26

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Jak on nie obchodzi mikołajek to po co mu kupowalaś prezent? To chyba Ty powinnaś dostać od niego, skoro to Ty obchodzisz?

W zasadzie to tak jak z imieninami i urodzinami na przykład - prezenty dostaje ten, kto obchodzi, a kupuje ten, kto nie obchodzi.

27

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

tak, ale skąd ja niby miałam o tym wiedzieć? big_smile
dopiero po pierwszych wspólnych mikołajkach sie dowiedziałam, a nie uzgadnialiśmy tego przecież, bo prezent mma być zawsze nispodzianką - wrzuciłam mu do torby jak się spotkaliśmy i po jakimś czasie chyba w knajpie zajrzał do torby i ... niespodzianka big_smile

28

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Niespodzianki zawsze są miłe...

29

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

No cóż z jednej strony wszystkie chyba macie troszkę racji - ale zęby nie było to nic zobowiązujace kupiłam dobrą kawę.

30

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Dorcik, dobry pomysł.
Justyna - tak to co innego. My to nawijamy o Mikołajkach i innych okazjach jak się tylko zbliżają.

31

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

a my nie smile
czasem półsłówkami - ale raczej nie gadamy o prezentach, zresztą nawet jeślibyśmy gadali to pewnie On traktował to "ot tak" - nigdy nie kupował/dostawał prezentów w mikołajki to teraz też nie wink
no ale już w następnym roku dostałam coś big_smile także szybko się nauczył


a jaką pięęęęęęęęęęęęęęknąąąąąąąąąąąąa torbę mi mikołaj przyniósł w tym roku big_smile big_smile big_smile

zaraz znajdę w necie to wkleję

32

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Co dostałyście - jakie prezenciki pod choinkę? Pochwalcie się (ja dostałam gre: puzzle, kosmetyczkę z kremami, szalik i czapkę taki zestaw)

33

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

A Walentynki obchodzicie? Ja to lubię takie różne "święta" typu mikołajki, dzień chłopaka itd. Nie zraża mnie to co ludzie mówią o komercji itp. Lubię prezenty z okazji i bez okazji, hi hi

34

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

ja też uważam, że obdarowywanie bez okazji ma swój urok, przede wszystkim jest efekt zaskoczenia, miła niespodzianka to fajna sprawa

35

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Pewnie! Albo kiedy facet chce kupić prezent i go szuka - im większy ma z tym problem tym lepiej, bo więcej musi starań dołożyć, albo kiedy na przykład zobaczy coś, co sprawi, że o nas pomyśli np:"Zobaczyłem to i pomyślałem, że by ci się podobało.", "Przechodziłem i zobaczyłem ............, a mówiłaś mi kiedyś, że chciałabyś takie.", "Zobaczyłem i pomyslałem, że idealnie do ciebie pasuje." itd.

36

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Tylko gdzie takiego znaleźć? Oni prędzej o swoim samochodzie pomyślą niż o nas...

37

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Bez fury? Chyba że tacy są nie w Twoim typie wink
Faceta najpierw trzeba udomowić, potem wytresować, heh he

38

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Zdecydowanie facet furę musi mieć. Ale poukładane w głowie też smile

39

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

A dlaczego ten samochód taki konieczny? Za siedmioma górami mieszkasz?

40

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Nie mieszkam za siedmioma... Ale przydaje się na wypad za miasto i nie tylko... wink

41

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Aha, świat jest piękniejszy z perspektywy tylnego siedzenia... przynajmniej przez chwilę.

42

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

A ty zbereźnico! Ja nie o tym, tylko że schronić się przed  deszczem można, posłuchać razem muzyki itd... wink

43

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Tak, to brzmi baaaaardzo romantycznie ...

44

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Wreszcie załapałaś o co chodzi wink

45

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Proszę: [url]http://giftmania.com.pl//c/1521/dlugopisy-z-nadrukiem-wlasna-produkcja.html[/url] Długopis z nadrukiem będzie odpowiednim prezentem dla każdego członka rodziny. Tani, a zarazem niezbędny gadżet wink

46

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Opowiem o prezencie który przeznaczony jest dla dzieci. Mam tu na myśli film video od Świętego Mikołaja, jest on specjalnie stworzony z myślą o dziecku, lub dzieciach które je dostaną, bo film można również zamówi w wersji zbiorowej na stronie [url]http://www.listymikolaja.pl/[/url]
Jest to właściwie drobiazg, a można go potraktować jako prezent dla całej rodziny, która wspólnie go oglądając spędzi wspaniały świąteczny czas ze sobą.

47

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Czasami warto obdarować nie tylko najbliższych,ale też i przyjaciół ja często tak robię.
W tym roku jednak nie miałam za wielu pomysłów na prezent dlatego zaglądałam sobie na takie [url]http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaki-wybrac-prezent-dla-babci-i-dziadka.bhtml[/url] poradniki i nawet mi pomogły bo już wiem co kupię. Muszę tylko odłożyć pieniądze z następnej wypłaty

48

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Jak masz jakieś zdjęcia z osobą, której chcesz wręczyć prezent polecam gadżety ze zdjęciem. Ja ostatnio zamówiłam znajomej fotoksiążkę. Znamy się od lat i był to strzał w dziesiątkę. Przy okazji odkryłam stronę [url]http://fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html[/url] i planuję zrobić tam małe zamówienia na prezenty świąteczne wink

Ostatnio edytowany przez tynaaa92 (2016-12-01 23:27:59)

49

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Ja uważam że bardzo dobrym pomysłem na prezent, zawsze będą perfumy. Na te święta postanowiłam zamówić mamie zestaw markowych perfum w jednej z perfumerii internetowych [url]http://www.perfumy-perfumeria.pl/pol_m_Zestawy-perfum-1033.html[/url] . Kobiety lubią być obdarowywane markowymi perfumami czy biżuterią. Uważam też że perfumy przydadzą się zawsze każdemu, na różnych okazjach.

50

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Drobiazgi dla fajnych ludzi to zwykle coś słodkiego w moim przypadku, rzadziej coś innego. Słodycze zwykle cieszą, mam tylko nadzieję, że nie trafiam z nimi do alergików.