51

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Tak, właśnie odkrywam jego zalety...

52

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Próbowałam rzucić i ostatnie co sobie kupiłam to kolejna paczka papierosów hmm

53

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nie lepiej było wydać na jakieś dobre wino? A tak kasa poszła z dymem:(
A ja wczoraj byłam na megazakupach - spożywczych głównie

54

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

To podobnie jak ja. Zresztą ja to tak co miesiąc.

55

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ale kupiłam też cos dla siebie - kolorowe klapeczki w sam raz na koniec lata smile

56

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A mi się właśnie rozwaliły. W szalonym tempie niszczę buty - każde!

57

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Za duży "nacisk"?

58

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Był mały i było to samo - bez względu na rodzaj obuwia, jakość, cenę, markę. Chodzę jakimiś skrótami, przechodzę przez tory po nasypie, po tych kamieniach, w lesie i parku niekoniecznie  trzymam się ścieżki, lubie wychodzić w deszcz, polskie chodniki w niektórych miejscach wyglądają jak polskie drogi (niby są nowe, ale te stare też się jeszcze zdarzają) i zazwyczaj wybieram obuwie, które nie jest superwytrzymałe, za to ładne. Najlepiej kiedy zabiorę tatę na zakupy - on mi pokazuje to co jest mocne, ja mu to co ładne i kiedy znajdzie się para mające cechy wspólne biorę ją. Ale nie mogę zbyt często taty zabierać niestety sad

59

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Musisz zacząć chodzić wyznaczonymi "trasami" smile

60

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja nadal odkrywam ścieżki miasta

61

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nie zawsze się da, ja przeważnie jestem spóźniona kiedy gdziekolwiek wychodzę, więc gnam na oślep, byle szybciej. Nawet zwykłe klapki po domu wytrzymują do m-ca i zaczynają się sypać. Teraz mam na sobie takie, które trzeba było zreperować po 2 tyg.

62

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

I pewnie to nie ostatnia reperacja? Chyba że zepsują się na amen...

63

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja wczoraj kupiłam sobie bluzeczkę czarną w zielone paski.....i mojej małej kupiłam spódniczkę różową

64

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

No zwykle nie. najgorzej jak się kupuje drogie sportowe buty, to człowiek wtedy pluje sobie w twarz, że mógł kupić za nie więcej niż pół bańki i wytrzymałyby tyle samo.

65

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dziś byłam w obuwniczym, słyszałam jak facet reklamował buty za 49 zł, sportowe - pół podeszwy odkleiło się podczas trzeciego dnia używania... Ale facet ze 120 kg ważył jak nic...

66

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja nawet jak ważyłam pięćdziesiąt parę to rozwalałam.
A z tymi reklamacjami to nie zawsze jest fajnie. Syn znajomej kupił za prawie cztery stówki buty sportowe, takie normalne nike i rozwaliły się. Chciał zareklamować, a baba mu mówi, że nie przyjmie, bo to nie są buty do chodzenia. On oczy wybałuszył i pyta do czego w takim razie, a ona, że do ćwiczenia i tyle.
Połowa butów zimowych ma w podeszwie tekturę (nie tylko zresztą zimowych) - wiem bo widziałam i pan szewc też powiedział. Kiedy woda się dostaje do środka (a to normalne zimą lub podczas deszczowych dni), tektura w środku rozmaka i przestaje łączyć jedną warstwę podeszwy z drugą oraz trzymać stalkę. Jest po bucie. Środek do wymiany, stalka zardzewiała, wnętrze buta rozmoknięte i nie ma sensu suszyć, bo to papier, który stracił już swoją formę. Wychodzi na to, że na deszcz gumiaki, na zimę trepy i traktorową podeszwą,a lato na bosaka i na łąkę. Kiedy kupuje się buta nie wiadomo co jest w środku, ale czas pokaże.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-08-15 08:45:11)

67

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

ja też niszczę buty, bo koślawię sad
a dziś robiąc zakupy na obiad w leclercu książkę za 5zł - prawda o ruby valentine - podobno fajny kryminał smile

68

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Justynko, wysłałam Ci książki! Mam nadzieję, że ci się spodoba. Ta od ciebie mi się bardzo podobała.

69

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

dziękuję smile
czekam na listonosza w takim razie smile

70

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nie musisz się śpieszyć z czytaniem, bo wiem, że masz teraz inne sprawy na głowie!

71

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=emilia_s292]Nie musisz się śpieszyć z czytaniem, bo wiem, że masz teraz inne sprawy na głowie![/quote]
no właśnie... czytuję w autobusie, bo często celowo zostawiam samochód, żeby nie stać w korkach smile
ale już PO WSZYSTKIM z przyjemnością oddam się czytaniu - chyba że mnie zawalą pracą wink

72

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ale masz fajną liczbę postów - 4000. "Jubilatkę" mamy na forum smile

73

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Sto lat! sto lat!

74

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

haha już mam więcej smile
dziękuję smile

Emilka, wczoraj przyszły książki! dziękuję smile

75

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nie ma sprawy, jak będziesz jeszcze jakąś zainteresowana jaką mam to pisz!