76

Odp: Niedługo święta

ja mam jeszcze spora puszkę pierników ,,,, ale kuszą wink
wczoraj próbowaliśmy kapustę.... takie krótkie te święta w tym roku, że powoli wszystko zjadamy przed big_smile

77

Odp: Niedługo święta

He he, a potem podczas wigilii, zamiast jednego pustego nakrycia, będzie tylko jedno pełne, bo tylko tyle zostanie smile

78

Odp: Niedługo święta

no właśnie... wink

a ja właśnie zrobiłam kutię big_smile
kolejna rzecz do spróbowania wink

79

Odp: Niedługo święta

[quote=justyna]ja mam jeszcze spora puszkę pierników ,,,, ale kuszą wink
wczoraj próbowaliśmy kapustę.... takie krótkie te święta w tym roku, że powoli wszystko zjadamy przed big_smile[/quote]
Taki trochę dłuższy weekend... Szkoda że w poniedziałek już do pracy...

80

Odp: Niedługo święta

no i już po wigilii...potraw było 12 i już nie wiele zostało...

81

Odp: Niedługo święta

Nie dziwne, bo masz tu status Wyjadacza wink

82

Odp: Niedługo święta

no właśnie jestem wyjadaczem...

83

Odp: Niedługo święta

święta, święta i po świętach... teraz trzeba myśleć co przygotować smacznego na sylwestra i Nowy Rok...
coś co by było zarówno dla dzieci i dorosłych, bo praktycznie dzieci w święta to nie za bardzo mieli co jeść...

84

Odp: Niedługo święta

Jak to? Nie lubią bigosu, flaków, ciast, ryb i innych świątecznych dań? To trzeba bylo przygotować też to, co lubią...

85

Odp: Niedługo święta

ciasta jedli trochę, rybę w wigilię ale w święta to musiałam gotować normalny obiad bo inaczej jedli by same słodycze

86

Odp: Niedługo święta

Co to znaczy dla nich "normalny obiad"? Co lubią?

87

Odp: Niedługo święta

a barszcz czerwony? pierogi albo ryba smażona? dla nich pewnie to też nienormalne jedzenie?
a ile mają lat?

88

Odp: Niedługo święta

normalny obiad to ziemniaki z porcją mięsa np kurczak, schabowy czy sos lub zupa pomidorowa czy rosół a pierogów z grzybami nie lubią ani barszczu, bigosu, flaków   mają 7 i 5 lat
na co dzień najlepiej jak są pyzy, kopytka, spaghetti, zapiekanki, kasza manna, płatki na mleku...

89

Odp: Niedługo święta

rosół i schabowy jak najbardziej pasują na świąteczny obiad smile
czyli nie są niejadkami, tylko mają swoje upodobania...

90

Odp: Niedługo święta

otóż to - dzieci tak mają, jak się uprą na schabowego czy cokolwiek innego, to nie ma zmiłuj się smile

ps. powinnyśmy tytuł tematu zmienić wink

91

Odp: Niedługo święta

no tak założyć nowy temat co ugotować dzieciom na Święta ??? ha ha smile

92

Odp: Niedługo święta

Pizzę z frytkami i Coca-Colę na stół. A żeby było choć trochę świątecznie - czekoladowy Mikołaj na deser.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-12-28 16:18:15)

93

Odp: Niedługo święta

na pewno by wszystko zjedli i nie trzeba się trudzić w przygotowaniu skomplikowanych posiłków...

94

Odp: Niedługo święta

Czyli w przyszłości jak będą przygotowywać święta u siebie to pewnie będą one takie "codzienne"..? Chyba że im się smak zmieni...

95

Odp: Niedługo święta

Zatrudnię pokojówkę i sprzątaczkę oraz pomoc domową do garów bo mam już dość gotowania, prania i prac domowych

96

Odp: Niedługo święta

Trzy w jednym czy lubisz mieć tłok w domu? wink

97

Odp: Niedługo święta

[quote=Ksymena]Czyli w przyszłości jak będą przygotowywać święta u siebie to pewnie będą one takie "codzienne"..? Chyba że im się smak zmieni...[/quote]
Moja to nie lubi coca-coli a za to uwielbia flaki...

98

Odp: Niedługo święta

To tak jak ja: nie lubię ani coli ani pepsi... Za innymi slodkimi napojami też nie przepadam, ale tamtych nie wezmę do ust!

99

Odp: Niedługo święta

u mnie w święta poszła cała zgrzewka coli a teraz tylko niegazowane, koniec coli do następnych świąt...

100

Odp: Niedługo święta

Ja się tak nażarłam, że mam jedzenia dosyć do następnych świąt. Teraz bym zgrzewką coli popiła.