201

Odp: Wakacyjna miłość...

Dr.inż.mgr. smmerlove udzieli porady, ha ha ha

202

Odp: Wakacyjna miłość...

A wiesz, że prawie się zgadza, tylko bez tego inż. poproszę smile No i po dr nie powinno być kropki...

203

Odp: Wakacyjna miłość...

Zachowanie kobiet ogólnie, na co zwracacie uwagę w kontaktach z facetami, co Was w nich wkurza itd. smile To mnie interesuje.

Ostatnio edytowany przez marass (2010-07-27 13:28:58)

204

Odp: Wakacyjna miłość...

Bardzo mądrze, nie wolno nas wkurzać... Mnie denerwuje niesłowność faceta najbardziej. Zdarzyło się nawet że przez to nie chciałam kontynuować znajomości

205

Odp: Wakacyjna miłość...

Wam też zdarza się być niesłownym, ale zapamiętam to smile. To taki mój mały rekonesans w Waszym świecie, takie szpiegowanie lekkie:)

206

Odp: Wakacyjna miłość...

Mnie się nie zdarza smile Dlatego wymagam tego samego od faceta. No i uczciwości. Masz jeszcze jakieś pytania?

207

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie, na razie nie mam, obserwuje. Znalazłem wątek Mężczyzna idealny i to przeglądam aktualnie hehe;)

208

Odp: Wakacyjna miłość...

Kiedyś stwierdziłysmy że wibrator to prawie ideał

209

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale kibla nie przetka, pralki nie naprawi, przed bandytą nie obroni tongue (chyba, że go użyjesz na nim)

210

Odp: Wakacyjna miłość...

Tak przed bandyta może obronić a kibel mogę sama przetkać a od pralki są hydraulicy wink

211

Odp: Wakacyjna miłość...

Widzę, że argumenty na wszystko tongue. Proponuje wychować dziecko z wibratorem na próbę tongue żartuje oczywiście

212

Odp: Wakacyjna miłość...

Kobiety potrafią same wychować dziecko i wtedy wibrator jest im potrzebny też ......... dobra, dobra, facet też jest potrzebny bo przecież ktoś musi w domu dbać o to żeby pilot od telewizora się nie zgubił big_smile

213

Odp: Wakacyjna miłość...

Czyli samowystarczalne jesteście? A ten drugi komentarz to już dyskryminacja płci, ja bym został za takie coś zlinczowany tongue
Może tak mało tu facetów (tylko ja??!!) bo takie feministyczne poglądy tongue, ale nie przegonicie mnie.

Ostatnio edytowany przez marass (2010-07-27 14:09:09)

214

Odp: Wakacyjna miłość...

No tak, ale kiedy plusy nie równoważą minusów, to czy warto być  z mężczyzną?

215

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie twierdzę że bez facetów jest wspaniale bo miłość jest fantastyczna a do tego potrzeba faceta. Tylko że teraz kobiety coraz częściej są bardziej samowystarczalne.
Ja nie chciałabym cię przegonić big_smile Bardzo fajnie że tu jesteś i z nami piszesz!

216

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie rozumiem. To musi być idealny bilans tego? Każdy jest inny, każdy ma wady. Mężczyzną warto być zawsze, miałem okazję poczuć się dumny z powodu, że jestem facetem i to dzięki kobiecie.

217

Odp: Wakacyjna miłość...

Według mnie jeśli się kogoś kocha to trzeba go pokochać z jego wadami i zaletami. My kobiety też nie jesteśmy idealne a faceci nas kochają.

218

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Nie rozumiem. To musi być idealny bilans tego? Każdy jest inny, każdy ma wady. Mężczyzną warto być zawsze, miałem okazję poczuć się dumny z powodu, że jestem facetem i to dzięki kobiecie.[/quote]
Żeby wszyscy tak myśleli, to by było fajnie... A teraz coraz więcej ciepłych kluchów, którym trzeba matkować, bo inaczej są zagubieni....
A mogę wiedzieć w jakiej sytuacji byłeś tak dumny? smile

219

Odp: Wakacyjna miłość...

Broniąc jej honoru przez dresami chociażby. No w różnych sytuacjach, kiedy udało mi się jej zaimponować w ten dobry sposób, niewymuszony. Zaimponować swoja osobowością, wiedzą czy czymś takim. Jest mnóstwo ciepłych kluch, to oczywiste, nie ciepię takich facetów, którzy są tacy co sobie nie ugotują, albo nie upiorą (choć z obsługą pralki mi idzie ciężko, zawsze można w rękach albo na tarze hah). Ale nie zapominaj, że są też kobiety co tylko leżą i pachną.

220

Odp: Wakacyjna miłość...

Zgadzam się z tobą i naprawdę jesteś wyjątkowy. Coraz częściej kobiety nie umieją gotować albo robić podstawowych domowych rzeczy. Cóż , takie mamy czasy. A ile masz lat?

221

Odp: Wakacyjna miłość...

21 lat już żyję:)

222

Odp: Wakacyjna miłość...

To fajny wiek. I jak na swój wiek bardzo jesteś dojrzały.

223

Odp: Wakacyjna miłość...

No to gratuluję! Miło że wreszcie prawdziwy mężczyzna do nas zawitał smile

224

Odp: Wakacyjna miłość...

To życie w blokach uczyniło mnie bardziej dojrzałym smile. Chociaż zdarza mi się "nie mieć mózgu" i robić rzeczy, jakie robią ludzie w moim wieku.  Ale dziękuję, bo rzadko coś takiego można usłyszeć.

225

Odp: Wakacyjna miłość...

Teraz dziwię się, kiedy piszesz, że tylko w wakacje nawiązujesz znajomości z dziewczynami. Nie doceniają Cię po prostu...