76

Odp: Zdrowe odżywianie :)

ja mam ale wole piekarnik

77

Odp: Zdrowe odżywianie :)

moi rodzice kupili sobie mikrofalę ok. 5 lat temu .... więc w sumie nie dawno, zauważyłam wtedy jak rzadko jej używamy, najczęściej do szybkiego rozmrażania! postanowiłam więc, że nie będę marnować miejsca i przy okazji pieniędzy i po prostu nie kupię jej do swojego mieszkania smile

78

Odp: Zdrowe odżywianie :)

A my mamy bo dostaliśmy w prezencie ślubnym. Używamy przeważnie do podgrzewania i do popcornu....
Zrobiłam babkę gotowaną. Wygląda super. A jak smakuje to przekonam się wieczorkiem smile

79

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ooo daj znać, jestem pewna,że będzie pyszna smile

80

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Mam taka nadzieję smile Wyglada rewelacyjnie....

81

Odp: Zdrowe odżywianie :)

[quote=emilia_s292]A my mamy bo dostaliśmy w prezencie ślubnym. Używamy przeważnie do podgrzewania i do popcornu....
Zrobiłam babkę gotowaną. Wygląda super. A jak smakuje to przekonam się wieczorkiem smile[/quote]

Tylko nie mów że zrobiłaś tę babke w mikrofali smile
Ja nie mam tego urządzonka, ale mysle, że słusznie, bo dzieciaki non stop jechałyby na zapiekankach... tona sera i 2 tony ketchupu smile

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-02-25 13:29:49)

82

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Tona sera i dwei tony ketchupu... mhm... odzywa się we mnie dziecko smile

83

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja trochę się staram... słodyczy sobie nie odmawiam, ale jem dużo kasz i na obiady i w sałatkach, zamiast sztucznej gorącej zupki jem właśnie w pracy płatki owsiane -  te coś na ząb  kupca, mimo zimy robię do obiadu zawsze duże ilości surówek i zawsze mam w kuchni owoce!!! Jem także bardzo dużo teraz tych mrożonych mieszanek warzyw z hortexu- zdrowe i pyszne!!! Ale pysznej kawy z mleczkiem co rano nie mogę sobie odmówic smile

84

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Niedawno dostałam twarożki do testowania od firmy Hochland, to głównie nimi się żywię, a że są z grubo krojonymi warzywami to mam i zdrowo i smacznie smile

85

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Twarożki! Kocham twarożki, żyć bez nich nie mogę i mam tak od dziecka big_smile

86

Odp: Zdrowe odżywianie :)

o tak! ja też jestem nabiałowa i kluskowa big_smile

87

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Sweg czasu spożywałam zbyt wiele białka i odbijało się to na zdrowiu. Cóż, umiar we wszystkim jest wskazany... niestety w tym co lubi się najbardziej również sad

88

Odp: Zdrowe odżywianie :)

To prawda, umiar we wszystkim wskazany. Chociaż początkowo też  myślałam, że dieta białkowa  może mi zaszkodzić, ale gdzieś  wyczytałam, że od białka się nie tyje więc twarożki  to u mnie podstawa. Poza tym  białko spala tłuszcz więc jak ktoś chce się pozbyć nadmiaru to powinien postawić na serki, zwłaszcza te z warzywami bo nie musi wówczas walczyć z głodem.

89

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Nie mogę żyć bez serków. Kocham je wszystkie!

90

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja za  pleśniowymi tylko nie przepadam.

91

Odp: Zdrowe odżywianie :)

pleśniowe, zwłaszcza te niebieskie z czerwonym winem pycha!

92

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Lubię zapach serów. To coś seropodobne co sprzedają w sklepach wogóle ani smaku ani zapachu nie ma.

93

Odp: Zdrowe odżywianie :)

haha a zapach koziego pleśniowego też lubisz?? big_smile
dla porównania - przetrzymaj przepocone skarpety tydzień pod łózkiem wink

94

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Koziego pleśniowego nie jadłam. Ale te ogólnodostępne pleśniowe pachbną sympatycznie. Najbardziej mojemu węchowi odpowiadają sery z dziurami.

95

Odp: Zdrowe odżywianie :)

spróbuj kiedyś - jest smaczny, ale kup maleńki kawałek "na raz" bo fetor jest okropny, cała lodówka Ci nim przesiąknie big_smile

96

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Tak apetycznie to zabrzmiało, że już pędzę do sklepu.

97

Odp: Zdrowe odżywianie :)

[quote=niechcemisie]Tak apetycznie to zabrzmiało, że już pędzę do sklepu.[/quote]
ma się ten dar przekonywania big_smile big_smile big_smile

98

Odp: Zdrowe odżywianie :)

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Tak apetycznie to zabrzmiało, że już pędzę do sklepu.[/quote]
ma się ten dar przekonywania big_smile big_smile big_smile[/quote]
W Twoim zawodzie to konieczne... potrafić przkonać do bardziej i mniej apetycznych produktów spożywczych, ha ha big_smile

99

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Sery smaczne i zdrowe, tylko bym nie kupiła tych z intensywnymi zapachami.

100

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja w ogóle bardzo lubię nabiał. Na śniadanie przeważnie robię owsiankę i obowiązkowo kakao. Osobiście kupuję tylko takie z eko sklepów np. jest bardzo smaczne