51

Odp: Bolesne miesiączki

Ciekawe czy do szkoły też będą chciały nosić po starszym rodzeństwie? Pomijam to, że dziś ubrania są dość marnej jakości, oczywiście te tańsze chińskie. Ale szkoła to teraz rewia mody...

52

Odp: Bolesne miesiączki

Ale nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko chodziło codziennie w innej nowej, drogiej kreacji.... ale tak daleko to ja bym nie wybiegała z planami na przyszłość... kto wie może rodzice wygraliby milion w lotto...

53

Odp: Bolesne miesiączki

Pod warunkiem że grają... smile

54

Odp: Bolesne miesiączki

Kto nie gra ten nie wygra smile a ty grasz w lotto?

55

Odp: Bolesne miesiączki

Dawno nie grałam, może dlatego ze wcześniej nic nie udało mi się wygrać ?

56

Odp: Bolesne miesiączki

Ja też dawno nie grałam...

57

Odp: Bolesne miesiączki

ja grałam w ostatnim losowaniu jak było 8 mln. ale niestety nic z tego sad
a ubrania nosiłam po córkach koleżanki mamy, a potem jeszcze po mnie nosiły inne dziewczynki... łańcuszek był długi smile
książki też miałam przechodzone...

58

Odp: Bolesne miesiączki

Ja też książki miałam po bracie albo kuzynach a i ubrania też po rodzinie smile

59

Odp: Bolesne miesiączki

To były inne czasy... Dziś cię oceniają głównie po tym co masz... A dzieci są okrutne...

60

Odp: Bolesne miesiączki

A mojej szwagierki córcia chodzi w ubraniach po mnie i jakoś się nie wstydzi....

61

Odp: Bolesne miesiączki

Jak są w dobrym stanie i w miarę młodzieżowe to czemu nie... Ale pewnie by wolała nowe...

62

Odp: Bolesne miesiączki

Być może smile ale rodziców coraz rzadziej stać na zachcianki swoich dzieci smile

63

Odp: Bolesne miesiączki

oj znam takich co się na to zapożyczają, albo z rodziców, czy dziadków emerytów ciągną ile mogą... A już bogatsza ciotka w rodzinie to ma przechlapane, bo się każdy od niej spodziewa...

64

Odp: Bolesne miesiączki

Zapożyczenie się na głupoty to nic dobrego, a potem płacz i zgrzytanie zębów.

65

Odp: Bolesne miesiączki

Ostatnio okres spóźnił mi się tydzień... A kiedy go już dostałam, był dużo bardziej bolesny niż zwykle... sad A teraz od kilku dni odczuwam bóle jakby przedokresowe... A do okresu wg normalnego cyklu mam jeszcze ponad tydzień =/ Nie chcę zażywać tabletek przeciwbólowych, ale tylko to pomaga... sad

66

Odp: Bolesne miesiączki

Uuuu... współczuję szczerze, bo znam te bóle bardzo dobrze. Ale to, że Cię boli i nie dostajesz krwawienia nie brzmi dobrze.

67

Odp: Bolesne miesiączki

Mam nadzieję, że to jakieś hormonalne i że się to szybko unormuje. Tzn jak dostanę miesiączkę to później będzie już wszystko normalnie. Jak przed tym spóźnieniem... Ehh...

68

Odp: Bolesne miesiączki

Ja miałam komplikacje po chorobie. przechodziłam ostre zapalenie oskrzeli, lekarka przepisała mi leki: 11 tabletek na dobę!!! W związku z tym okres spóźnił mi się dwa tygodnie.

Kiedyś miałam co miesiąc to inaczej, raz wcześniej, raz później, potem zatrzymało na 3 miesiące. Lekarka przepisała mi Luteinę na wywołanie okresu i od tej pory miałam jak w zegarku.

69

Odp: Bolesne miesiączki

No mi też przepisała Luteine i powiedziała, że jeśli do tygodnia czasu od wizyty nie dostanę okresu, to że mam zacząć stosować... Ale dostałam następnego dnia po wizycie... Więc jej nie stosowałam...

70

Odp: Bolesne miesiączki

Mi wyliczyła ile mam brać i po jakim czasie dostanę okres. Dostałam dokładnie tego dnia, kiedy powinnam. Brałam potem jeszcze przez 6 miesięcy luteinę i od tej pory miałam jak w zegarku, dopóki się nie popsuło chyba dwa lata temu i teraz mam troszkę nieregularny.

71

Odp: Bolesne miesiączki

mnie teraz w aptece dali wiesiołka, właśnie na bolesne miesiączki. biorę od miesiąca i jest lepiej.

72

Odp: Bolesne miesiączki

[quote=niechcemisie]Mi wyliczyła ile mam brać i po jakim czasie dostanę okres. Dostałam dokładnie tego dnia, kiedy powinnam. Brałam potem jeszcze przez 6 miesięcy luteinę i od tej pory miałam jak w zegarku, dopóki się nie popsuło chyba dwa lata temu i teraz mam troszkę nieregularny.[/quote]

Ja teraz dostałam jak zwykle po 30 dniach, jakby tego spóźnienia w zeszłym miesiącu nie było i cieszę się, że mi się cykl nie rozregulował...

73

Odp: Bolesne miesiączki

Ciekawe czy jakbym jadła Centrum z Luteiną to by cokolwiek pomogło na yregulowanie. domyślam się, że chodzi o zupełnie inne dawki, ale jednak luteina to luteina.

74

Odp: Bolesne miesiączki

Nie mam pojęcia, ale chyba nie zaszkodzi spróbować, jeśli nawet nie wyregulujesz miesiączki, to i tak dostarczysz organizmowi witamin i minerałów. Albo wybierz się do ginekologa i zapytaj jak można wyregulować okres...?

75

Odp: Bolesne miesiączki

A ja od miesiąca nie mam a codziennie mnie boli brzuch, piersi i krzyż tak jakbym miała dostać.... masakra