76

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja dzisiaj kupiłam sobie lakier do paznokci, bo ostatni mi się skończył.

77

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam sobie wodę mineralną która wyjątkowo mi smakowała

78

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

a ja jeszcze butów do ślubu nie mam... chyba się dziś po południu przejdę poszukać znowu hmm

ale kupiłam wczoraj mnóstwo art. spożywczych, bo koleżanka przyjechała do nas na kilka dni, bo ma różne sprawy do pozałatwiania w Warszawie

79

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja sobie kupiłam super zestaw do modelowania włosów i właśnie go wypróbowuję...

80

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=justyna]a ja jeszcze butów do ślubu nie mam... chyba się dziś po południu przejdę poszukać znowu hmm

ale kupiłam wczoraj mnóstwo art. spożywczych, bo koleżanka przyjechała do nas na kilka dni, bo ma różne sprawy do pozałatwiania w Warszawie[/quote]
To idż szukaj! i pamiętaj dwie pary!

81

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Mam zamiar sobie kupić coś do zarzucenia na plecy na  wczesną jesień-wrzesień.

82

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Oj, też się rozglądam za jakąś przejściówką, tylko jak na razie nie mogę znaleźć. Jakoś tak mi się układa, że kiedy nie szukam i nie potrzebuję to widze trzy takie, ktore mi się podobają, a kiedy szukam wtedy nie ma żadnej, tylko każda ma coś nie tak.

83

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

To kupuj na zapas... ja tak nieraz robię, bo wiem, że jak będę potrzebować, to nie będzie już...

84

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja mam kurteczki na jesień.... Potrzebuję czegoś na zimę ...

85

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

O widzisz, na zimę mam płaszcz sportowy, płaszcz klasyczny i kurtkę. To teraz pozostaje mi czekać w domu na śnieg.

86

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja na zimę mam jedynie płaszcz, który ma chyba z 4 lata....

87

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

To czas zmienić... może mąż Ci kupi na urodziny/imieniny albo rocznicę ślubu jakieś szałowe futerko???

88

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja sobie kupiłam Ponczo w kolorze szarym:

[url]http://allegro.pl/hit-sezonu-jesien-2010-ponczo-na-chlodne-dni-i1213085613.html[/url]

do tego założe jeansy niebieskie troszkę sprane i z łatą od House i drewniaki zakryte:


[url]http://allegro.pl/139zl-timeless-drewniaki-kowbojki-eko-skora-38-i1216328976.html[/url]

Kupiłam sobie jeszcze sukienke w Pretty Girl - szara Princeska, do tego zakładam marynarkę i wysokie buty na platformie czerwone BOMBA!

89

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=Ewelina]To czas zmienić... może mąż Ci kupi na urodziny/imieniny albo rocznicę ślubu jakieś szałowe futerko???[/quote]
Nie lubię futerek. Mąż to prędzej da mi pieniądze żebym sama sobie kupiła smile

90

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

I to jest najlepsze wyjście, poproś o tysiąc na początek smile

91

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Hahahaha   dobre smile  co tam tysiąc, co najmniej z dwa tysiące na jakiś porządny płaszcz smile Już widzę jego reakcje sad

92

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Powiedz mu, że zobaczy Twoją jeśli da Ci tyle kasy na płaszcz, ha ha, a zawiedziony nie będzie.

93

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

No nie wiem, jeśli to np. cała jego pensja, to przez najbliższy miesiąc zamiast posiłków będzie pokaz mody smile

94

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nasyci choć oko, skoro nie żołądek.

95

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Raczej na to nie pójdzie sad ja zresztą też nie ....

96

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

emilko ja dam ci 100000000

97

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

O widzisz, nie doceniasz władzy jaką masz nad facetem i potęgi uczucia jakim cię darzy wink

98

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ale nie sprecyzował czego sto milionów da! Może klapsów?!?

99

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Hahahahaha może i klapsów albo buziaków smile

100

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Jedno dobre i drugie.