chyba starość mnie dopadła, ale najfajniej się bawię w małych lokalach, najchętniej z karaoke, albo w typowo koncertowych miejscach.

107

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja nie potrafię śpiewać i nawet nie miałabym odwagi publicznie zaprezentować braku tej umiejętności big_smile Nie mam problemu z wystąpieniami przed widownią, kiedy jestem do nich przygotowana, ale karaoke? Musiałabym przegrać zakład, żeby wziąć w nim udział big_smile

108

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

> niechcemisie napisał/a:

> Ja nie potrafię śpiewać i nawet nie miałabym odwagi publicznie zaprezentować braku tej umiejętności big_smile Nie mam problemu z wystąpieniami przed widownią, kiedy jestem do nich przygotowana, ale karaoke? Musiałabym przegrać zakład, żeby wziąć w nim udział big_smile


Może się założymy? Zawsze myślałam, że wcale nie śpiewam tak źle, dopóki nie usłyszałam swojego głosu w tłumie ludzi na karaoke właśnie. Nikomu nie życzę.

109

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

I chcesz mnie tak upokorzyć? big_smile big_smile big_smile
Czy tak bardzo skrzywdzić tych wszystkich ludzi, którzy musieliby to usłyszeć? big_smile

110

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Teraz to tylko okazjonalnie coś się u nas dzieje, więc najwięcej czasu spędzam w plenerze - park, las, grill na działce...

111

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Też lubię spędzać w ten sposób czas, zwłaszcza że w weekendy pracuję, a na spacer można pójść zawsze. Jednym z problemów życia dorosłego jest to, że znajomi, z którymi kiedyś chętnie się imprezowało, mają wolne wtedy, kiedy ja nie mam big_smile

112

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja szukam w okolicy różnych wydarzeń kulturalnych, nawet takich z dojazdem.