51

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

O, mówicie o Bieszczadach smile kiedyś co roku jeździłam, do rodziny, w tym roku w wakacje znów się wybieram, bo trochę się już stęskniłam smile tymczasem pozostaje mi wkucie milionów stron z prawa karnego, administracyjnego, rodzinnego, cywilnego i międzynarodowego- taką ładną sesję mam tego lata.. ech tongue

52

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A mnie marzy się wypad w maju lub czerwcu do TROPICAL ISLAND pod Berlinem! Już od jakiegoś czasu planuję pojechać tam i popluskać się w basenie, spać w specjalnych namiotach, pójść do sauny i się porządnie wygrzać, to moje marzenie, a koszt nie taki strasznie wysoki bo za wejście około 200 zł no i dojazd trzeba doliczyć:)

53

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ostatnio koleżanka mnie wyciągała do Tropical Island!!! big_smile ale to zdecydowanie nie moje klimaty smile

A co do rowerów - obowiązkowo!! smile zawsze, kiedy tylko się da.... w tym roku niestety plany remontowe i pogodowe nie pozwoliły na majówkowy rower, ale w lany poniedziałek zrobiłam ok. 40 km spalając świąteczne mazurki smile

54

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Witajcie!
Ja tegoroczną majówkę spędziłam u moich znajomycj w górach :-). Całe szczęście, że pogoda dopisała (chociaż niebo było trochę przykryte chmurkami, nie spadła ani jedna kropla deszczu).
A jak ją spędziłam? Już piszę.
Po śniadanku i pysznej kawie całą ekipą wybraliśmy się do stadnimy, a następnie przez dwie godziny jezdziliśmy konno. Koleżanki koń coś nie był w humorze i niestety długo nie nacieszyła się jazdą, bo bała się upadku. No i pozostało jej tylko "podziwiać" naszą jazdę.
Po południu poszliśmy na krótki spacer i podziwialiśmy górzyste krajobrazy. Po przechadzce nie pozostało nam nic innego, jak tylko przygotowywać się do wieczornej imprezki, która trwała do samego rana. A nazajutrz odsypianie i wypaśne ognisko na pożegnanie. :-)

55

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A ja mogłam sobie nawet ulepić mini-bałwana na parapecie.. big_smile
Swoja droga, redakcja idealnie trafiła z tematem- miała być niezapomniana majówka i będzie! Pierwsza taka..śnieżna big_smile

56

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Majówkę zwykle spędzam na działce przy grillu i dobrym piwie (króluje marka Żubr smile) oraz pieląc chwasty w młodej rozsadzie pomidorów.
Często też jeżdżę sobie rowerem po licznie powstałych nowych ścieżkach rowerowych w Białymstoku. Cyklistów w maju jest naprawdę mnóstwo. Jeżdżą całe rodziny, a także grupy osób. Nie wiem jak u Was, ale u nas pojedynczy ludzie organizują się w nieformalne grupy w celu wspólnych wypadów za miasto, a mamy do jeżdżenia naprawdę atrakcyjne tereny (Puszcza Knyszyńska tuż za granicami miasta).
Ale pamiętam jedną najbardziej udaną majówkę, chyba najlepszą w życiu, kilka lat temu. Jak jeszcze pracowałam, to pozwoliłam sobie na czterodniowy wypad do Pragi z bardzo lubianym przeze mnie przyjacielem smile. Pogoda nam wówczas dopisała, zwiedziliśmy Pragę (przepiękne miasto), zrobiliśmy super zdjęcia, miło spędziliśmy czas, ale nie wypoczęliśmy, bo chodzenia i zwiedzania było naprawdę duuuuużo smile. To było coś wspaniałego. Nie wiem, czy jeszcze w życiu coś takiego mi się przytrafi. Wspomnienia z tego wypadu przechowuję do dziś.

Ostatnio edytowany przez wieczorem (2011-05-10 11:50:22)

57

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ale się rozmarzyłam smile też chcę do Pragi smile

58

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Dla mnie Majówka to świetny czas na nadrobienie zaległości w odpoczywaniu jak też spotkania się z przyjaciółmi. Najważniejsze, by weekend majowy spędzić przyjemnie. Majówką przecież należy  rozpocząć sezon grillowy smile. Najłatwiej zwołać znajomych, podzielić się obowiązkami i wyskoczyć w miejsce, gdzie grilla możemy przygotować. Będzie okazja do rozmów i dobrej zabawy. Jak nie dopisze pogoda można zawsze przenieść imprezę do domu. Taka majówka pozwoli nie jednemu  nabrać dystansu do wielu spraw smile Można w ten sposób na spokojnie załatwić domowe sprawy, a jednocześnie w ciągu tych kilku wolnych  znaleźć czas na spacery i odpoczynek. Jest na to realna szansa, bo przecież w czasie majówki miasta pustoszeją i wtedy można przyjrzeć się im z innej strony smile

Moim zdaniem...

Majówka to idealny czas  na spotkania z rodziną i nawet jak nie było okazji spotkać się z nią w święta to warto podczas majowego weekendu zorganizować „rodzinny zjazd”. Pomyśleć o jakiejś przejażdżce, ale nie samochodem tylko na przykład rowerem, a w miejscach gdzie jesteśmy jest zalew, woda, skorzystać z atrakcji przepływu statkiem czy kajakiem smile

Jeśli jednak zechcemy wyjechać z miasta i spędzić ten czas poza domem, można wspólnie z przyjaciółmi wynająć jakiś mały domek, znaleźć miejsce, w którym podczas odpoczynku nie będą przeszkadzały nam samochody i „stado” turystów. Jak co roku weekend majowy oznacza rozpoczęcie sezonu zarówno w górach, jak i nad morzem. Każdy może wybrać miejsce gdzie chce spędzić najlepiej te kilka dni wolnego.

Chociaż  kalendarz wolnych dni nas nie rozpieści aż „do bólu”, to tych kilka wolnych majowych dni warto wykorzystać i nabrać energii, nie tylko do pracy smile Wiosenne słońce nie sprzyja przecież siedzeniu w biurze czy w szkole, a wraz z nadejściem dłuższych dni wzrasta ochota na dalekie spacery, aktywny wypoczynek czy wieczory pod gwiazdami.

Majówka  mimowolnie wywołuje miłe skojarzenia: słońce, wypoczynek, sielanka, spokój. Często oczekujemy, że wniesie ona w nasze życie brakujące coraz częściej poczucie bliskości z najbliższymi jak i spokoju i harmonii. Wspólny czas, parę dni, kilkadziesiąt godzin nieprzerwanych wyjściem dzieci do szkoły,  do pracy. Wyjść, które powodują, że czasami nie kończymy rozmów bo nie mamy na nie czasu. Pospiesznie wypita poranna kawa  ze wzrokiem wbitym w zegarek , wspólne i brak czasu na przytulenia, potwierdzania, że jesteśmy dla siebie najważniejsi. Majówka jest czasem, który to powinien naprawić.

Aby jednak wszystkie te wyżej wymienione marzenia o wypoczynku podczas majowego weekendu stały się realne warto sobie zrobić najpierw  plan – zaplanować  wszystko tak, aby wymarzona majówka była naprawdę super!
Bo przecież nie wystarczą wspaniałe pejzaże i cudowna pogoda.  Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy słonko grzeje, okolice przepiękne, a nastroje pozostawiają wiele do życzenia, dąsanie się o byle co, czy strofowanie na każdym kroku nie jest wskazane. Wręcz zabronione!  Podczas odpoczynku wrzucamy na luz smile A.... i  oczywiście grunt to dobry plan!

Każdy wyjazd, nawet krótki musi być dobrze przemyślany, bo w przeciwnym razie zamiast cudownego relaksu wszyscy będą odczuwać „megastres” i wrócą do domu w „skwaszonych” humorach. A do tego nie można dopuścić!

Moje dobre rady, które staram się stosować każdego roku przed majówką są raczej dobre i polecam smile
Przed jakimkolwiek przygotowaniem się do wyjazdu rozmawiam z rodziną o tym, jak wyobrażają sobie w tym roku majówkę. Bo równie dobrze może się okazać, że zdania będą podzielone i skończy się na tym, że ja będę chcieć nadrobić senne zaległości, podczas gdy  mąż zaplanował, że będziemy razem podziwiać wschód słońca nad jeziorem. Rozmawiając poznamy swoje oczekiwania i zawsze jest szansa na ich zmodyfikowanie smile
- Nie brać wszystkiego na siebie, a sprawiedliwie podzielić role między „milusińskich”: mąż np. myje samochód, moja nastoletnia córka robi potrzebne zakupy, syn choć z marudzeniem pod nosem ale pomaga znosić rzeczy do pakowania , a ja  szykujesz jedzenie i pakuję „niezbędnik majówkowicza” smile
Zakupy oraz gotowanie na wyjazd robię ciut wcześniej, wtedy mąż mnie będzie przed wyjazdem  pospieszał w obawie korków na drodze. Zamiast się stresować, gotowe przysmaki wkładam ze spokojem to bagażu, unikam stresu i od razu ruszamy w drogę smile
Robię też listę najpotrzebniejszych rzeczy, które musimy zabrać. Oprócz przysmaków - plastikowe talerzyki, kubki, sztućce i serwetki papierowe, obrus, który można będzie rozłożyć na trawie, oraz koc do poleżenia, środek przeciw komarom oraz kurtki przeciwdeszczowe  itp. Oczywiście, jak zwykle pytam dzieci czy wszystko przygotowały, by  potem nie marudziły „nudzi mi się”, też mogą się przydać.
Staram się ugodowo z mężem dzielić uwagami co do  „praw i obowiązków” na wyjeździe Nie wyobrażam sobie, żebym to tylko ja ciągle za czymś biegała, a on cały dzień leżał na do góry brzuchem. To świetny sposób na uniknięcie niepotrzebnych zgrzytów.

Moje propozycje na udaną majówkę ...

Na przestrzeni dobrych nastu lat, majówki spędzaliśmy na różne sposoby. Dzieci były małe , my młodsi, aktywność była zdecydowanie większa, lecz co by nie mówić - niewiele się zmieniło... Dzieci to już młodzież, a my choć zapracowani i zabiegani wciąż pragniemy wypoczynku pod każda postacią.
Wyczekuję weekendu majowego, gdyż jest okazją do spędzenia kilku wolnych dni na świeżym powietrzu i skorzystania z uroków wiosny. Jak go spędzam i jaki mam sposoby opiszę pokrótce w kilku zdaniach smile

Przede wszystkim aktywnie i pomysłów zawsze mam wiele - ciepłe dni  poprawiają mi humor,  promienie słoneczne dodają energii i to jest zachęta do spędzenia ich aktywnie, na świeżym powietrzu:) Lubie długie spacery w słońcu w towarzystwie męża,  poprawia mi to samopoczucie, bo wraz z cieplejszymi dniami  ciało wydziela więcej feromonów, jesteśmy bardziej zrelaksowani, częściej się uśmiechamy, co pozytywnie wpływa na atrakcyjność smile Ponieważ mieszkamy w górach urządzamy sobie krótkie wypady (to idealny czas dla nas, kiedy na co dzień spędzamy go przed komputerami). Jeśli pogoda dopisuje w majowy weekend wsiadamy na rowery i całą rodzinką  przecieramy stare szlaki rowerowe, zapewniając sobie przy okazji odrobinę ruchu.
Nie tylko odpoczywamy, oddychamy świeżym powietrzem, ale też szybciej wrócimy do pełni nowych sił witalnych!
Weekend majowy jest doskonałą okazją, aby wyjechać w góry, więc zapraszam do mnie smile  Na szlaku nie tylko wypoczniecie, podziwiając niesamowite widoki, lecz również poprawicie swoją kondycję!

Pomyślmy też o sobie... Niektórzy wolą SPA...
Kilka wolnych dni może być dobrą okazją do zregenerowania zarówno ciała, jak i nastroju. Dlatego właśnie ostatnio coraz bardziej bardzo popularne są weekendy w uzdrowiskach lub centrach Spa. Choć to jest czasem spory wydatek dla niektórych nie stanowi problemu i uważam, że warto rozważyć propozycję relaksujących zabiegów kosmetycznych. Teraz na wiosnę wiele gabinetów kosmetycznych oferuje klientom specjalne rabaty albo okazyjne promocje, a takie popołudnie z pewnością przyniesie ukojenie nie tylko ciału smile

Maj to miesiąc, w którym często na twarzach czujemy ciepłe promienie słoneczne, co nie znaczy jednak, że pogoda nie bywa kapryśna i nie może zaskoczyć nas niechcianym deszczem. W takiej sytuacji warto mieć przygotowany „plan awaryjny”.

Spotkania w gronie przyjaciół...
Kiedy  pogoda nie dopisze weekend majowy może być świetną okazją na relaks w teatrze albo na nadrobienie zaległości w spotkaniach z przyjaciółmi. Niezależnie od tego czy takie spotkanie zorganizujemy  w klubie, w kawiarni, czy  w domciu, wesołe rozmowy przy dobrym winku z pewnością odświeżą przyjaźnie. 

Czy w domu, czy w górach czy tez nad wodą majówka to czas na rozpoczęcie sezonu grillowego:)
Przygotowywanie posiłków, czy w ogóle, jedzenie na świeżym powietrzu, to doskonały sposób na powitanie wiosny i spędzenie czasu na łonie natury.

Niekoniecznie musimy wyjeżdżać za miasto czy w góry, jeśli nie chcemy się namęczyć, zawsze można wybrać ponadczasowego i nieśmiertelnego ... grilla na działce! To ostatnio ulubiona metoda spędzania wolnego czasu dla Polaków, którzy najchętniej decydują się na taki właśnie weekend majowy smile Znajomi, przyjaciele, rodzina, dobre nastroje, wspaniałości i pyszności z grilla oraz dobra muzyka i  niezbędne trunki dla humorku, dadzą gwarancję najbardziej udanego weekendu majowego smile
I tak było u mnie w tym roku... chociaż przeszkodził nam majowy deszczyk, zabawa była przednia smile Śmiechu było co nie miara, świetne fotki i wspomnienia smile

Najważniejsza sprawa ...
Majówka to czas na odpoczynek lecz bez względu na to, jakie miejsce i jaką formę wypoczynku wybierzemy w długi weekend majowy, należy zachować rozsądek. Odrobina szaleństwa, owszem, jest wskazana, jednak nie powinniśmy zapominać o własnym zdrowiu i bezpieczeństwie.
Tylko tak wypoczniemy i choć niechętnie, to w pełni nowych sił wrócimy do pracy i znów będziemy oczekiwać na kolejny weekend majowy smile

59

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ja może nie będę się rozpisywać o tym co przeżyła, tylko to czego pragnę... córka mnie zachęciłam do podzielenia się swoimi marzeniami... Mam 47 lat ale to nie powód żeby przestać marzyć smile ! ja chętnie wybrałabym się na bezludną wyspę wraz z moim mężem ( wiem , że z powodu wieku może brzmieć banalnie, albo głupio)! chciałabym żeby otaczały nas tylko palmy, woda , piasek . chodzilibyśmy prawie nadzy, otuleni tylko liśćmi - ale komu by to przeszkadzało!! ?? śpiewalibyśmy w głos nasze ulubione przeboje przy ognisku, zajadalibyśmy się owocami i świeżymi rybkami, a  dzieciom wysyłalibyśmy listy w butelkach, żeby się staruszków nie martwili.  gorący taniec na plaży, wspólne podziwianie wschodów i zachodów słońca, walka z żywiołem... hmmm marzenia!  budowanie szałasu, wspólne polowania! tak ja 47 letnia baba, mam takie marzenie majowe! córa poleciła mi dodać wpis, a przyszła synowa udostępniła mi konto, ale nie dziwnie mu się że nie mam swojego, jak w moim wieku marzą mi się bezludne wyspy, więc technologia mi jest obca...

gdyśmy mieli możliwość takiego wyjazdu, to pewnie na majówce by się nie skończyło  !!!!

pozdrawiam

ZOSIA

60

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Na bezludna wyspe na majówke to trochę mało czasu... Ale pomysłowość ludzka nie zna granic i marzenia czasem sie spełniaja...Zycze aby ten pomysł z bezludna wyspą Ci kiedys w majówke wypalił smile

Ja po tylu latach i tylu majówkach na rózne sposoby tego roku naprawde zaszalałam w ... swoim ogrodzie wśród najbliższych i tych bliskich przyjezdnych... Było naprawde świetnie przez te kilka dni, czasem słońce, czasem deszcz, grilowe cudowności i eksperymenty... Nie da sie opisac, to trzeba przezyc... Gdy padało grilowanie przenieslismy do garażu i też sie odbyło, bo temperatura nie była znowu tak niska, aby nie dało sie wysiedzieć...  Po prostu człowiek ma wciąż wiele coraz to nowych pomysłow... Może komuś sie to przyda, gdy nastepnego roku będzie deszczowy weekend majowy smile Na grilu było wiele przysmaków, karkówka , ziemniaczki do niej ziołowe zawijane na lisciu kapusty i rybka:) A ze rybka lubi pływac były tez napoje "chłodzące" i humoru dodajace, choc nam go nie brakowało smile
Nawet ognisko było !!! Pod parasolem ogrodowym wprawdzie chronione przed deszczykiem , ale było smile Kiełbaski sie upiekły i były wyjatkowo pyszne smile Ziemniaczki z popiołu i pyszny niezastapiony do nich twarożek z masełkiem, czosnkiem i ziołami... Mniammm , jeszcze teraz bym zjadła smile

Były spacery i wyjście na Górę Jawor do "cudownego źródełka" , gdzie ze studni nabralismy do butelek wody , która ma uzdrawiające moce... Naprawde... Zapraszam was do mnie... Beskid Niski jest pełen pieknymch i nie znanych jeszcze wszystkim miejsc...

Bezludna wyspa... na wakacje to bym tam chetnie wyjechała, ale zapewne  brakowałoby mi przyjaciół i smutno by mi było smile

61

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

oj mnie mąż w zupełności wystarczy...  może i ta majówka byłaby pretekstem żeby zostać tam na zawsze... ?

62

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ale na przykład wyjazd na majówkę na kilka dni za granice to może byc całkiem świetnym pomysłem i udanym wypadem, bo na przykład na Słowację, całkiem blisko mnie smile , Jeszcze prze sezonem , w maju sa niezbyt wysokie ceny i tyle ciekawych miejsc do odwiedzenia. A jakie widoki... musicie sami zobaczyc. Tatry Słowackie sa przepiekne o tej porze roku smile

W każdym razie zawsze trzeba sie zastanowic i przedyskutowac wyjazd , czy wypad na weekend majowy smile Żeby był udany musimy o to sami zadbać, a jak zadbamy to tak wypoczniemy smile

63

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ja polecam Bieszczady, Słowację, Czechy , czy nawet Karpacz ! wszędzie jest cudownie jeśli jest miłe towarzystwo i chęci!

64

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A spontaniczny majówkowy wyjazd last minute w ciepłe kraje? smile Któraś próbowała? smile

65

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A co powiedzielibyście na wyjazd na Mazury, nad jeziora? Dla  mnie osobiście to swietna sprawa, bo nad woda wypoczynej zawsze jest super!. Tylko przeraża mnie jedna rzecz... zawsze jestem przyneta na komary... Taka mam krew, że gdy mnie dopadną to wszyscy maja świetna zabawe, bo ich juz nie kasaja, siedzac na mnie big_smile

Kiedys w maju ( przeciez nie tylko kilka dni majowych jest dobrym sposobem na majówke- maj to 31 dni i zawsze mozna ten weekend przesunac na druga połowe maja) wybralismy na stawy, na ryby, cała rodzinka..  "Wedkarze" sobie spokojnie "kije moczyli" podczas gdy ja siedziałam owinieta kocem , zabezpieczona po uszy przed komarami smile 
Nie pomagaja mi żadne spraye, zawsze tam gdzie komary i ja, to w efekcie ciało pełne swedzacych bąbli smile
Unikam takich miejsc... A rybki z grilla uwielbiam, sandacz w ziołach skkropiony sokiem cytrynowym smazony na masełku... niebo w gębie i raj dla podniebienia smile

Niedaleko mnie jest zalew Klimkówka... tam wypoczynek majowy to dopiero nie lada gratka smile
Jak tylko słoneczna pogoda to mozna rowerek wypozyczyc, pod zapore podpłynac i wiele atrakcji dla oka jest... Przepiekne krajobrazy... Ech... rozmarzyłam sie a do letniego urlopu po tej majówce jeszcze sporo czasu...

Pomarzyc zawsze można, żeby tylko upalne lato było smile

66

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Mazury... Kadzidłowo, MIKOŁAJKI, Ełk, augustów - kocham!  kajaki, spływy , rowery!! wieczorkiem gril, smażenie rybek - mniam!

67

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja uwielbiam odludne miejsca,przeraża mnie tłum w Zakopanem czy Sopocie, Mazury też potrafią być zatłoczone, osobiście w szczycie sezonu wolę mniej uczęszczane szlaki Roztocza, Suwalszczyzny, Podlasia czy Bieszczad, kocham też Kaszuby! Są rewelacyjnym miejscem dla lubiących dzicz smile

68

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

to najlepsza jest bezludna wyspa smile

69

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

nie, na bezludnej wyspie bym się zanudziła...

70

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

No to Martusia, mamy "podobne upodobania" smile

A wiem jeszcze jak niektórzy spedzali majówke big_smile  Przed telewizorem !!! Bo tyle ważnych rzeczy sie działo wtedy...
A i odespac trzeba tak wczesne wstawanie co dzien, wiec dobre i co w weekend majowy odleżyn sie nabawic smile))
Fakt wazne sprawy w weekend sie działy, ale przed TV w majówkę???
Nawet jak deszcz pada, to miło z parasolem do parku sie wybrac , po alejkach na swieżym powietrzu ( w miescie park to oaza, azyl , odrobina świeżości posród zgiełku miejskiego), z żona pogadac ludzkim głosem, przytulić , znaleźć czas na miłe słowo... z dziecmi pożartować i oderwac sie po prostu od codzienności.

Majówka to ie tylko weekend majowy, choć zazwyczaj z tym sie zawsze kojarzy... Majówka to 31 dni prawdziwej wiosny, nie zaleznie od pogody big_smile W tym roku niektórzy mogli w maju ulepić sobie bałwanka, co nie?
To dopiero atrakcja podczas majowego wypadu do rodziny na majowy weekend w tamte strony smile Na pewno maja pamiatkowe zdjęcia z grillowania z bałwankiem smile

71

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ja bym na bezludną się też wybrała, jak mama smile z moim ojcem jeszcze nikt się nie nudził big_smile

72

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Kasia, niezłe... smile
Ale fakt, po wielu wielu latach małzonkowie czasem zapominaja jak sie rozmawia ludzkim głosem, a co dopiero jakieś weekendy, wypady czy grille.
Byleby zona jeść dała, posprzatała, wyprała i czasem... kochac sie chciała smile

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-05-10 14:49:13)

73

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

to właśnie moja mama napisała ten tekst o bezludnej wyspie smile z konta dziewczyny  mojego brata, bo mama prosiła smile ja jej poleciłam smile ale to zamotane smile mama i tato są szaleni...

74

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

W mojej miejscowości każdego roku w maju była "Majówka z Wysowianką" i w parku zdrowjowym odbywały sie rózne wystepy, przyjezdżało sporo ludziz całej Polski , bo mamy lecznicze wody. To był dobry sposób na spedzenie weekendu majowego bez pakowania sie w podróż smile natomiast teraz jest przebudowa parku , modernizacja i budowa nowej muszli koncertowej oraz basenu krytego smile Świetne alejki z modnymi jak na skale europejska przystało  laterenkami, a w samym sercu tego parku miesci sie przepiekna pijalnia smile Musze Wam fotki zamieścic z moich okolic, tylko nie weim jak do postu wstawić... Otworze swoja galerie...

Wtedy pomysł na majówke sam sie rodził, bo wszyscy sie do nas zjeżdżali i szlismy tam ogladać wystepujące zespoły i kabarety, jeść pyszności z grilla i pic piwko na świezym powietrzu... Wieczorem była potańcówka i to była majówka smile

Mysle, że to wróci jak skończa przebudowe, tylko bedzie wiecej atrakcji i aż nie bedzie sie chciało wracac do domu, a co dopiero do pracy... po takim weekendzie smile

75

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Tegoroczna majówka nie była udana. Mój ukochany był w pracy (pracuje w gastronomii)
Więc napiszę jaką majówkę sobie wymarzyłam za rok:)

Moja majówka wymarzona..
to taka z ukochanym spędzona,
we dwoje na łonie natury,
choćby pojechać w góry,
choćby na łące posiedzieć
i nic więcej nie wiedzieć.
Choćby na spacer do lasu,
tam, gdzie nie ma hałasu.
Weźmiemy ze sobą koszyczek
na romantyczny pikniczek:)
No i słonko niech grzeje
i wietrzyk majowy powieje
i uśmiech nam namaluje
tego sobie za rok winszuję.

I przesyłam zdjęcie, gdzie spędziliśmy zeszłoroczną majówkę:)
Jedno z naszych ulubionych miejsc:)


[url]http://w44.wrzuta.pl/obraz/6Qi8oH17gym/dsc00889[/url]