151

Odp: Ulubiony zapach?

Uwielbiam świeże zapachy. Nieznoszę zapachów bardzo kwiatowych - róży w ogóle nie toleruję. Ubustwiam zapach mleczka do Ciała Johnson's baby BEDTIME <3 A z perfum FM nr. 33:)

152

Odp: Ulubiony zapach?

ja też, są za słodkie, a jak sie wymieszają z potem, to tragedia...

153

Odp: Ulubiony zapach?

dkny zielone jabłuszko, kocham nad życie wink

154

Odp: Ulubiony zapach?

Ja lubię słodkie zapachy. Mój ulubiony to Outspoken by Fergie (ta pierwsza, fioletowa wersja), również fajne są Little Red Dress, Heat czy takie pomarańczowe z FM z pompką smile

155

Odp: Ulubiony zapach?

[quote=An gie]Ja lubię słodkie zapachy. Mój ulubiony to Outspoken by Fergie (ta pierwsza, fioletowa wersja), również fajne są Little Red Dress, Heat czy takie pomarańczowe z FM z pompką smile[/quote]

Miałam balsam z tego zapachu Outspoken by Ferie, ale zupełnie mi się nie podobał. Był dla mnie jakiś taki duszący.

156

Odp: Ulubiony zapach?

Podobnie jak wyżej... DKNY zielone jabłuszko po prostu bajka...

157

Odp: Ulubiony zapach?

Zielona herbata, bezkonkurencyjna, ładnie odświeża

158

Odp: Ulubiony zapach?

Ja lubię nuty zielone, wanilię, paczuli smile
Teraz używam BI-ES Kiss Of Love Green, bardzo mi ten zapach odpowiada, jest orzeźwiający i taki ... zielony big_smile Mój ulubiony smile

159

Odp: Ulubiony zapach?

Ostatnio Hugo BOSS wydał całkiem ciekawy zapach damski... Dostałam od faceta i w końcu trafił w mój gust smile

160

Odp: Ulubiony zapach?

U mnie sprawdza się damski Playboy:)

161

Odp: Ulubiony zapach?

[quote=eastgirl]U mnie sprawdza się damski Playboy:)[/quote]

Lubię wersję Play it Sexy, ale posiadam tylko mgiełkę.

162

Odp: Ulubiony zapach?

Ja biorę pod uwagę głównie zapach a nie markę, zetknęłam się już z drogimi perfumami które nie nie zachwyciły i to nie raz!

163

Odp: Ulubiony zapach?

Ale drogie perfumy są zazwyczaj trwalsze, nie to co te tańsze...

164

Odp: Ulubiony zapach?

lubię balsamy pomarańcza-cynamon

165

Odp: Ulubiony zapach?

[quote=milagro]Ja biorę pod uwagę głównie zapach a nie markę, zetknęłam się już z drogimi perfumami które nie nie zachwyciły i to nie raz![/quote]

Mam dokładnie to samo smile Często będąc w Sephorze sprawdzam tester jakiś bardzo drogich perfum, ale zazwyczaj zupełnie nie są w moim typie. Większość z nich jest dla mnie zbyt ciężkich i duszących. Wolę kupić tani zapach, nawet jeśli nie jest zbyt trwały. Wprawdzie szybciej go zużyję, ale nie będzie mi szkoda pieniędzy na kolejne opakowanie. A co mi po drogim zapachu, którego nie będę używać...

166

Odp: Ulubiony zapach?

Hmm... Armani (Mania) oraz Carolina Herrera (Men 212)

167

Odp: Ulubiony zapach?

Ja uwielbiam Davidoff "Cool water" - mój ulubiony zapach od lat

168

Odp: Ulubiony zapach?

A ja lubię zmieniać, nie mam takiego zapachu ulubionego raz na zawsze

169

Odp: Ulubiony zapach?

Ostatnio zapachy z lawendą mi sie podobają, taki klimat Prowansji:)

170

Odp: Ulubiony zapach?

Też bardzo lubię Davidoffa, a oprócz tego nieśmiertelną Chanel nr 5

171

Odp: Ulubiony zapach?

Woda toaletowa Vetiver & Chocolat od Hidegard Braukmann, zdecydowanie najtrwalszy zapach jaki znam, tym bardziej przy takiej cenie. Lubię kwiatowe klimaty, ale tutaj zapach jest tym bardziej wyjątkowy. Po prostu utrzymuje się mega długo i to jest fajne - brakuje takich ;-)

172

Odp: Ulubiony zapach?

Lubię słodkie zapachy. Niektórzy mówią, że babcine wink. Jednak jakoś nie mogę się od nich uwolnić. Ostatnio staram się znaleźć  jakąś alternatywę. Używam "L'Instant Magique" Guerlain, "Duende" Jesus del Pozo oraz "Eau de toilette" Chloe. Chciałabym znaleźć jakiś zapach, który rozkochałby mnie w sobie bez opamiętania smile. Niestety jeszcze takiego nie znalazłam....

173

Odp: Ulubiony zapach?

Vetiver & Chocolat jest słodkie ;-) I tutaj faktycznie mowa o zapachu który jest trwały. Zawsze psikam się tylko jeden raz w ciągu dnia, a efekty widzę cały dzień. Co najlepsze to nie są perfumy za kilkaset złotych, tylko woda toaletowa ;-)

174

Odp: Ulubiony zapach?

ja dostałam Lacoste joy of pink. Jest fajny i długo się utrzymuje

175

Odp: Ulubiony zapach?

a co powiecie na zapach mandarynki i wanilii ?