51

Odp: czy warto chodzić do kina?

boje się iść na Avatara 3D, że zrobi mi się niedobrze i zwymiotuję, jak myślicie czy może tak się stać?

52

Odp: czy warto chodzić do kina?

Myśle że to jest męczące , bo ja byłam na filmie 3D na ''wielorybach '' i to jestkrótki film , że sie nie męczysz , a przecież ''Avatar '' chyba trwa dlużej

53

Odp: czy warto chodzić do kina?

Avatar był pierwszym filmem jaki widziałam w 3D, nie wiedziałam kompletnie jak się przygotować, bo nozsze przeważnie okulary, ale na film założyłam szkła. I było super, choć film baaardzo długi, parę razy męczyły mi się oczy, musiałam sobie ostro się namrugać, ale może to przez soczewki

54

Odp: czy warto chodzić do kina?

ja byłam na ALICJI 3D - też bolały mnie oczy, choć film krótszy od Avatara

55

Odp: czy warto chodzić do kina?

No wiec chyba ten 3D nie dla wszystkich jest atrakcyjny!

56

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja nie noszę okularów bo mi nic nie pomoga a oglądać 3D jednym okiem to dla mnie bez sensu!

57

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja mam wadę też powinnam chodzić w okularach , bo źle widzę odległości , mam minusy ale niestety wyglądam strasznie i męcze sie .

58

Odp: czy warto chodzić do kina?

A ja w ogóle prawie nie widzę na jedno oko i to wada wrodzona niestety...

59

Odp: czy warto chodzić do kina?

U mnie chyba nabyta bo wiele czasu spędzam przy swoich rysunkach i malunkach a to niestety szkodzi!

60

Odp: czy warto chodzić do kina?

A co sądzicie właśnie o nowym filmie z Johny Deepem "Alicja w krainie czarów' na 3d??

61

Odp: czy warto chodzić do kina?

ja jestem ślepa i nie dam rady w tych okularkach oglądać, niestety sad

62

Odp: czy warto chodzić do kina?

ja już pisałam, że byłam na Alicji - całkiem przyjemna i kolorowa baśń smile

63

Odp: czy warto chodzić do kina?

to fajnie !

64

Odp: czy warto chodzić do kina?

Alicja mnie kusi, poza tym uwielbiam J.Deep'a

65

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja też najbardziej lubię jak zagrał Edwarda Nożycorękiego! Choć nie ukrywam jako pirat też jest seksowny

66

Odp: czy warto chodzić do kina?

dla mnie Jack Sparow to wypisz wymaluj sam aktor. To najlepsza komedia jaką widziałam, uwielbiam go w tej roli!

67

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ma chłop talent! i rzecz jasna nietuzinkową urodę!

68

Odp: czy warto chodzić do kina?

Rozmawiacie o Johnym! On ma wszystko, talent, wygląd, urok, jako aktor jest wspaniały! Poza tym dostaje bardzo bardzo ciekawe role. Nie takie nudne i podobne do siebie.

69

Odp: czy warto chodzić do kina?

Do kina jak najbardziej warto chodzić, bo w domu oglądając film w TV tej atmosfery nie ma.

70

Odp: czy warto chodzić do kina?

To zależy: do kina czy na film? Bo na film to mogę i sama, ale do kina to tylko z przystojniakiem smile

71

Odp: czy warto chodzić do kina?

Summerlove, fajnie to ujęłaś.

72

Odp: czy warto chodzić do kina?

A ja ze swoim przystojniakiem byłam przedwczoraj i do dziś mnie d... boli. Koszmar wytrzymać tyle czasu. On bardzo lubi filmy, kino również, ja wolę w tv filmy z lektorem oglądać i to koniecznie na tych kanałach, gdzie są reklamy, bo można iść do wc, zrobić herbatę, wyjść na papierosa albo przygotować kanapkę. Ewentualnie dvd, bo można zatrzymać.

73

Odp: czy warto chodzić do kina?

Idziemy dzisiaj na "Salt" z Angeliną Jolie i Olbrychskim. Zobaczymy cóż to będzie.

74

Odp: czy warto chodzić do kina?

Na pewno film, a jaki... ? czekamy na recenzję:)

75

Odp: czy warto chodzić do kina?

Zianowy był, kurczę. Fabuła ok, o ruskich szpiegach pracujących w Stanach w CIA, ale sceny z Angeliną mnie rozbroiły - np. zapiera się rękoma na metalowych filarach czy czymś tam w szybie windy i zjeżdża w dół, he he - gdyby tak spróbowała zdarłaby skórę i mięso do kości, a jej nie przybrudziła się nawet biała koszula. No ale najlepsze było jak jedną ręką zatrzymała pędzącego ścigacza, wsiadła na niego i odjechała. Bond ma konkurencję.