51

Odp: czekolada

Gdzieś czytałam że tabliczkę dziennie do końca życia

52

Odp: czekolada

To ja na syna wyślę, a co!!!!!!!

53

Odp: czekolada

Pewnie,spróbuj szczęścia!

54

Odp: czekolada

Szczęściu trzeba pomagać. A to rozkoszne, słodkie szczęście. A ciekawe, czy mogłoby mi się znudzić???

55

Odp: czekolada

W Paryżu odbywają się właśnie XV Międzynarodowe Targi Czekolady. Producenci wymyślnych słodkości z całego świata zjeżdżają, żeby zaprezentować swoje wyroby, zaczarować, uzależnić i pokazać, że z czekolady też może powstać dzieło sztuki.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/214/22350a86cc903121med.jpg[/img][/url]

56

Odp: czekolada

Pieknie to wygląda....i pewnie też super smakuje...

57

Odp: czekolada

mniam, ale mi ochoty narobiłyście... znowu tongue

58

Odp: czekolada

uuu a ja dopiero co wróciłam z Paryża sad
spóźniłam się sad

[img]//www.e-prolinea.pl/foto/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4771&g2_serialNumber=1[/img]

59

Odp: czekolada

[quote=angelcity89]mniam, ale mi ochoty narobiłyście... znowu tongue[/quote]

mi też ....

60

Odp: czekolada

nie pokazujcie mi tego i tak spasła jestem tongue

61

Odp: czekolada

Boże jak cudownie wyglądają zdjecia ale prawdziwa czekolada podobnie dobrze robi na humor i ma niezbędny magnez tak że w dopuszczalnych ilościach nawet trzeba ją jeść

62

Odp: czekolada

Tak, tak. Ma więcej zalet niż wad, dlatego smacznego...

63

Odp: czekolada

ile to są dopuszczalne ilości smile ?

64

Odp: czekolada

Ha, ha, ha - dobre pytanie tongue

65

Odp: czekolada

dopuszczalna ilosć zależy od człowieka i jego ew. problemów zdrowotnych, ale przyjmuje się trzy kostki dziennie smile

66

Odp: czekolada

To wielokrotnie przekraczam normę. Ale chora nie jestem...chyba, że jej nie mam w zasięgu ręki.

67

Odp: czekolada

[quote=pinkmause]To wielokrotnie przekraczam normę. Ale chora nie jestem...chyba, że jej nie mam w zasięgu ręki.[/quote]
nie tylko Ty big_smile
ale co tam, reguły i normy są po to żeby je łamać smile

68

Odp: czekolada

3 kosteczki?? nie załamujcie mnie!

69

Odp: czekolada

To ja od samego rana, przekroczyłam normę o....dużo, nie chce mi się liczyć, chociaż lubię matematykę.

70

Odp: czekolada

ja jestem kiepska z matematyki - miałam ją na maturze i pani powiedziała - masz 4, ale obiecaj mi, że to będzie Twój ostatni kontakt z matematyką big_smile
no i muszę dotrzymywać słowa wink

ale, wafelki umiem liczyć - zjadłam dwa do porannej kawy smile

71

Odp: czekolada

Zamiast oddawać się pokusie, mając wyrzuty sumienia z powodu zbędnych kalorii, warto w ramach substytutu poddać się magii czekolady w zdecydowanie bezpieczniejszy dla ciała sposób. Jaki..? O tym w artykule pod kuszącym zmysły tytułem Czekoladowe szaleństwo:
[url]http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=2&dzial2=2&n_art=709[/url]

72

Odp: czekolada

[quote=asiula83]Zamiast oddawać się pokusie, mając wyrzuty sumienia z powodu zbędnych kalorii, warto w ramach substytutu poddać się magii czekolady w zdecydowanie bezpieczniejszy dla ciała sposób. Jaki..? O tym w artykule pod kuszącym zmysły tytułem Czekoladowe szaleństwo:
[url]http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=2&dzial2=2&n_art=709[/url][/quote]
nooo od tego zaczęliśmy ten temat smile
czekoladowe zabiegi na ciało to istna rozkosz.... dla ciała i zmysłów ...

73

Odp: czekolada

To ja powtórzę po raz kolejny - wolę jeść.
Smacznego.

74

Odp: czekolada

ja też wolę jeść big_smile

75

Odp: czekolada

[quote=malenka84]nie pokazujcie mi tego i tak spasła jestem tongue[/quote]
jaki jest Twój wskaźnik BMI?? big_smile

Malenka, Ty w takim razie idziesz do czekoladowego SPA ....



a swoją drogą - była któraś w SPA?? ja byłam raz .............