26

Odp: suche włosy

To jeszcze nie rzuciłaś?

27

Odp: suche włosy

niechcemisie - nie jest źle, przede wszystkim rzuć palenie: zdrowie, uroda i dodatkowe pieniadze jak w banku smile

28

Odp: suche włosy

He he. Sęk w tym, że oprócz ograniczenia palenia, tak naprawdę nie chcę zmieniać zupełnie nic.
Summerlove - rzuciłam... na parę dni i mam nawrót.

29

Odp: suche włosy

Jestem rozczarowana, myślalam że nie masz "słabego charakterku"...

30

Odp: suche włosy

w temacie palenia przypomniał mi się dowcip:
Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czarnobyla:- Buraki.- Nie, bo krowy pozdychają.- No to może ziemniaki.- Nie, bo się ludzi potruje.- A to ch*j! Posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy - Minister Zdrowia ostrzega po raz ostatni!!

31

Odp: suche włosy

Jesli chodzi o suche włosy to ja zdecydowanie mam taką zasadę, że przed pójście spać codziennie wieczorem wciera we włosy rózne mikstury np.:olejek kokosowy, dlatego, że rano jak umyje włosy to są bardziej nawilżone włosy a przez całą noc włosy wchłoną wartości odżywcze z olejku!

32

Odp: suche włosy

Olej kokosowy to kapitalna sprawa! Naturalny, niedrogi, na długo wystarcza i skuteczny.

33

Odp: suche włosy

I co, teraz masz bujną fryzurę a'la Villas? wink
Dobrze jest wierzyć w cuda, szkoda ze ja nie umiem...

34

Odp: suche włosy

działanie o.kokosowego to nie cud - to fakt!
nie powoduje bujności włosów, tylko je wzmacnia i to w widoczny sposób, ja stosuję już od prawie roku smile

35

Odp: suche włosy

Spróbuj. Ja dostałam go w tej paczce kosmetyków, którą wygrałam w konkursie na naszym forum i ... wówczas go odkryłam. Wcześniej nawet nie próbowałam takich specyfików, dziś polecam.

36

Odp: suche włosy

ja kupiłam w zeszłym roku duży słoik - chyba 500g i jeszcze trochę mi zostało! jest świetny!
i ekonomiczny, bo możesz stosować go też do twarzy, rąk, stóp jako maska i ... oczywiście do jedzenia big_smile

37

Odp: suche włosy

czyli robisz maseczkę, a potem zlizujesz - nic się nie zmarnuje, stąd ta ekonomiczność ?

38

Odp: suche włosy

Ja na nim np. smazyłam warzywa.

39

Odp: suche włosy

Summerlove - nie o takiej oszczędności myślałam, ale jak kto lubi wink

40

Odp: suche włosy

Zawsze to ktoś inny może zlizać wink

41

Odp: suche włosy

Aha, na opakowaniu jest wymienione mnóstwo jego zastosowań.

42

Odp: suche włosy

Tak się zastanawiam... jako lubrykant też może być?...

43

Odp: suche włosy

Myślę, że tak. Na pewno nie podrażni, nadaje poślizg, nie jest perfumowany.

44

Odp: suche włosy

Ja też stosuję olej kokosowy, bo mam przesuszone włosy przez suszarkę i prostownicę. Lubię ten z KTC (niepachnący) i Cosmovedy (pachnący). Dzięki olejkowi mam z powrotem miękkie końcówki, a włosy aż chce się gładzić. Nie są po nim tłuste, bo szampon bardzo łatwo go zmywa. A opakowanie starcza na bardzo długo, choć używam go codziennie do smarowania ciała po kąpieli.

45

Odp: suche włosy

Fajny jest na przemarznięte dłonie. Polecam.

46

Odp: suche włosy

ja jak nakładam sobie na głowę, to przy okazji wcieram w dłonie i robię sobie maseczkę smile

47

Odp: suche włosy

Ja na skórę swojej głowy bym nie nałożyła. To chyba przy włosach przetłuszczających się niewskazane, a ja takie akurat mam. Ale na końcówki spoko. Ciekawe czy taki olej mógłby zastąpić olejek rycynowy przy pielęgnacji i wzmacnianiu rzęs i paznokci.

48

Odp: suche włosy

A z jakich firm stosujecie olej kokosowy?

49

Odp: suche włosy

ja nie pamiętam, w dużym słoiku z certyfikatem BIO - wrócę do domu, to napiszę smile

50

Odp: suche włosy

[img]//www.magiakobiet.pl/wp-content/uploads/2010/10/olej_kokosowy.jpg[/img]
[url]http://olejkokosowy.zdrowylink.pl/olej-kokosowy-ktc[/url]