26

Odp: wybielanie zębów

Mi też się nie podobają takie ozdoby...

27

Odp: wybielanie zębów

trzeba metode dostosowac do zebów-ich kośća, każdemu inne rzeczy służą

28

Odp: wybielanie zębów

Jak masz pieniądze, to zdecyduj się na wybielanie zębów.
Nie będziesz na pewno żałować i jest to bezpieczne dla Ciebie.
Jest to drogi zabieg, bo pasty są drogie.
Koszt 2 łuków kosztuje na pewno 1.000 zł., bo pytałam.

29

Odp: wybielanie zębów

a ciekawe jakie są efekty wybielania zębów laserem tyle ,że pewnie duzo kosztuje

30

Odp: wybielanie zębów

dobra jest sól na wybielanie zębów

31

Odp: wybielanie zębów

soda oczyszczona sprawdzona!

32

Odp: wybielanie zębów

jeszcze ponoc warto grysc plasterek cytryny gdyz równiez działa wybielajaco na zęby .
Przyznam że z dystansem podchodze do tych domowych sposobów ,bo wiadomo ich działanie nie będzie piorunujace .

33

Odp: wybielanie zębów

plasterek cytryny? to raczej szkliwo zniszczy.... tak na moje poranne rozumowanie smile

34

Odp: wybielanie zębów

Zarówno sól ,soda jak i cytryna mają działanie lekko wybielajace nalezy pamietac że bardzo krótkotrwałe i każde z tych substancji niestety może bardziej zaszkodzic niż pomóc  naszym zębom .
Dlatego też wspomniałam ,że z dystansem podchodze do tych domowych sposobów

35

Odp: wybielanie zębów

jak mój syn był mały i tak uwielbiał cytrynę że musiałam chować przed nim, to mi dentystka powiedziała, że bardzo dobrze robię, więc Justyna ma rację - niszczy i zęby ciemnieją sad

36

Odp: wybielanie zębów

wszystko co kwaśne i słodkie działa źle na szkliwo, więc lepiej stosować pasty wybielające lub iść na zabieg...

37

Odp: wybielanie zębów

Ja wybielę je sobie po ściągnięciu tego aparatu ortodontycznego.

38

Odp: wybielanie zębów

oooo nosisz aparat.... a długo już?

39

Odp: wybielanie zębów

Od początku maja 2010 r.
A zanim mi go założyli, to od września 2009 roku ,musiałam chodzić do dentysty, by robili ząb, po zębie, robić zdjęcia zębów panoramiczne, odcisk pod aparat i jeszcze to, a tamto i tak zeszło do maja.
Przede mną 2 lata noszenia jego, a potem na 1 rok, tzw. aparat retencyjny, by wada nie powróciła do punktu wyjścia.

40

Odp: wybielanie zębów

Specjaliści od stomatologii estetycznej zaproponowali nam publikację artykułów odnośnie sposobów na piękniejszy uśmiech (na wyłączność). Podpowiedzcie nam jakie tematy powinny być poruszane, co Was interesuje w tych kwestiach (wybielanie, implanty, próchnica itp), będziemy na bieżąco publikować ciekawe materiały według Waszych potrzeb.

41

Odp: wybielanie zębów

zdecydowanie zdrowe wybielanie!!! mnie interesuje wybielanie jedynki, słyszałam kilka opini, niestety skrajnie różnych sad
no i ew. jakaś zniżka dla czytelników do gabinetu w Warszawie wink

42

Odp: wybielanie zębów

Rozumiem że masz tylko 1 ząb do wybielenia - pewnie "martwy"?
Nie ma zdrowego wybielania, zawsze jest to ścieranie wierzchniej warstwy szkliwa

43

Odp: wybielanie zębów

Ja natomiast chciałabym się dowiedzieć więcej na temat szybkiego prostowania zębów - czy jest to  możliwe?

44

Odp: wybielanie zębów

[quote=summerlove]Rozumiem że masz tylko 1 ząb do wybielenia - pewnie "martwy"?
Nie ma zdrowego wybielania, zawsze jest to ścieranie wierzchniej warstwy szkliwa[/quote]
tak hmm
wiem, że nie ma w 100% zdrowego,ale może chociaż troszkę ... wkurza mnie to, w końcu to jedynka sad

45

Odp: wybielanie zębów

Wiem, nie wygląda to estetycznie
W takim wypadku wiem, że jakiś preparat jest wstrzykiwany w głębszą warstwę zęba, takie wybielanie od środka

46

Odp: wybielanie zębów

Licówki i implanty. Pytanie nr 1 - czy licówka może się oderwać.

47

Odp: wybielanie zębów

Jak trafisz na partacza to wszystko się posypie. A dobry dentysta ma swą cenę smile

48

Odp: wybielanie zębów

Nie zawsze. Znam drogiego co wcale nie jest dokładny i młodą stomatolog, która nie bierze dużo, a stara się, żeby sobie wyrobić opinię...

Ostatnio edytowany przez Ksymena (2010-12-20 10:04:13)

49

Odp: wybielanie zębów

I ja znam takich, którym niejeden chciałby pięścią zęby wybić, bo słono zapłacił za fuszerkę.

50

Odp: wybielanie zębów

Mnie bardziej wkurza to, że np. dentysta coś spartoli, ale się upiera że to taka specyfika zęba (to ja mam inne niż wszyscy?!?) I poprawia  z wielką łaską...