1

Temat: skórki wokół paznokci

do tej pory odsuwałam skórki specjalnym patyczkiem, teraz chciałabym wypróbować specjalny płyn. znacie jakiś wart polecenia?

2

Odp: skórki wokół paznokci

tak sobie teraz pomyślałam, że powinnam dodać ten wątek do PAZNOKCI, a nie KOSMETYKÓW;) ale jak już tu jest, to niech zostanie-następnym razem się poprawię:D

3

Odp: skórki wokół paznokci

Miałam kiedyś taki kremik z avonu - nie był zły, ale rewelacja też nie. Po prostu rozmiękczał i było łatwiej było je odsunąć.

4

Odp: skórki wokół paznokci

ja rozmiękczam czymkolwiek - oliwką, kremem albo (teraz) specjalną maścią którą dostałam od koleżanki smile
a potem wycinam

5

Odp: skórki wokół paznokci

no właśnie, wycinać się niby nie powinno, ale wydaje mi się, że jednak najładniej paznokcie wyglądają jak się wytnie. Bo do końca nigdy się ich tak naprawdę nie odsunie

6

Odp: skórki wokół paznokci

[quote=a.filipowska]no właśnie, wycinać się niby nie powinno, ale wydaje mi się, że jednak najładniej paznokcie wyglądają jak się wytnie. Bo do końca nigdy się ich tak naprawdę nie odsunie[/quote]
otóż to... jak chcę pomalować zawsze wycinam...
choć wiem, ze się nie powinno smile

7

Odp: skórki wokół paznokci

ja na szczęscie nie mam z tym problemów, ale moja mama ma i też wycina.

8

Odp: skórki wokół paznokci

Ja zawsze tylko odsuwałam i mam spokój i ładne pazurki. Dopiero wcinanie powoduje ich grubienie i szybszy wzrost. Jak raz wytniesz  to musisz powtarzać. Jak z depilacją maszynką.

9

Odp: skórki wokół paznokci

[quote=pinkmause]Ja zawsze tylko odsuwałam i mam spokój i ładne pazurki. Dopiero wcinanie powoduje ich grubienie i szybszy wzrost. Jak raz wytniesz  to musisz powtarzać. Jak z depilacją maszynką.[/quote]
wiem, ale niestety za późno się o tym dowiedziałam sad

10

Odp: skórki wokół paznokci

nigdy skórek nie obcinałam od poczatku dlatego tera nie mam problemu z ich odrastaniem

11

Odp: skórki wokół paznokci

odsuwam żel+ patyczek

12

Odp: skórki wokół paznokci

Niestety nie znam żadnego płynu do tego celu.

13

Odp: skórki wokół paznokci

Płyny są bardzo dobre zmiękczaja skórrki i wtedy bardzo łatwo mozna je usunąc .

14

Odp: skórki wokół paznokci

Ja używam płynu do zmiękczania skórek, ale tylko do paznokci u stóp. U dłoni odsuwam skórki palcami i stosuję odżywkę. Działa. Czasem, kiedy lenistwo sprawi, że się zaniedbam i jakieś skórki zaczną psuć wygląd moich palców i paznokci, drażnią do tego stopnia, że potrafię rzucić się na nie zębami. Fuj, okropne, wiem. Ale to tylko czasem na szczęście.

15

Odp: skórki wokół paznokci

A ja moczę w mydlinach a potem patyczkiem.

16

Odp: skórki wokół paznokci

Jak mam pozadzierane skórki to już wtedy trzeba wyciąć skórki. Tak to jest, kiedy się zaniedba.

17

Odp: skórki wokół paznokci

Ja to robię najczęściej paznokciem drugiej dłoni big_smile albo też palcami po prostu.

18

Odp: skórki wokół paznokci

Dziewczyny a jak wy sobie radzicie z wycinaniem skórek lewą ręką? Bo nawet jak wymoczę dłonie to i tak ciężko. A potem paluchy bolą bo skórki za bardzo wycięte.

19

Odp: skórki wokół paznokci

Ja nie mam z tym problemów. Nie wiem dlaczego, bo nawet pisać lewą nie potrafię, a są tacy, ktorym to wychodzi, co znaczy chyba, że dość sprawnie się nią posługują.

20

Odp: skórki wokół paznokci

Moimi skórkami zajmuje się kosmetyczka, bo ja kompletnie nie potrafię sobie poradzić z wycięciem, żeby się nie pokaleczyć... Nawet u prawej ręki... A tak, to co jakiś czas idę do kosmetyczki na manicure i ona się kompleksowo zajmuje moimi paznokciami... I jestem zadowolona smile

21

Odp: skórki wokół paznokci

Ja mam taki preparat do zmiękczania skórek i po tym super odchodzą, bez problemu sobie z tym radzę wink

22

Odp: skórki wokół paznokci

[quote=emilia_s292]Ja mam taki preparat do zmiękczania skórek i po tym super odchodzą, bez problemu sobie z tym radzę wink[/quote]

Też mam problem ze skórkami. Jakiej firmy masz ten preparat? Chyba sobie też jakiś muszę kupić.

23

Odp: skórki wokół paznokci

Mam preparat od Palomy smile Naprawdę super jest smile

24

Odp: skórki wokół paznokci

Ja do skórek codziennie wieczorem używam olejku rycynowego, a odsuwam po kąpieli np. ręcznikiem, albo na nudnej lekcji po prostu paznokciem wink. Raz na jakiś czas używam drewnianego patyczka.

25

Odp: skórki wokół paznokci

Ostatnio i ja zaczęłam paznokciem je odsuwać... na lekcjach, kiedy jestem znużona i nie chce mi się siedzieć.