26

Odp: Jaki kształt paznokci?

W dzieciństwie tak, ale od wielu lat już nie miałam z tym najmniejszego problemu. Dziś jeszcze tego nie zrobiłam i myślę, że to był chwilowy objaw silnego stresu. Z partnerem doszliśmy póki co do porozumienia wczoraj wieczorem, więc nie mam się czym denerwować na razie. Jak dziwny zbieg okoliczności - w tym samym czasie kiedy koleżanka z ławki przestała obgryzać, ja zaczęłam. Może podświadomie w stresującym, a nawet bardzo stresującym okresie, mimowolnie zaczęłam to robić, bo napatrzyłam się na obgryzanie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wcześniej jakoś mimo silnego zdenerwowania nie gryzłam pazurów.

27

Odp: Jaki kształt paznokci?

Możliwe, że coś w tym jest, ale skoro już się z partnerem pogodziłaś, to i może Twoje obgryzanie paznokci już odejdzie do  przeszłości smile

28

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja długo walczyłam z tym  nałogiem.... moja córka go przejeła po mnie sad

29

Odp: Jaki kształt paznokci?

Moja siostrzyczka 4 letnia też czasem obgryza =/ Szczególnie podczas oglądania telewizji... Dlatego ja z tym walczę i przy mnie raczej nie ogląda smile

30

Odp: Jaki kształt paznokci?

No dziś już mi nie smakują. A koleżance ładnie odrastają i dziwię się, że tak szybko.

31

Odp: Jaki kształt paznokci?

najładniejszy  taki naturalny wygląd i kształt paznokci jak w artykule :

32

Odp: Jaki kształt paznokci?

To Tobie pewnie też szybko ładne odrosną smile

33

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ha ha, chciałabym bardzo. Ogólnie mam strasznie słabe i wogóle mi się nie podobają, bo mam szeroką płytkę. Takie... łopatkowate jakieś.

34

Odp: Jaki kształt paznokci?

jest fajny sposób na klasyczny kształt i kolor paznokci który nigdy nie wyjdzie z mody oraz jednoczesnie na utrzymanie dobrej kondycji płytki - manicure japonski. działa super, wyrabia cuda z nawet powaznymi problemami z paznokciami.
wiecej o tym zabiegu mozna poczytac w artykule ponizej

35

Odp: Jaki kształt paznokci?

[quote=niechcemisie]Ha ha, chciałabym bardzo. Ogólnie mam strasznie słabe i wogóle mi się nie podobają, bo mam szeroką płytkę. Takie... łopatkowate jakieś.[/quote]

Wiele dziewczyn chciałoby mieć taki kształt płytki smile

36

Odp: Jaki kształt paznokci?

Mi podobają się smuklejsze.

37

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja piłowałam kiedyś na kwadratowo i wyglądały fajnie, ale odkryłam, że wygodniejsze (i bardziej pasujące do kształtu moich palców) jest piłowanie na kształt migdała. Poprzedni kształt był nietrafiony, trzeba chyba znalezc swoj i przy tym zostac smile

38

Odp: Jaki kształt paznokci?

Jak mam długie to piłuję na kwadratowo, a jak krótkie to na migdałka smile

39

Odp: Jaki kształt paznokci?

A ja półdługie na kwadratowo a długie na migdałka, bo u mnie tylko na długich wygląda migdałkowato.

40

Odp: Jaki kształt paznokci?

a mnie nie podobają się kwadratowe

41

Odp: Jaki kształt paznokci?

Mi się nie podobają szpony kwadratowe (paznokcie ok, szpony - nie!), o jaaaa... widziałam kiedyś dziewczynę, która miała pazury wystające za palca ze 3 cm, wypiłowane na kwadratowo. Ohyda...

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-04-29 11:07:39)

42

Odp: Jaki kształt paznokci?

Każde paznokcie jak są za długie to wyglądają z lekka wampirowato;-)

43

Odp: Jaki kształt paznokci?

Moje kiedy zapuszczę są straszliwie ostre. Nie wiem dlaczego i nie wiem co z tym zrobić. Macie jakieś pomysły?
Wiele razy zdarzyło mi się machnąć dłonią, żeby na przykład odgarnąć włosy i zrobić rysę na twarzy, zadrapać siebie albo kogoś niechcący, a nawet... skaleczyć się w drodze do szkoły podczas wyciągania papierosów z torebki.

44

Odp: Jaki kształt paznokci?

Niechcemisie - recepta jest jedna - NIE PAL! big_smile skoro się kaleczysz wyciągając fajki tongue

45

Odp: Jaki kształt paznokci?

No tak, racja. Kiedyś chyba spróbuję e-papierosa. Coraz bardziej mnie kusi.

46

Odp: Jaki kształt paznokci?

różnie zależy jaki mam humorek smile

Teraz je obrobiłam na okrąglutkie, wcześniej były bardziej w kwadracik smile
A te w artykule bardzo srkomne i przez to uważam że najładniejsze smile

47

Odp: Jaki kształt paznokci?

mi najbardziej podobają się kwadraty i takie właśnie posiadam smile

48

Odp: Jaki kształt paznokci?

kwadrat! smile choć okrągłe wygodniejsze-boki się rzadziej kruszą smile

49

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja też mam na kwadratowo wink
Mam takie smukłe paznokcie bo jak miałam ok 12 lat zaczęłam je piłować po bokach bo miałam straszne łopaty a teraz nie mam z tym już problemu i już tak się nauczyły i są smuklutkie

50

Odp: Jaki kształt paznokci?

hmm dziwne, bo właśnie nie powinno się piłować po bokach - jak się piłuje boki to nie ma co się zawinąć w tunel i robią się łopaty