1

Temat: Kaktusy

Ja kiedyś byłam wielbicielką różnych kaktusów nawet wiele mi kwitło. A może któraś z Was ma piękne okazy! Pochwal cie się !

2

Odp: Kaktusy

Ja kiedyś namiętnie je zbierałam, rosły mi pięknie, choć jak przeprowadziłam się z mężem do własnego mieszkania to już przestały tak ładnie. A jakiś czas temu zajęłam się storczykami, w związku z czym niedawno pozbyłam się części kaktusów, bo juz nie mam miejsca na parapecie

3

Odp: Kaktusy

Kupiłam sobie kaktusa! zobaczę później w książce nazwę tego mojego dziwaka, jest cudny!

4

Odp: Kaktusy

u mnie to tylko kaktusy i aloes

5

Odp: Kaktusy

No właśnie ja też mam młodziutki aloes!

6

Odp: Kaktusy

rozumiem pasję, też kiedyś wariowałam na punkcie kaktusów wink

7

Odp: Kaktusy

ja mam jednego, kupiłam kwitnącego dla synka

8

Odp: Kaktusy

Kiedyś miałam kaktusy, ale teraz ich już nie mam i żałuję, bo pięknie się prezentują.

9

Odp: Kaktusy

I nie są wymagające

10

Odp: Kaktusy

Muszę znów kupić sobie 1 kaktusa.

11

Odp: Kaktusy

A masz jakiegoś ulubionego?

12

Odp: Kaktusy

Nie mam żadnego ulubionego, obojętnie mi jakiego bym kupiła, byle był i było żywiej w mieszkaniu.

13

Odp: Kaktusy

To może takiego kwitnącego?

14

Odp: Kaktusy

Może, może, najlepiej taki wygląda.

15

Odp: Kaktusy

Niektore to nawet tak wyglądają jakby nie były kaktusami.

16

Odp: Kaktusy

Emilio dobrze wiedzieć o tych kwiatach tyle ile piszesz.

17

Odp: Kaktusy

Kwiaty są piękne .... a mam w mieszkaniu jeszcze papirusa... też nie jest wymagający..

18

Odp: Kaktusy

Dobrze wiedzieć o tym kwiatku o nazwie-papirus.

19

Odp: Kaktusy

I ładnie wygląda, jak taka trawa...jest wysoki... mam jeszcze szeflere i hoje...

20

Odp: Kaktusy

szeflere i hoje, co to takiego ? jakieś kwiatki, liście ?

21

Odp: Kaktusy

Super zdjęcia tych kwiatów.
Dziękuję bardzo Ci za fatygę.

22

Odp: Kaktusy

Nie ma sprawy! Trudno byłoby mi wytłumaczyć słowami.

23

Odp: Kaktusy

No pewnie, co zdjęcie, to zdjęcie.

24

Odp: Kaktusy

Ja mam w pokoju tylko kaktusy,bo tylko te rośliny tolerują moje pomieszczenie.Nigdy Jeszcze nie miałam kwitnącego.Musze poszukać później jaką mają nazwę.

25

Odp: Kaktusy

Ja już nie mam kaktusów bardzo długo. W mieszkaniu jest wiele kwiatów - ale w moim pokoju niestety nie ma na nie warunków - jest tu tylko chińska róża - która chyba wolni ciemniejsze pomieszczenia:)