76

Odp: Zupy ...

nie wiem czemu kojarzy mi się to z zupą (pewne dlatego że jem to w głebokim talerzy i łyżką) ale uwielbiam fasolkę po bretońsku.... mniam mniam
z zup - rosołek ale z ziemniakami

77

Odp: Zupy ...

moja babcia robiła kiedyś rosół z kostką z kaszy mannej... całkiem smaczne, ale pracochłonne sad

78

Odp: Zupy ...

cebulowa? BLE tongue
fuj fuj fuj tongue

79

Odp: Zupy ...

Ile osób tyle gustów i smaków. Różnorodność pasjonująca.

80

Odp: Zupy ...

[quote=malenka84]cebulowa? BLE tongue
fuj fuj fuj tongue[/quote]
pyyyyyyyychaaaaaaaaa smile

chcę sobie kupić takie kokilki i zapiec kiedyś zupę z serem i grzanką na wierzchu...
któraś może ma doświadczenie w tym zakresie??

[img]//img.interia.pl/koneser/nimg/Francuska_zupa_cebulowa_2200047.jpg[/img]

81

Odp: Zupy ...

cebulowej przynam szczerze, ze nie jadłam
za to mój mąż uwielbia czarninę ... jeszcze też nie jadłam,  gotuje mu ciocia zawsze gdy się zapowiemy, on się tym zajada a ja ...  mam wstręt

82

Odp: Zupy ...

a ja dziś mam pomidorówkę - właśnie gotuję ryż i czekam na mego Księcia smile

83

Odp: Zupy ...

i tak cebulowa ble. a to na zdjeciu tez cebulowa?
CZarnine kiedys kochalam teraz nie cierpie tongue

84

Odp: Zupy ...

tak, to na zdjęciu to cebulowa zapiekana z serem i grzanką... nie umiem takiej sad
ale kokilki sobie kupię w ikei bo są ładne i tanie big_smile

85

Odp: Zupy ...

a zupa serowa, ktoś robił? Próbował? jadł?

86

Odp: Zupy ...

nieeeeeeeeeeee.... ja z takich dziwniejszych jadłam piwną ale mi nie zasmakowała

87

Odp: Zupy ...

Miał dzisiaj być ryż z warzywami - wyszły gołąbki. I tym sposobem jutro "kucharka" ma wychodne. big_smile

88

Odp: Zupy ...

[quote=pinkmause]Miał dzisiaj być ryż z warzywami - wyszły gołąbki. I tym sposobem jutro "kucharka" ma wychodne. big_smile[/quote]
uwielbiam gołąbki smile

a ostatnio robiłam z kaszą gryczaną i grzybami... mniam!

89

Odp: Zupy ...

Mój mąż uwielbia pierogi z kaszą gryczaną i białym serem. Do tego kefirek. big_smile

90

Odp: Zupy ...

a ja jak pierogi to .... z kapustą i z grzybami , pychotka, a z kaszą gryczaną i białym serem., skąd jesteś ... moze mogłaby mi wysłać z 1 na spróbowanie

91

Odp: Zupy ...

Z Podkarpacia, to znając naszą kochaną PP mogłoby się zepsuć... Może poczekamy na -10 wówczas, co najwyżej zamarznie.

92

Odp: Zupy ...

ja też lubię z kaszą gryczaną i serem albo z kaszą, cebulką  i pieczarkami
uwielbiam też ruskie i ze szpinakiem smile

93

Odp: Zupy ...

[quote=pinkmause]Z Podkarpacia, to znając naszą kochaną PP mogłoby się zepsuć... Może poczekamy na -10 wówczas, co najwyżej zamarznie.[/quote]


he he he albo na lato .... na wycieczkę do Podkarpacia pojadę i u Pinkmause przystanek na pierożki wink

94

Odp: Zupy ...

Zapraszam, dużo miejsca w ogrodzie, nawet będzie można poudawać, że się jest pod namiotami. A jeśli wolisz-łóżka wolne też są. Tylko nie mam jedwabnej pościeli, a tak mi się marzy...

95

Odp: Zupy ...

[quote=justyna][quote=malenka84]cebulowa? BLE tongue
fuj fuj fuj tongue[/quote]
pyyyyyyyychaaaaaaaaa smile

chcę sobie kupić takie kokilki i zapiec kiedyś zupę z serem i grzanką na wierzchu...
któraś może ma doświadczenie w tym zakresie??

[img]//img.interia.pl/koneser/nimg/Francuska_zupa_cebulowa_2200047.jpg[/img][/quote]


O jejku! Wygląda wspaniale!

Ja często korzystam z przepisów ze strony garnek.pl użytkownika BUNIA - to taka fajna kobitka, która pięknie zdobi swoje potrawy i robi fajne aranżacje tych zdjęć. Ale chodzi o to, że jej sposób gotowania bardzo mi się podoba - zawsze pisze co zrobić z tego, co nam z gotowania zostanie, jak można to potem wykorzystać, jak z jednej potrawy zrobić kilka. Poogladajcie sobie i poczytajcie - może Wam się też spodoba smile

96

Odp: Zupy ...

oo nie znałam tej strony... fajna nazwa garnek.pl big_smile
dzięki, czasem się przydają jakieś inspiracje  smile

97

Odp: Zupy ...

a jakie zupy najbardziej lubicie? Ja od dzieciństwa i niezmiennie pomidorową big_smile

98

Odp: Zupy ...

[quote=a.filipowska]a jakie zupy najbardziej lubicie? Ja od dzieciństwa i niezmiennie pomidorową big_smile[/quote]
i ogórkowa!!

99

Odp: Zupy ...

ogórkowa, kapusniak, pieczarkowa, grochówka big_smile i rosół big_smile

100

Odp: Zupy ...

Ogólnie to lubię wszystkie zupy. Najbardziej rosół, ale to się u mnie zmienia. Jak pory roku.