26

Odp: czekolada

oj ładnie ładnie... zawsze tak mam jak chce popracować sobie smile

27

Odp: czekolada

Ok, wybaczam tongue

28

Odp: czekolada

czekolada - zawsze i tylko z orzechami (obojętne jakimi)

Właśnie jakieś pół godzinki temu wróciłam ze sklepu (poszłam po ... czekoladę) i już nie ma trzech paseczków...

29

Odp: czekolada

ja dziś wchłonęłam z toffi, ale... miałam stresujący dzień wink

30

Odp: czekolada

A ja tylko marny batonik. Nie było chętnych na spacer w deszczu. ;(

31

Odp: czekolada

uwielbiam czekoladę:D najlepiej taką z orzeszkami<mniam> big_smile

32

Odp: czekolada

kurcze, już czwarty paseczek poszedł...
a zimą uwielbiam filiżankę gorącej czekolady do picia! rozgrzewa i poprawia nastrój. Poza tym zauważyłam, że jak mnie tak gardziołko coś pobolewać zaczyna to wtedy mi taka czekolada tak dobrze na nie robi.

33

Odp: czekolada

aaa gorąca czekolada jest super!!
a na wieczór do filiżanki czekolady dodaję ... prądu big_smile

34

Odp: czekolada

ojeojoj, to już rozpusta!

35

Odp: czekolada

[quote=a.filipowska]ojeojoj, to już rozpusta![/quote]
no ba... trzeba się rozpieszczać od czasu do czasu smile

36

Odp: czekolada

a z jakim prądem? Bo przeważnie idzie rum, którego nie cierpię i nie znoszę w żadnej postaci

37

Odp: czekolada

Prawdziwy rum, tn 80% jest zbawieniem na mój żołądek. Miewam go na specjalne okazje, bo musi przepłynąć ocean. Za to nie lubię whisky czy jak się tam to pisze...

38

Odp: czekolada

wódka smile
podgrzewam czekoladę z łyżką masła i dodaję trochę mleka skondensowanego i pod sam koniec dodaję wódki... pycha i do tego rozgrzewa smile

39

Odp: czekolada

Dzisiaj zjadłam zbyt dużo czekolady. Ale zawsze tak mam, gdy robi się zimno. Mam wtedy ogromny apetyt na słodycze, a potem cierpię katusze...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images44.fotosik.pl/214/10bfc297e5547515.jpg[/img][/url]

40

Odp: czekolada

a ja na czekoladę mam ochote .... taka beznadziejna pogoda, ze nawet do sklepu nie chce się iść

41

Odp: czekolada

O tej porze to ie ma szans. Chyba, że na telefon, ale wtedy ta tabliczka, będzie bardzooooo droga big_smile

42

Odp: czekolada

ja zajadam się sałatką i chyba położę się zaraz spaaaać

43

Odp: czekolada

ja mam ochotę na gorącą czekoladę pistacjową...;)

44

Odp: czekolada

Pistacjową...mniam... zerknijcie tu:
[url]http://darmowekonkursy.pl/konkurs-terravita-latwo-wygrac/[/url]     ....

45

Odp: czekolada

O jacie - dożywotnio, marzenie. Ciekawe ile przewidzieli na dzień...

46

Odp: czekolada

[quote=pinkmause]O jacie - dożywotnio, marzenie. Ciekawe ile przewidzieli na dzień...[/quote]
rewelacyjny ten konkurs... ale... ciężko będzie ze zdjęciem... może wymyślimy coś razem i się podzielimy wygraną big_smile

47

Odp: czekolada

ja uwielbiam białą czekoladę tongue ........... czytając aż nabrałam ochoty........chyba idę poszukać, bo gdzieś miałam jedną tongue

48

Odp: czekolada

Dostarczyciel najbardziej przekonujących dowodów, czyli zwycięzca wszystkich zwycięzców, dostanie nagrodę, której szybko nie zapomni, albowiem będzie regularnie doposażany w zapas czekolady. Dożywotnio!

czyli będzie tą nagrodę odbierał regularnie przez całe życie...

49

Odp: czekolada

[quote=emilia_s292]Pistacjową...mniam... zerknijcie tu:
[url]http://darmowekonkursy.pl/konkurs-terravita-latwo-wygrac/[/url]     ....[/quote]

konkurs.... coś dla mnie tongue
czekolada i konkurs to jedno z najlepszych połączeń wink

50

Odp: czekolada

Ale zupełny brak pomysłów... I nie wiem dalej ile na dzień wyliczyli...