101

Odp: Ulubiony zapach?

w kilku miejscach na tym forum spotkałam się z dobrymi opiniami na temat Evy, sama też używam ich kilku produktów, a mój post dotyczył wypowiedzi morasi smile

102

Odp: Ulubiony zapach?

ok. nie ma sprawy. Ja też używam Eve

103

Odp: Ulubiony zapach?

i sobie ten perfum chwalisz, tą markę ?

104

Odp: Ulubiony zapach?

Z Evy mam tylko szampon i żel pod prysznic...a i dezodorant miałam...

105

Odp: Ulubiony zapach?

[quote=gusia1000]i sobie ten perfum chwalisz, tą markę ?[/quote]
Serio, perfumy mają liczbę pojedyńczą? I są rodzaju męskiego?!?
Jak to dobrze, ze jest forum. Trochę się podszkolę z polskiego smile

106

Odp: Ulubiony zapach?

Ale się czepiasz....

107

Odp: Ulubiony zapach?

Czepiam się, bo gusia pisała wcześniej, że ciągle się kształci, a tu taka wpadka... Ale cóż, po tych "Wyższych Szkołach Czegoś i Czegoś" nie można się zbyt wiele spodziewać... Sama znam polonistkę, która w dyktandzie uznawała za błędy poprawnie napisane wyrazy... Można i tak.

108

Odp: Ulubiony zapach?

Czasami ilość szkół nie świadczy o dużej wiedzy.... też znam taką dziewczynę, która zdała ekonomik tylko dlatego że pisałam jej wszystkie prace.... ale się chwali że jest ekonomistką....

109

Odp: Ulubiony zapach?

Bo najbardziej się chwalą ci, co mało wiedzą, ale chcą podkreślić, czego to nie osiągnęli... A że dzięki innym, to już się nie przyznają...

110

Odp: Ulubiony zapach?

Dokładnie....

111

Odp: Ulubiony zapach?

OOO i jetem na tapecie przez  użytkownika summerlove-gdy się machnęłam z liczbą poj., czy mnogą marki perfum.

112

Odp: Ulubiony zapach?

Zaraz na tapecie... Po prostu dbam o poziom językowy tego forum smile

113

Odp: Ulubiony zapach?

Dobrze i temat zamknięty na mój temat, o.k.

114

Odp: Ulubiony zapach?

ja uwielbiam zapachy swierze jak herbatka zielona np jabłuszko DKNY

115

Odp: Ulubiony zapach?

Ja lubię inne perfumy zimą, inne latem, inne jesienią. Szkoda tylko, że zarabia się tak malutko bo wtedy nosiałabym każdego dnia inne perfumy, ale chyba kobieta z klasą powinna mieć tylko jeden zapach na sobie, jak sądzicie?

116

Odp: Ulubiony zapach?

A ja lubię ciągle zmieniać - to znaczy że nie mam klasy? ;(

117

Odp: Ulubiony zapach?

Jak samemu zrobić perfumy? Podobno można samemu komponować różne zapachy np. z płatków róży, czy któraś może próbowała?

118

Odp: Ulubiony zapach?

Znalazłam  coś takiego na Youtube:

Ostatnio edytowany przez Barbie1290 (2010-11-17 17:27:13)

119

Odp: Ulubiony zapach?

życzę powodzenia... to też jest jakiś sposób na nudę...

120

Odp: Ulubiony zapach?

Ja wolę nie komponować. Na pewno bym przekombinowała.

121

Odp: Ulubiony zapach?

Mój ulubiony zapach to zapach mojego mężczyzny smile

Co do kokosów, to uwielbiam kokosowe żele pod prysznic, balasmy... Mmmm... Super zapach!

122

Odp: Ulubiony zapach?

W Empiku widziałem jakiś zestaw do komponownia zapachów. Jak ktoś ma ochotę może spróbować się pobawić.

123

Odp: Ulubiony zapach?

Z miłą chęcia bym sobie skomponowała zapach... ostatnio wąchałam zapach perfum Halle Berry i bardzo mi się spodobał...

124

Odp: Ulubiony zapach?

Heh, ja mam tylko zestaw do komponowania zapachów do pokoju... nie wolno ich używać na skórę, a niektóre tak fajnie pachną smile
[img]//www.newsweek.pl/bins/Media/Pictures/69/692c/692c7a354c2b495f800f93a2a050437e.jpg[/img]

125

Odp: Ulubiony zapach?

I wyszła Ci jakaś fajna kompozycja? smile