176

Odp: plany zakupowe:D

I parę złotych w portfelu zostanie jak ktoś lubi takie bluzeczki big_smile

177

Odp: plany zakupowe:D

kupiłam sobie cienką bluzkę w pastelowe kwiatki big_smile
w szafie mam już wiosnę, a co się dzieje za oknem??? sad  w ciągu dnia bylo przyzwoicie, a teraz znów całe niebo szare i deszczowe.... ja chcę prawdziwą ciepłą wiosnę!!!!!!!!!!

178

Odp: plany zakupowe:D

A ja kupiłam sobie wczoraj drewniaczki i klapki do chodzenia po domku big_smile Nie wiedziałam, że są takie wygodne te drewniaki.

179

Odp: plany zakupowe:D

będąc w podstawówce marzyłam o drewniakach - były wtedy modne, ale Mama mówiła, że są niebezpieczne wink
no i tylko podkradałam jej czasem ... to był szał! big_smile
ja teraz poluje na jakąś sukienkę taką codzienną, do pracy...

180

Odp: plany zakupowe:D

Koniecznie muszę kupić buty... Tylko jeszcze nie wiem jakie...

181

Odp: plany zakupowe:D

Ja kupiłam niedawno botki.
Dziewczyny co myślicie o jazzówkach?
Robią się coraz modniejsze, ale ja myślę, że są... wstrętne. Ok, nie wszystkie, bo widziałam też takie nawet nawet, ale większość jednak mi się nie podoba.

182

Odp: plany zakupowe:D

zależy od modelu, są fajne ale są i okropne wink

183

Odp: plany zakupowe:D

A czy ktoś ma w planie kupić takie? Albo meliski? Dziwna ta masowa moda czasami.

184

Odp: plany zakupowe:D

Ja to bym chciała takie proste, zwykłe balerinki. Najlepiej bez żadnych zdobień. Co do butów to jestem minimalistką...

185

Odp: plany zakupowe:D

Muszę kupić sobie spodnie....

186

Odp: plany zakupowe:D

Też chyba muszę. A co do butów, to balerinki bez udziwnień są zawsze na mojej liście zakupów wiosna-lato, odkąd się tylko pojawiły. Podobnie japonki.

187

Odp: plany zakupowe:D

ja właśnie dziś oddałam do reklamacji bardzo ładne granatowe balerinki ze skóry ekologicznej... pękł obcas, w środku był zupełnie pusty! nie spodziewałam się cudów, nie kosztowały dużo, ale kurcze...... podobały mi się, no i ... BYŁY wink  a  teraz znów jestem bez butów, a nienawidzę kupować butów!!!! cy wydam 50zł czy 300zł i tak ta sama tandeta na pół sezonu!

188

Odp: plany zakupowe:D

To prawda... Wszędzie teraz chińskiej tandety pełno =/

189

Odp: plany zakupowe:D

Nie ma się czemu dziwić, że się rozłażą, skoro w prawie każdej podeszwie buta jest tektura sad
Ja właśnie kupiłam dwie pary balerinek - czarne zwykłe i nude z paseczkami i ćwiekami. Muszę jeszcze kupić jakieś sportowe i tenisówki. Hm... nowa torba też by się przydała. Czeka mnie przypływ gotówki, bo ktoś odda mi zaległy dług, więc muszę pomyśleć jak to rozsądnie rozplanować. Nie mogę sobie pozwolić teraz na impulsywne kupowanie, choć tak trudno jest przejść obok czegoś, co jest piękne i choć nie jest niezbędne to przydałoby się.

190

Odp: plany zakupowe:D

A w Top secrecie jest teraz wyprzedaz na [url=http://www.sklep.topsecret.pl/ts]odzież damska[/url] (ale nie tylko, na inne rzeczy też), więc może i coś ciekawego mozna tam wyrwać wink

191

Odp: plany zakupowe:D

czerwone conversy i rurki czarne skórzane smile

192

Odp: plany zakupowe:D

kupiłam sobie szary kapelusz i jestem ZACHWYCONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz tylko czekam na lepszą pogodę, tzn. niech nie pada, bo się zniszczy kapelusz, no i niech będzie cieplej i niech nie wieje, żebym nie zamarzła w nim ...

193

Odp: plany zakupowe:D

W sobotę byłam na zakupach i kupiłam dwa swetry  w Zarze, zapłaciłam za nie tylko 60zl. Kocham wyprzedaże:)

194

Odp: plany zakupowe:D

też uwielbiam wyprzedaże big_smile dziś wybieram się znów a niedługo u mnie na blogu będzie raport smile

195

Odp: plany zakupowe:D

oooch, jak tylko skończę sesję, ruszam do sklepów się odstresować wink

196

Odp: plany zakupowe:D

Kupiłam koszulkę i spódniczkę dżinsową. Ostatnio zaszalałam za bardzo, więc tym razem skromnie, ale w sumie potrzebowałam tego, żeby poprawić sobie samopoczucie. Teraz w plenie mam hm... sama nie wiem, ale jak zobaczę, to będę wiedziała, że to właśnie to.

197

Odp: plany zakupowe:D

ja też zdecydowanie po sesji wyruszam na zakupy, wykupię całą nową kolekcje reserved big_smile
a na razie u mnie na blogu co nieco o wyprzedażach:)

198

Odp: plany zakupowe:D

Tym razem wyprzedaże mnie ominęły, ponieważ kryzys nie ominął mojego portfela.

199

Odp: plany zakupowe:D

znowu przytaknę Niechcemisie ...
u mnie też czuć kryzys... sad

ostatni zakup to kapelusz z wyprzedaży ... wciąż czeka, bo śnieg sypie jak opętany wink

200

Odp: plany zakupowe:D

Ja poszukuję stylowych[url=http://manekiny.wrotapolski.pl/],[/url] kloszowanych  spódnic na wiosnę...