176

Odp: Ulubiony zapach?

mandarynka tak, ale wanilia zbyt mdła jak dla mnie, ale może w połączeniu będzie fajny?

177

Odp: Ulubiony zapach?

ostatnio wlasnie zakupiłam takie perfumy nalewane tzn o takim zapachu i powiem ze sa przeurocze tzn zapach smile

178

Odp: Ulubiony zapach?

Jakoś nie mam zaufania do tych perfum z dozownika, wydaje mi się że one wietrzeją jak jest ich np. pół pojemnika a reszta to powietrze...

179

Odp: Ulubiony zapach?

to zależy od rodzaju perfumerii w których nalewają ponieważ niektórzy je rozcieczaja i o taki final

180

Odp: Ulubiony zapach?

Zależy od nastroju, ale przeważnie są to zdecydowane i pewne siebie zapachy smile

181

Odp: Ulubiony zapach?

ja uwielbiam Christian Dior, J'adore ah!!!
smile
tylko czemu muszą być tak drogie tongue
---

182

Odp: Ulubiony zapach?

[img]//hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/230x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/l/_/l_vetiver_und_chocolat__1351678146.jpg[/img]

Naturalny, od Hildegard Braukmann, znakomity, robiący różnicę - w moim przypadku doskonale się sprawdza. Dosyć intensywny, drzewny zapach, ciekawy, zaskakujący - zdecydowanie mogę wszystkim polecić.

183

Odp: Ulubiony zapach?

Nie mam takiego ulubionego zapachu..Chociaż u mnie ostatnio na pewno jest to coś takiego jak ten zapach hugo bossa. Trochę może i jest on na wyrost bo to bardziej męski zapach i bardziej męska firma..Chociaż jakby się trafiło na jakaś perełkę to oczywiście nie ma co sobie żałować.

184

Odp: Ulubiony zapach?

Jeśli nie masz to spróbuj tego zapachu, który pokazałam nieco wyżej. Jest wyjątkowy, trwały, ciekawy, oryginalny. Woda toaletowa, ale dająca takich zapach, który czuć przez cały dzień, a nie wyłącznie po psiknięciu.

185

Odp: Ulubiony zapach?

Mój najukochańszy zapach...Jessica Simpson ''Fancy'' taki złoty flakonik.
Nie każdy lubi ale ja wręcz kocham ten słodki zapach big_smile.
Kończy mi się już 6flakonik 100ml big_smile i zapewne będę poszukiwać kolejnego

186

Odp: Ulubiony zapach?

Dlaczego nie?

187

Odp: Ulubiony zapach?

Bardzo lubię Chloe, mam wrażenie, że zrobił się ostatnio bardzo popularny smile

188

Odp: Ulubiony zapach?

Od kilku dni mam nowy ulubiony zapach reload damskie Givenchy Dahlia Divin. Natknęłam się na niego przypadkiem. Przeglądając w internecie blogi o tematyce makijażu wpadłam na blog douglasa. Dzięki tej notce odkryłam reload.

189

Odp: Ulubiony zapach?

Mój to Hugo Woman ostatnio. A ten reolad  /blog.douglas.pl/reload-to-rewolucja-w-swiecie-zapachow to fajna sprawa jak czytam. Przyda się taki gadżet do pracy albo na jakiś wyjazd, tym bardziej że można go napełniać. Super sprawa jak dla mnie smile Nie trzeba nosić całego flakonu ze sobą.

190

Odp: Ulubiony zapach?

[quote=CarmillaTe]Bardzo lubię Chloe, mam wrażenie, że zrobił się ostatnio bardzo popularny smile[/quote]

Sprawdzałam kilka wersji, ale zupełnie mi się nie podobają. Zbyt intensywne jak dla mnie.

191

Odp: Ulubiony zapach?

Nieustająco - ten sam zapach Hildegard Braukmann jaki wskazywałam wcześniej i ewentualnie herbal garden, tej samej firmy, ale to już bardziej w kierunku mandarynek i limonki, czyli bardziej owocowo. Niezmiennie jednak to cały czas bardzo trwałe zapachy - a niby tylko zwyczajna woda, co nie?

192

Odp: Ulubiony zapach?

Perfumu Roberto Cavalli Paradiso oraz Cristina Ferreira MEU

193

Odp: Ulubiony zapach?

Mexx zielony!

194

Odp: Ulubiony zapach?

Długo szukałam swojego zapachu i moim wybawcą okazała się e, są to perfumy unisex.

195

Odp: Ulubiony zapach?

Uwielbiam Thierry Mugler Angel i Kenzo Jungle Elephant - ciężkie, mocne, moje ukochane <3

196

Odp: Ulubiony zapach?

uwielbiam słodkie zapachy, owocowe najlepiej

197

Odp: Ulubiony zapach?

Słodkie zapachy to podstawa! smile Chociaż trochę gorzej sprawdzają się zimą, brrrr.... tutaj jednak te rozgrzewające, ciepłe zapachy lepiej odegrają swoją rolę wink
Na zimę polecam super gorący zapach:

Na jesień i wiosnę sama nie wiem co się lepiej sprawdzi tongue Macie jakieś pomysły?
Przydałyby mi się też jakieś słodkie zapachy na lato big_smile

198

Odp: Ulubiony zapach?

W Zarze są ładne perfumy, Femme:)

199

Odp: Ulubiony zapach?

DKNY be delicious coś pięknego i jaki świeży zapach wink

200

Odp: Ulubiony zapach?

Dzięki za porady wink