126

Odp: Ozdoby własnoreczne

no, mi się też podoba, ale powalać nie powala

127

Odp: Ozdoby własnoreczne

no dziwoląg to ci rację przyznam smile

128

Odp: Ozdoby własnoreczne

Może ktoś kiedyś gdzieś sie zainteresuje smile

129

Odp: Ozdoby własnoreczne

jak ktoś ma czas to może sobie sam właśnie zrobić takie ozoby, dobra strona

130

Odp: Ozdoby własnoreczne

bardzo ładne te oplatane, ale czasu trzeba na to mieć co niemiara!

131

Odp: Ozdoby własnoreczne

Masz dziewczyno talent, jak sama malujesz obrazki.
Ja tylko jakiś stroik na święta zrobię z pół gotowców i to wszystko.

132

Odp: Ozdoby własnoreczne

dostałam maszynę do szycia!! big_smile
teraz muszę iść do Mamy na przeszkolenie JUPI
ale się cieszę...


tylko kiedy ja znajdę na to czas? neutral

133

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=justyna]dostałam maszynę do szycia!! big_smile
teraz muszę iść do Mamy na przeszkolenie JUPI
ale się cieszę...


tylko kiedy ja znajdę na to czas? neutral[/quote]
znajdziesz , a jak polubisz to zajęcie to czas sie znajdzie! jak coś zmajstrujesz to pokaż nam , pozdrawiam!

134

Odp: Ozdoby własnoreczne

jak byłam mała to wiecznie coś szyłam na maszynie Mamy, a to dla lalek, a to dla zabawy... także mam nadzieję, że nic się nie zmieni i cokolwiek jeszcze potrafię smile

135

Odp: Ozdoby własnoreczne

zazdroszczę, ja do szycia mam dwie lewe ręce, ale mąż całkiem dobrze sobie radzi, nawet uszył wymyślne spodnie z biało-czarnego moro dla synka - są rewelacyjne smile

136

Odp: Ozdoby własnoreczne

moja mama kiedyś szyła, a ja raz spróbowałam i ... zepsułam maszynę...

137

Odp: Ozdoby własnoreczne

a jakie stroiki robicie na święta wielkanocne ....
w sklepie widziałam cos takiego wiszą sobie na suficie kolorowe pisanki wink i zawiązny jest fikuśną kokardą 
balon jest oblepiony bibułą tylko nie wiem jaki klej .... do niego

138

Odp: Ozdoby własnoreczne

takie baloniki zrobione na jajka to fajny pomysł. Ja na wielkanoc najczęściej po prostu kupuję dużo gałązek zielonych, żółtych żonkili i tulipany

139

Odp: Ozdoby własnoreczne

Świetne jest te powyższe zdjęcie.

140

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja razem z moją uzdolnioną mamą bawię się w robienie ozdób na szydełku np. na święta w ramach prezentu dla bliskich robimy gwiazdy (takie o średnicy 7-8cm) ze sznureczkiem, tak aby można było je sobie zawiesić w oknie na czas świąteczny. Przed sprezentowaniem krochmalimy żeby było dość sztywne. Takie prezenty cieszą najbardziej smile Polecam

141

Odp: Ozdoby własnoreczne

Nie mam niestety zdolności manualnych. Sama nie potrafię wykonać ozdób świątecznych, ale doceniam takie ręcznie robione działa.Można zobaczyć i kupić można wspaniałe ręcznie robione ozdoby choinkowe. Bardzo w moim guście. A Wasze pomysły na ozdoby też są bardzo fajne.

142

Odp: Ozdoby własnoreczne

A znacie blog Niebałaganki? Ona publikuje sporo przykładów DIy krok po kroku.

143

Odp: Ozdoby własnoreczne

Lubię dodatki i ozdoby ręcznie robione. Mam kilka wyszywanych poduszek, obrazów, ozdób świątecznych.

144

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja od dawna nic sama nie zrobiłam, z braku czasu, bo chęci mi nie brak... Jakoś łatwiej po prostu coś kupić...

145

Odp: Ozdoby własnoreczne

Łatwiej, a do tego to wszystko takie ładne wink dzisiaj o mało nie namówiłam się na wielkanocną solniczkę i pieprzniczkę w kształcie kurek... teraz to nawet trochę żałuję że nie kupiłam wink

146

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja bardzo lubię robić wszelkiego rodzaju ozdoby. Mają niepowtarzalny urok. Na Boże Narodzenie robiłam z córką ozdoby choinkowe z masy solnej. Teraz na Wielkanoc mam ochotę zrobić figurki z gipsu. Robiłyście kiedyś? Tu widziałam formy np. z barankiem i zajączkiem wielkanocnym

Ostatnio edytowany przez Ewka_ (2017-04-13 15:36:18)

147

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ostatnio robię fajne rzezy ze sznurka, np. koszyczek na Wielkanoc, plecionki na doniczki żeby je powiesić na balkonie, itp.

148

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja w tym roku robię łańcuch na choinkę, żeby pokazać dzieciakom, że nie wszystko trzeba kupić gotowe:)

149

Odp: Ozdoby własnoreczne

Ja też planuję zrobić parę ozdób w tym roku na święta