76

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Wiadomo przecież że nikt nie jest jasnowidzem... Mój sam pytał co i jak ma robić żeby było fajnie...

77

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

To się ceni u faceta że chce wiedzieć, bo niektórzy uważają że już wszystko wiedzą i znają twoje potrzeby lepiej od ciebie

78

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

jak dobrze że na takich nie trafiłyśmy....

79

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

My to mamy szczęście...

80

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Oj, żeby nie zapeszyć smile

81

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

I doceńmy to, co mamy!

82

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Tylko żeby oni nas docenili...

83

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Co by to był za związek, gdyby nie zaspokajał potrzeb kobiety, a tylko te, które ona ma zdaniem faceta. Prędzej czy później i on by nie dostał nic ponad to, do czego ona się zmusiła.

84

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Jak jest dobry seks to związek przetrwa więcej niż jakby go nie było...

85

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Dobry seks w związku ma duże znaczenie.

86

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Wiem, byłam kiedyś z facetem tylko ze względu na seks, ale dobry seks to zaspokojenie moich potrzeb - rzuciłam faceta, który w łóżku moich potrzeb nie zaspokajał.

87

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Odkąd kobiety odkryły orgazm to raczej szukają zaspokojenia... Czasem odchodzą, czasem zdradzają...

88

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

A jesli się kogoś bardzo, bardzo kocha a nie jest się szczęśliwą w pełni, jeśli chodzi o seks, to czy rzucić faceta? Czy próbować to zmienić? Czy się samej zaspokajać?

89

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Statystyki mówią, że mniej niż połowa kobiet osiąga orgazm z mężczyzną, więc skoro te "nieszczęśliwe" nadal z nimi są to jakoś sobie widocznie radzą...

90

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Też tak myślę, że nawet bez ciągłych orgazmów można być  szczęśliwym w związku

91

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Nie mówię: ciągłych, ale jak są sporadyczne to jest źle... Traci się motywację do zbliżeń, niestety

92

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Seks bez orgazmu też może być przyjemny.

93

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Ale ja jestem wymagająca... poza tym nie jest trudno sobie w tym pomóc, sama wiesz...

94

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

[quote=emilia_s292]Seks bez orgazmu też może być przyjemny.[/quote]
Oczywiście! Sam seks jest cudownym przeżyciem.

95

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

[quote=emilia_s292]A jesli się kogoś bardzo, bardzo kocha a nie jest się szczęśliwą w pełni, jeśli chodzi o seks, to czy rzucić faceta? Czy próbować to zmienić? Czy się samej zaspokajać?[/quote]
Ja gdybym nie mogła poszłabym do seksuologa. Jeden z moich facetów brał kiedyś leki, które nie dość że mu nie pomogły na jego dolegliwość, to jeszcze miały skutki uboczne takie, że nie mógł dojść i ejakulować. Był podniecony, miał wzwód, ale przez dawa tygodnie nie mógł nic z tym zrobic, aż jądra go bolały i poszedł do lekarza, okazało się, że to wina leków. Zaraz po tym jak je zmieniono wszystko wróciło do normy.

96

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

To musiał być silny lek... Na szczęście przemógł się i poszedł do lekarza, a ilu jest takich co to w życiu z tym nie pójdą?

97

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

W ogóle to facetom ciężko się przyznać że coś z nimi nie tak.... a już żeby poszli do lekarza to naprawdę musi być coś poważnego......

98

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Ale jak na szali pojawia się sex to niektórzy potrafią się przełamać...

99

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

Chyba że tak.... bo seks to wazna sprawa.... ale i tak pewnie się wstydzą że coś z nimi nie tak...

100

Odp: Wasz pierwszy pocałunek

A Ty do ginekologa lecisz jak na skrzydłach?