151

Odp: herbata z cytryną

gorąca herbata z cytryną to coś co trzyma mnie przy życiu, żadne napoje nie zastąpią mi herbaty smile w ciągu dnia wypijam chyba z 10 dużych kubków, jestem nałogowcem big_smile

152

Odp: herbata z cytryną

ja też uwielbiam herbatę, ale ostatnio polubiłam tez ziółka - naprzemiennie z mocną czarną! smile

153

Odp: herbata z cytryną

Nie znam żadnych smacznych ziółek, może dlatego że nie leczę się w ten sposób  Możesz jakieś polecić ze względu na smak?

154

Odp: herbata z cytryną

Ksymena - dla Ciebie Meliska, równie smaczna jest Melisa z pomarańczą na przykład.

155

Odp: herbata z cytryną

ja lubię miętę obojętnie czy słodzona czy nie...

156

Odp: herbata z cytryną

mięta jest pycha, ale tylko taka prawdziwa zasuszona - tej z torebki nie pijam smile
co do ziółek, smak może nie jest przedni ale pijam trochę zdrowotnie - skrzyp, pokrzywę, bratek, rumianek ...
tak żeby nie przeginać z herbatą, a może trochę pomoże na to czy tamto wink

157

Odp: herbata z cytryną

[quote=niechcemisie]Ksymena - dla Ciebie Meliska, równie smaczna jest Melisa z pomarańczą na przykład.[/quote]
He he, nie uspokoi mnie na pewno, nie ma obawy wink

158

Odp: herbata z cytryną

Wogóle lubicie herbaty aromatyzowane?

159

Odp: herbata z cytryną

nie!!!
nie znoszę aromatyzowanych herbat!

160

Odp: herbata z cytryną

A ja uwielbiam, przepyszne są. Zwłaszcza zielona z opuncją.

161

Odp: herbata z cytryną

Uwielbiam gorącą herbatę earl grey z cytryną i łyżeczką cukru! Lubię także wodę z dużą ilością cytryny i miodu- coś jak lemoniada:)

162

Odp: herbata z cytryną

wiolvika mm masz racje takie herbaty są pyszne;) ja jeszcze lubie owocowe – smakowe smile) teraz na lato fajne są mrożone herbaty Dilmah wink zalewasz wodą dodajesz kotki lodu i masz idealny napój na ochłodę wink

163

Odp: herbata z cytryną

[quote=wiolvika]Uwielbiam gorącą herbatę earl grey z cytryną i łyżeczką cukru! Lubię także wodę z dużą ilością cytryny i miodu- coś jak lemoniada:)[/quote]
Wodę z cytryną i miodem uwielbiam!
A earl grey kocham, tyle że bez cukru i innych dodatków.

164

Odp: herbata z cytryną

Niechcemisie popieram Twoją miłość do zielonej z opuncją big_smile Też uwielbiam big_smile

165

Odp: herbata z cytryną

ja też, a aktualnie piję zwykłą zieloną yikes)
i jem ciastko z otrębami smile

166

Odp: herbata z cytryną

A ja właśnie piję czerwoną smile I zaraz będę robić pierogi z truskawkami... Ale już mam dość truskawek, bo wczoraj do 1 w nocy siedziałam i robiłam z nimi sad

167

Odp: herbata z cytryną

No widzisz, a podobno masz wakacje wink
Przyzwyczajaj się, jako żona to nawet w nocy nie będziesz mieć wolnego wink

168

Odp: herbata z cytryną

taaa... big_smile big_smile big_smile Ninek, nie przejmuj się, nie jest tak źle big_smile męża też czasem boli głowa tongue

169

Odp: herbata z cytryną

[quote=iskierka]wiolvika mm masz racje takie herbaty są pyszne;) ja jeszcze lubie owocowe – smakowe smile) teraz na lato fajne są mrożone herbaty Dilmah wink zalewasz wodą dodajesz kotki lodu i masz idealny napój na ochłodę wink[/quote]

no ja tez je polecam wink na cieplejsze dni są idealne- ja praktycznie pije je non stop w pracy – bo mimo sredniej pogody na dworzu to w pokoju mam temperaturę jak w Afryce. ;/ Dodatkowo w ramach obowiązkowej 5minutowej rpzerwy bawię się scrapbookiem Dilmach smile Obrabiam zdjęcia znajomych i przesyłam im mailem na poprawę humoru big_smile

170

Odp: herbata z cytryną

No ładnie to tak Syrenko bawić się scrapbookiem w pracy tongue ja to nawet jakbym chciała to nie mam czasu, mam urwanie głowy w robocie wink ale przyznaje w wolnej chwili jak uda mi się wyjechać za miasto odpocząć to potem też chętnie korzystam z tego scrapbooka by przerobic zdjęcia smile Dilmah miał fajny pomysł akurat na lato wink

171

Odp: herbata z cytryną

No oczywiście, że ładnie ;p każdemu w pracy przysługuje 5min przerwy po każdej godzinie pracy przy komputerze:) to akurat na jedno zdjęcie starcza big_smile sama mówisz, że lubisz przerabiać zdjęcia w scrapbooku więc nie dziw mi sie wink a widziałaś tą nową kolekcję mrożonych herbat Dilmah smile akurat na jakieś garden party smile

172

Odp: herbata z cytryną

no ja niestety tez to wyczytałam - chodzi o substancje zawartą w herbacie... taurynę?? chyba tak

173

Odp: herbata z cytryną

Łamię właśnie zakaz spożywania dużych ilości mocnej czarnej - ze względu na moją alergię na nikiel herbata czarna jest na czarnej liście, zwłaszcza mocna, a tylko taka mi smakuje.

174

Odp: herbata z cytryną

Jeśli chodzi o herbaty to wybieram tylko to zielone ale nie w saszetkach tylko w formie liści. są droższe ale przepyszne i oczywiście mają zbawienny wpływ dla zdrowia bo są źródłem antyutleniaczy. Niestety herbaty tradycyjnie pijane czyli te z fusów z saszetek itp. są pozbawione większości tych cennych substancji. A jeśli chodzi o połączenie herbaty z cytryną to lepiej unikać przynajmniej tych herbat z liści, bo niestety może dojść do uwolnienia glinu który kumuluje się w naszym organizmie i może prowadzić w później przyszłości do poważnych chorób neurologicznych.
Ja osobiście polecam Yerba mate smile

175

Odp: herbata z cytryną

W niektórych sklepach są w tej samej cenie, a w promocji nawet dużo tańsze, jeśli zwrócimy uwagę na ilość gram w opakowaniu liściastej i saszetkowanej.

Zawsze za długo parzę. Zawsze.  :-/