26

Odp: kocia dieta

A niby jeden gatunek smile

27

Odp: kocia dieta

Ma swoje upodobania jak człowiek big_smile

28

Odp: kocia dieta

powiedzcie mi ile i jakie jedzenie mam zostawić kotowi gdy zostawiam go na dwa dni?
wiem, że suchą karmę i wodę, ale mój Lucek lubi też to jedzonko w galaretce, ale szybko się psuje...

29

Odp: kocia dieta

Nie umiem odpowiedzieć, bo mój nigdy na tyle nie zostawał sam. Dziennie zjada bardzo dużo, a faktycznie "puszki" szybciutko zaczynają się psuć.

30

Odp: kocia dieta

a ja będę zmuszona zostawiać go od czasu do czasu samego na niecały weekend i teraz mam problem...

31

Odp: kocia dieta

angel sa takie specjalne miseczki które sie jakby przesuwają i otwierają każdego dnia i tam można mokre zamieścic.
coś takiego:
[url]http://allegro.pl/item768574118_pet_mate_c50_automatyczne_karmidlo_dla_kota_psa.html[/url]

32

Odp: kocia dieta

pomyślane:)
muszę zacząć składać na taką miseczkę:P

33

Odp: kocia dieta

może gdzieś taniej wypatrzysz smile

34

Odp: kocia dieta

Fajna ta miseczka. Dzięki smile

35

Odp: kocia dieta

mam nadzieję, że znajdę tańszą:) i mam nadzieję, że szybko:P bo już szykuje mi się 2dniowy wypad;)

36

Odp: kocia dieta

Moja kotka (perska) je na co dzień tylko suchą karmę - Royal Canin, bo to jedzonko (i inne, ale takie lepsze) zawiera wszystko i jak kotek nie lubi nic innego to wystarcza. Moja Neli zawsze miauczy w kuchni jak się robi kanapki - lubi masełko, wędlinę i żółty ser - czasem się zlitujemy i coś jej damy, ale malutko, bo za dużo niezdrowo. Poza tym codziennie pije troszkę mleka - była uczona od małego, więc jej nie szkodzi. A! I uwielbia lody i bitą śmietanę! smile

37

Odp: kocia dieta

jak robię sobie coś do jedzenie to mój Lucek też zawsze miauczy, że coś chce:P dzisiaj próbował dorwać się do pizzy, ale roniłam jej jak niepodległości:D

38

Odp: kocia dieta

Niedobra Pani... Takie zapachy, a kociakowi ani kęsa?

39

Odp: kocia dieta

ja już dla świętego spokoju też jej daję, bo mam dość miauczenia i wspinania się łapkami po szafce

40

Odp: kocia dieta

Mój nawet się nie dopomina tak bardzo. Chyba, że wyczuje czekoladę...

41

Odp: kocia dieta

ja czasami też dla świętego spokoju coś mu rzucę;)

42

Odp: kocia dieta

eh, ale my dobre serca mamy smile

43

Odp: kocia dieta

czasami aż za dobre wink

44

Odp: kocia dieta

Ale jak odmówić, jak to takie słodkie, cudowne futrzaste "coś" z wielkimi, dobrymi oczkami wink

45

Odp: kocia dieta

jak coś chce to dopiero jest słodkie i cudowne:P

46

Odp: kocia dieta

Za wyjątkiem prośby o wyjście na spacer. Wówczas zamienia się w drapieżną bestyjkę i rozwala wszystko, co tylko można... Dzisiaj dobrał się do mojej kosmetyczki, pewnie chciał poprawić urodę przed wyjściem big_smile

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/215/036d5fc474ebc76a.jpg[/img][/url]

47

Odp: kocia dieta

mój dzisiaj chciał włożyć łebek do garnka z gotującą się wodą tongue

48

Odp: kocia dieta

Niestety trzeba pilnować, ja już drzwi do kuchni zamykam jak wychodzę...

49

Odp: kocia dieta

z kotem to jak z dzieckiem wink

50

Odp: kocia dieta

Albo i jeszcze gorzej... Można cały czas się zachwycać i opowiadać i patrzeć jak myje sobie pyszczek.