1

Temat: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Byłam na weselu w każdym z tych miejsc i każde ma swoje plusy i minusy. A Wy które miejsce wybralibyście?

2

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

My wybraliśmy salę wiejską i jestem bardzo zadowolona.

3

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

ja lubię takie wesela ze względu na otoczenie, plener, można wyjść pospacerować itd... Jedyną niedogodnością parę lat temu były wątpliwego "uroku" toalety, ale widzę, że jest z tym jest coraz lepiej.

4

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Pewnie, że lepiej. U mojego brata na weselu, które miał dwa lata przed nami na tej samej sali, były jeszcze drewniane toalety na zewnątrz a u nas już były normalne toalety dobudowane do sali. Wszystko się zmienia smile

5

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

A teraz pewnie jest już jaccuzzi... smile No to ja chcę tam! Adres proszę!

6

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Na jacuzzi to bym nie liczyła smile

7

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Słuchajcie, ja byłam zaskoczona - byłam na pewnej imprezie w budynku OSP na wsi i zaskoczyło mnie, jakie eleganckie wnętrze to było, i nawet toaleta damska i męska oddzielnie, a przecież strażaczek nie ma za wiele, prawda?

8

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Trochę z innej beczki: ciekawy tekst znalazłam (uwaga - skomplikowane!):
"Wielce szanowny Panie Prezydencie!
Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej ze względu na trudną sytuację rodzinną w jakiej się znalazłem, a mianowicie :
Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku lat 44. Moja żona ma córkę w wieku lat 25 .Tak się złożyło że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą.
Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem. Jednocześnie będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem.
Żona mojego ojca, czyli moja córka powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem , gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem, ponieważ jest synem córki mojej żony.
Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka pełnie jakby funkcje ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem.
Dlatego też proszę uprzejmie Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze służby wojskowej , gdyż o ile mi wiadomo, prawo nie zezwala powoływać do wojska jednocześnie dziadka , ojca i syna z jednej rodziny".

9

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

haha świetne big_smile

10

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Skomplikowane relacje rodzinne - jak można dojść do wniosku że jest się własnym dziadkiem!?! wink

11

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Jak wcześnie rezerwowałyście salę?

12

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Myślę, że w modnych lokalach to nawet dwa lata wcześniej trzeba, a w tych mniej obleganych to co drugi weekend mają wolny wiec zależy co wybierzesz

13

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

No właśnie jestem załamana, bo kilka dni temu umówiłam się z właścicielem lokalu na spotkanie, bo chciałam zobaczyć lokal i w ogóle... I on ma wszystkie terminy letnie zajęte na 2011 i 2012 i ma też rezerwacje już na 2013 rok... Jestem tym przerażona dlatego, że ten lokal nie został jeszcze nawet otwarty... Dopiero za miesiąc jest otwarcie, a tu już nie ma terminów... Mam nadzieję, że coś się nam zwolni... Ale trochę bezsensu opierać wszystko na takim czekaniu... Jedyne pocieszenie to takie, że gość w tym tygodniu chciał podzwonić po wszystkich parach, które mają zarezerwowane terminy i zaprosić ich na podpisanie umowy i na zapłatę zaliczki... Więc może akurat ktoś się rozmyśli... I wtedy właściciel ma mi dać znać...

14

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

ja rezerwowałam miesiąc przed big_smile big_smile big_smile

ale nigdy bym chyba nie wynajęła sali,m której jeszcze nie ma... nie wiadomo jaki będzie standard, jaka kuchnia... za duże ryzyko!

15

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Obejrzałam cały lokal i w ogóle wszystko mi się bardzo spodobało! Jestem nim zauroczona! Chcieliśmy na 2012 zarezerwować, więc gdyby coś było nie tak, to jeszcze byłby czas zmienić... Ale na razie to sami nie wiemy co robić sad Więc czekamy na telefon...

16

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

[quote=justyna]ja rezerwowałam miesiąc przed big_smile big_smile big_smile

ale nigdy bym chyba nie wynajęła sali,m której jeszcze nie ma... nie wiadomo jaki będzie standard, jaka kuchnia... za duże ryzyko![/quote]
Ja też bym nie rezerwowała czegoś czego nie ma...

17

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

No ja ostatecznie też zrezygnowałam... I wszystko utknęło... Dopiero zaczynamy przygotować, a już są problemy...  sad

18

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Aj, nie pisz tak. Z tym zawsze są jakieś trudności.

19

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Nie no, teraz już wszystko się rozwinęło smile sala zarezerwowana, catering też, orkiestra i kamerzysta zamówieni smile czyli to co najważniejsze i najpilniejsze to już jest smile

20

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ha ha, no i bardzo dobrze big_smile
Męczy Cię to całe planowanie i wolałabyś przejść do najważniejszego punktu całej imprezy, czy bardziej cieszy i lubisz załatwiać, organizować i... czekać?

21

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ja uwielbiam organizować wszystko smile Lubię biegać, załatwiać, umawiać... Pod tym względem jestem perfekcjonistką i choć czasem mam chwile zwątpienia, to i tak się nie poddaję smile Lubię mieć wszystko pod kontrolą i żeby było dokładnie tak jak ja chcę i jaką mam wizję smile A co do czekania, to uwierz mi, że wszystko tak szybko leci, że nawet nie ma czasu na czekanie...

22

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ninek, a kiedy masz ślub?? smile

23

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

To bardzo stresujące, kiedy się chce, żeby wszystko było po naszej myśli. Wiem coś o tym sad

24

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

25 sierpnia 2012 smile
Przygotowania do ślubu i wesela na pewno będą stresujące, ale dam sobie radę smile Im więcej mam do zrobienia tym mniej się stresuję smile Ale ten dzień musi być idealny i dlatego zrobię wszystko, żeby taki był... smile

25

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

gratuluje!!
masz jeszcze mnóstwo czasu... mój ślub nie był idealny z powodu kompletnie niezależnego ode mnie ... mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko po Twojej myśli smile