1

Temat: Wasz wolny czas

Co lubicie robić w wolnym czasie:)?

2

Odp: Wasz wolny czas

wolnego czasu to mało mam
i albo cos na forach piszę, albo latam z aparatem albo dręcze  kota albo cos czytam tongue

A Ty co porabiasz smile?

3

Odp: Wasz wolny czas

wolny czas spędzam przede wszystkim na ślęczeniu na forach, rozmowach z chłopakiem przez telefon, czytaniu książek lub tak jak Ty-na dręczeniu kota;p

4

Odp: Wasz wolny czas

a ja dla odmiany w  wolnym czasie nic nie robie odpoczywam

5

Odp: Wasz wolny czas

Czas wolny ... a co to takiego ??:) Przy moim smyku nie ma czasu nawet na siku smile A jak spiumka to najchetniej gotuje smile W kuchni odpoczywam i sie relaksuje.

6

Odp: Wasz wolny czas

Czas wolny = komputer i praca = komputer. Lubię też wylegiwać się w wannie, latem na kocyku w ogródku. Uwielbiam też spać i to nawet bardzo.

7

Odp: Wasz wolny czas

Wolny czas u nie pamiętam kiedy takowy miałam .

A tak na serio przy dzieciach dobrze trzeba się nagimnastykować żeby podołać wszystkim obowiązkom .
Natomiast wolny czas jasne ze każda z nas musi mieć chwilkę dla siebie.
Na odsapnięcie ,na rozmyślanie czy chociażby na poczytanie ciekawej książki.

Przyznam ze sporo muszę się nagimnastykować aby wygospodarować odrobinę wolnego czasu można powiedzieć nawet że to gimnastyka akrobatyczna

8

Odp: Wasz wolny czas

ja staram się spędzać go aktywnie i bez komputera, ale... nie zawsze się udaje sad

9

Odp: Wasz wolny czas

dręczyć mojego mena i kociaka :DDD

10

Odp: Wasz wolny czas

ja dziś, w ramach spędzania wolnego czasu jadę do Babci smile

11

Odp: Wasz wolny czas

a ja w wolnym czasie  obrabiam zdjecia  .bo to moja  praca.....
slucham chilli zet
jezdze  rowerem,
lub  nic nie robie....

budzi sie we  mnie zwierze ,ale  jest  to leniwiec.....

12

Odp: Wasz wolny czas

aaaaaaaaaaaaaa  i  fotografujeeeeeeeeeeeeee  bym zapomniala, bo ja z  aparatem  wszedzie,w  pracy po pracy
zajrzyjcie

13

Odp: Wasz wolny czas

ja lubię wejść na [url=http://www.kurnik.pl]www.kurnik.pl[/url] tam są fajne gry i sobie gram w tysiąca z internautami, netopol i literaki.

14

Odp: Wasz wolny czas

Lubię szyc na maszynie

15

Odp: Wasz wolny czas

ja kiedyś namiętnie szydełkowałam :-)

16

Odp: Wasz wolny czas

[quote=justyna]ja kiedyś namiętnie szydełkowałam :-)[/quote]
Też czasami poszydełkuje

17

Odp: Wasz wolny czas

kiedys szyłam ubranka dla Barbi big_smile

18

Odp: Wasz wolny czas

Ja teraz szyje dla Barbie..kiedyś też szyłam ale nie na maszynie tylko ręcznie

19

Odp: Wasz wolny czas

W wolnym czasie lubię chodzić na spacery z moim słoneczkiem, spotykać się z przyjaciółmi, grać na gitarze, zrobić sobie domowe spa, iść na imprezę. Kiedy wychodzę z pracy - nie siedzę na komputerze, ani przed telewizorem tylko uciekam z domu tongue. Obecnie jestem w pracy i mam wolny czas. Więc tu marnotrawię go na kompie, ale dzieki temu forum moge poczytać ciekawe posty:)

20

Odp: Wasz wolny czas

Mam dużżżżżżżżo wolnego czasu smile co wtedy robię?
- przesiaduję przed komputerem
- czytam książki
- chodzę z psami na spacer smile

21

Odp: Wasz wolny czas

czytam, czytam, czytam lub siedzę na forach i konkursach, które ostatnio są takim moim małym hobby wink

22

Odp: Wasz wolny czas

Też miałam takie hobby..teraz troche mi przeszło..

23

Odp: Wasz wolny czas

też mam nadzieję, że w końcu przejdzie, bo po pracy siadam do kompa, a w kuchni stos naczyń rośnie...

24

Odp: Wasz wolny czas

ja jestem bezpośrednio po Infernal Affairs: Piekielna gra REWELACJA film specyficzny (chiński) ale ja lubię właśnie takie kino (między innymi oczywiście, bo dobrą komedią czy czymś bardziej ambitnym  też nie wzgardzę) wink

25

Odp: Wasz wolny czas

na gry komputerowe nachodzi mnie tak rak na rok - ale wtedy to tak na maksa, od przyjścia z pracy do późnej nocy i tak przez 2 tygodnie aż przejdę całość smile ostatnią grą była Syberia i Syberia2 , fantastyczna sprawa!